Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Idei nie łapię. Dla mnie to jakieś potłuczone.. Ale ja się nie znam. Moje nigdy-nie-alergiczne i Chwała Panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciąży. Idea jest taka, że trza dzieciaka sprawdzić. lekarze uparli się, że to alergia- a ja że nie. więc sprawdzamy czy normalne mleko jej będzie wchodziło bez atrakcji. a wszystko dzieje się pod kontrolą, bo skoro oni myślą, ze to alergia to spodziewają się wysypu chrostków i rozlewu krwi:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste jak u nas leje!tylko patrzeć jak woda z ogródka mi się do domu wedrze:/ Połówek kapie Lalke-wow!sam już nie pamiętał kiedy to robił:/ I wkurrza mnie!prosiłam,żeby do swej siostry zadzwonił,czy mogłaby do dzieci przyjść w sobotę i echo!a po co dziś??wrrrr a koleżanka czeka ma odp.bo nie wie jak się z parapetowa organizować. Wiem-zaraz powiecie:a czemu sama do niej nie zadzwonisz?? Odpowiadam:bo nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tam się udzieliłam, bo mam w pasku stare tematy i mi się pstrykło :D młodego poloże i może jeszcze się udziele aktualnie robi kupe z 2 pilotami w ręku, sokiem i poziomkami z bita śmietana jestem chyba wysoko toleracyjną matk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdacze!skończyłam tydzień temu jeść ten parszywy antybiotyk i hello!wszystko wraca do(nie)normy:/ znowu ból zęba?ucha i lewej połowy głowy! No kurwa mac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemny łach wpadł mi do białego prania. niby nie zafarbował ale koronki przy bieliźnie niektórej zrobiły się lekko szare:O szlag bo to nowe rzeczy były. moge to jakoś załatwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzi ostatnio Pułek tę metodę przytaczała.. na ziemię egipską czy jakąś tam inną.. Mojżeszową.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dobranoc masz Mini temat o swoim problemie.. :) - Arszenik i stare koronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesika
czolgnelam by powiedziec dobranoc, a tu 142 str..nijak nie nadazam z niczym:/ i jeszcze sie lepie..moja baba jest dorosla ,nie sypia za dnia..no moze kimnie 12 min..w zwiazku z czym ja jestem jak zombie.. kiedys przynajmniej moglas na chwile wraz z nia...i zyje od weekendu do weekendu..wtedy rzygam z radosci jak zostaje sama.ide spac teraz bo powieki kleka sie tak jak reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czymaj się :) ..Mogę rzucić tylko śmierdzącym serem, który znalazłam przy sprzątaniu za kaloryfrem.. Dziecinki jadły z rozrzutem.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna jest ta chwila kiedy dziecko przestaje sypiać w dzień. a Twoja to przesadziła bo to przecież nawet roku nie ma:O szefowa zalecała wodę utlenioną i słońce. ale to na marchewkę. wodę by się zdobyło ale gdzie ja słońćę znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje spały do 5 lat bez łachy :D a Pata nawet dłużej, tak więc nie znam tego bólu mini ja do kibla sie nie ruszam bez książki, kawy i papierosa :D podobnie jak do wanny, tylko wtedy kawę na browar zamieniam u mnie w domu wszyscy tak robią, w związku z tym na pralce mam stos książek a na pojemniku na brudy stos gazet, żeby każdy mógł sobie coś wybrać ;) spadam do roboty, bo wysoce zajęta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak juz znalazlam ten tunel, podazam..z kawa wiec jestem ,salatke grecka vel tarte z lesnymi do wyboru..i raz jeszcze kawaaaaaaa.bez tego nie rusze dzis.znowu bedzie plus tysziac piecset na termometrze.baba spocona to zla baba..cale 9 miesiecy za nami po tej stronie skory..zastanawiam sie jak dlugo czlowiek przezyje bez snu normalnego.ale jak cofnelam kilka stron i poczytalam o malej mini z maka i ryzem...czyli to prawda ze jest tylko gorzej...............dlaczego nikt mnie nie ostrzegl jak bylo mozna.powinnyscie mnie byly zniechecac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×