Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wyslalam kiece na sabat i troche stworowych. Kieca ciemna i niewyrazna, bo zarowka w samen raz umarla w ppokoju. Ale faaaaaajnaaaa jest! I kukartke ma z tylu i wogle jest piknie, ale trzeba cos jednak na dolna polowe zakladac, bo jak sie schyle to cale kino na wierchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa się obudziła. ja myślę "co jest??" ona nigdy się nie budzi. a ta głodna! słyszał kto żeby taki małolat zjadał na kolację pół litra mleka zagęszczonego kaszą??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pierwsze slysze. No ale jak tak, to bardzo mi milo, fenkju i wogole :) Bo mi sie z tymi slamsami skojarzylo i nie bylam pewna, czy nie powinnam sie obrazic ;) A tak baj de lej: Dziczyzno, salatki nie chcialm, bo nie darze musztardy zbyt goracymi uczuciami, ale zupa cuki-curry mnie zaintrygowla. Wez no sie podziel upszejmnie, jak toto sie robi? Nie wiem jak gdzie, ale u mnie na bazarku cukinia po 1,50 z kila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ino pisałam Dobrze że Tobie się chociaż wieczór udał. bo mi dzieciaki spsuły jak nigdy. zwykle śpia jak zabite a dzisiaj takie cyrki. chyba tym śpiewaniem je zbudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dziec się w gościach wyspal i ani myśli spać dalej:Opozarla butle,prawie zasnela i doopa!się przebudzila;się spać nie chce!!:/ Ja miałam czkawke pijacka po drodze(bo koleżanka na metry mieszka,nie trza auta)Połówek chciał jeza zaadoptowac-teraz On chrapie i czka:/a ja,ze wypilam jednego dzina z tonikiem i tego Waszego sławnego polskiego Lecha shandy,to trzezwa jak świnia jezdem! Na sabacisko jutro zajrzem,przepisami jutro się podzielem;choć one moje,lekko netem inspirowane. Mini-do sałatki musztardy szło lyzeczki,ledwie wyczuwalne w kontekście salatkowym:) I biszkopty na torta my upiekly!!w prezencie urodzinowym na...42 zrobię torta!! God idea??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już łazience;szykuje się do pływania...jak mi Lala wejdzie,to dostanę zawału,zdechne i ostawie Was bez much przepisów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo koorva!!!przyszła!!!nawet do wanny nie zdarzylam wejść!!!stary chrapie za bardzo??? Jak mam się k i ch wykąpać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×