Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

heloł !! Moje dziecko się ostatnio buntuje w sprawie drzemki w ciągu dnia i po prostu nie śpi. W związku z czym jestem zajechana tak, że wieczorem nie wiem kiedy zasypiam. Małż mnie często budzi żebym się poszła umyć i poszła spać. Te 2 godziny snu to dużo mi daje, mimo że w tym czasie też coś robię, ale jednak to chwila oddechu. A tu, co? Koniec? Noooooo nie! Mam nadzieję, że mu się odwidzi. Prawda? Prawda?!! :) I chwalić Pana ! Dziś to moje niejedzące nic dziecko zjadło budyń !! A wczoraj pół zielonego ogórka !!! muszę chyba dać na mszę, bo to prawie jak święto we wsi :-) Kawy? Idę poczytać co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka- obawiam się że jak się zbuntował to już na ament. Skoro młody Tobie tak nie je może zrób dla spokoju badania mu jakieś? Ja zrobiłam- jak zresztą doczytasz- i mi z tym dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę takie jabłka. Ostatnio żadne mi nie smakują i przestałam jadać :( Z drzemkami raczej ciężko żeby przywrócić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśka - Twój syn mnie powalił haha :-) Mini - masz rację, będę musiała mu takowe zrobić. Jak ja go utrzymam przy pobraniu krwi to nie wiem.... Jutro muszę iśc po receptę na szczepionkę wiec przy okazji poproszę o skierowanie na krew. Ale mam nadzieję, ze to będzie podobnie jak u Ciebie i F. że po prostu wie co potrzebuje, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie jabłka z działki ;) Chcecie?? :) Nie załamujcie mnie, że on już nie będzie sypiał popołudniami :( Wierze, wierzę bardzo mocno, że mu się odwidzi. Kiedyś tak miał, że nie spał w dzień 3 dni a potem znowu spał. Może, może !! Kurna!!! A swoją drogą, to niesamowite skąd bierze tyle energii! Nie śpi w dzień, wstaje około 7, kładzie się o 21-22. Dzez. Babcia mi w szpitalu wylądowała z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuj się Nieletnio:) Fanka- jak tylko morfo i zelazo to z palucha powinni pobrać więc luz. F. miał więcej to mu z żyły brali a on na palec był nastawiony. no i zdrowo się rozczarował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję babci. A ja Wam już mówiłam że te czorty czerpią energię z kosmosu. Bo kiedyś z Imbirową baterii szukałyśmy i to nie było to. Wiec tylko kosmos zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - ja właśnie wiem, że z palca, i on to już kawał drania, więc siły też trochę ma. Ehh ! Ja pamiętam jak mu krew robiłam jak miał jakieś pół roku to było mi ciężko go przytrzymać, to co to będzie teraz? Ehh Umyłam wczoraj wsyzstkie okna w chałupie. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chce takich jabłek!choć,ogólnie,nie lubić ja jablkow;) Cze Laski! Mnie tez wkurza brak odstepow! Fann-pocieszam Cię-jeszcze może Mu się odwidzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini masz rację, chyba z kosmosu. Bo to jest aż niesamowite. A taki niepozorny się wydawał haha :) Ale wiecie co, przynajmniej potrafi się zajmować sobą, dzięki czemu mogę umyć okna, zrobić okna itp w spokoju a potem się z nim pobawić. CHoć on mi dzielnie we wszystkim pomaga. Uwielbiam tę jego ciekawskość i próbuje mnie naśladować :) Nie ma to jak dobra kawa. Dziś czekają mnie zakupy, trochę mi się nie chce, ale światło mam w lodówce, więc wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jabłka wsadzam łeb, jak koń.. ;) Babci zdrowia.. Miejmy nadzieję, że tylko fałszywy alarm. Właśnie pisałam o braku przerw.. Zlewa mi się, grrrrrr... Próbowałam różnymi sposobami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję za babcinkę coby nie zapeszyć :) Ja też próbowałam różnymi sposobami te przerwy jakoś zrobić i mi się nie udało, za każdym razem głupia kafe wie, że coś kombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnia - Ty to masz łeb haha :) a będziemy używać "a" jako przerwy i już. a Co do ciężarówek, to ja ich nie ogarniam i w sumie w większości nigdy nie ogarniałam, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakupilam wczoraj fajnych,roznorakich guziczkow i dziś przyozdabiam ubrania Lalkowe;) a co macie dziś do zarcia na obiados?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Fanki - pociesze cie - stwora miewa dni ze opcja 'spanie' jest nie do przyjecia, ale mimo wszystko widze ze potrzebuje. Wlasnie po dlugim dosyc boju spi, w zwiazku z powyzszym bujam kawe robic. Rosol dzis na obiad mam. Chcecie? I mmmmm..jeszcze pare alkoladek mam. Tez sie podziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się strasznie chce plackow ziemniaczanych:)i mam jeszcze kalafiora,no i jakieś pól świni zamrożone:Dale nie chce jej dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×