Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Lubię.. :) Ale to se może zostawim na później.. i chłodniej ;) Na razie rozebrałam szampona.. A już myślałam, ze mu tradycyjnie szyję odbiję.. :P No, to co.. Mój ulubiony toast.. Na pohybel skurwysynom... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F. mi nic nie zrobił. Mogę go pomiziać po łebku.. Półek - a wydzieliny mogą być? :P Mam też zapasy materiału genetycznego.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzę do wniosku, że jestem niedostosowana społecznie ;) W sumie wiem to od zawsze.. Ale po pijoku wraca.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam radę bez laleczek.. Głaszczę Cię zdalnie po jajniku :) Pozwolę sobie zauważyć, że tzw. Stary byłby lepszy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chodzę pod koniec sierpnia, zanim dzieci wrócą. Tym razem się nie umówiłam. Może jeszcze zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na starego wkurwiona zem jest. Mowie mu zeby stwore rozebral i wykapal, to sie zaczal migac. Na to stwierdzilam, ze mnie boli i nie mam sily ni ochoty sie z nia szarpac, to ja rozebral, ale do wanny nie zaniosl i zapatrzyl w tv, czekajac az sie wkurwie i sama to zrobie. No, w koncu sie na podloge zlala i nie dosc ze musialam ja wykapac, to jeszcze sprzatac szczocha. Pieprzony len smierdzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie napierdala, jakby mi kto rozzazonym nozem wiercil, drugi dzien juz. I to tak od paru miesiecy, zawsze przy jajkowaniu i zawsze prawy. W dupe ze, ledwo sie ruszam, schylic nie moge, a ten mi mowi, ze on nie moze jej kapac, bo go reka boli. Ta co ja mial w gipsie i miesiac temu mu go zdjeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiecie, z powodu zlamania tej malutkiej kostki w nadgarstku, z ktorym to zlamaniem chodzil dwa tygodnie i jakos mu reka nie odpadla, jest niepelnosprawny juz do konca zycia. Poki co mu rzeklam, coby o rente wystapil, ale zaraz mu dokoncze mowic co o tym mysle, bo mi usypianie stwory przerwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przelotem. Gad się wyspał w dzień i spać nie chce iść teraz, gdyby nie te zęby to pewnie bym go obudziła i nie pozwoliła spać do 17 :/ Moje dziecię obecnie ma prawie 17 miesięcy skończone i ma rozmiar buta 22/23. Jak miał rok miał 20. Ale on to w ogóle z tych większych :) Zaczynam robić zapasy ubraniowe dla młodego na zimę, dzięki naszej koleżance udało mi się zakupić to co z reguły najwazniejsze i najdroższe :) Ale zajebiaszcze kurtki będzie miał młody :-) Ja tam nigdy do karmienia nikomu się nie wtrącam. Każdy robi wg własnego uznania. Chce karmić butlą, niech karmi, chce karmić cycem to też niech karmi. Jedyne co mnie wkurzało jak ja karmić cycem nie mogłam, że taka nagonka była na karmienie piersią, jakby to było najważniejsze w świecie. Ogólnie, każdy niech robi jak uważa :) Choć, nie powiem, jakiś czas temu widziałam jak matka karmi piersią 4-letnie dziecko i nie było to całkiem smaczne... 4 lata to już jednak dla mnie za dużo. Ale, każdy robi jak chce :-) I mam!!! Przyniosłam ciasto japkowe :) I mam też koktail z jeżyn :) I ja też się cieszę, ze jestem. Dodałyście mi odwagi ostatnio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×