Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

mini ja chce kocyk! mam dzis ch.. dzien az szkoda gadac:( jest gorzej niz pzrewidywalam a przeciez mialo juz nie byc gorzej tylko lepiej? dno tez ma swoje dno? a mzoe ma tez drugie dno? sarna ja tez mam mame taka chora, ale moja jest podejrzana o schizofremie, moja byla sadownie badana ale nie wyrazila zgody na leczenie, efekt jest taki ze wszyscy sie od niej odwrocili bo po 1 sie jej boimy a po 2 za duzo zlego zdziala pod naszym adresem :/ nie jest to pocieszajace ale to rodzinne i jestem kolejna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje małe dziecko znowu ma stan podgorączkowy. Ja jestem cały czas niedoleczona. Moje duże dziecko wypadło z lodówki i całe się potłukło. Moje mieszkanie ginie w brudzie:O a Z pozytywów upolowałam dzisiaj kaktusy jadalne. I jeszcze przechodziłam koło szmatbudy ( a ja tam z zasady nie zaglądam) i patrzę a na wystawie wisi całkiem cudny płaszczyk rozmiar w sam raz jak na moją E. Nic nie zniszczone i za 2 dyszki. Wciągłam go i nieco humor mi się poprawił. A dodatkowo byłam u fryzjera, trafiłam na bardzo zajebistą fryzjerkę i chyba się do niej przywiążę na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bylam w pepcu. Wchodze, a tam polarowe pajace za 15 zet. Takie same jak ziaba ma, tylko nowe. I takie frociane za 8. Mysle, bombaaa, dopiero w kerfie i eklerku byly chujowizny z cienkiej bawelny po tyle samo. No i co? Jajco, bo najwiekszy na 74 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chcialabym.. moze niedyskretna bede.. ale mnie to dreczy.. Mini, jakim sposobem twoje dziecko wypadlo z lodowki? Trzymasz go w lodowce? Ale zapalasz mu swiatlo chociaz? Czy to skuteczba metoda na schlodzenie goracego temperamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w przelocie podpierając się a'la desperado czyli argusem w kapeluszu z lidla dalej sprzedaje jak szalona, póki jest sezon i już mi sie ciuchy snia po nocach :O za zięceim już tak nie rozpaczam, bo to się okazało, ze chyba on rzucił, a raczej ambicja się umiósł ale moje ambitne dziecko jakoś nie moglo przełknąc tego faktu teraz szuka nowej miłości idealenej najlepiej z samochodem... powinien wiedzieć, że barana bierze ona pierwsza ręki nie wyciągnie, chocby się zesrac z miłości miała :O małe dziecko nie ustaje w podrywach, jest zachwycone szkołą i wielka ilością dziewczyn dzisiaj w łózku do mnie mówi: mamusiu to jest cudowne, ja mam teraz NEOGRANICZONE MOŻLWOŚCI !!! zaczynam się bac.. wieśka fajnie masz, że wychodzisz na koncerty, ja nie mam jak z tym lalusiem, 2 babki 2 bloki dalej, a on do dzisiaj nie chce na noc iśc... koncertów mam tyle co w pracy - mamy na jedym biurku corga na drugim gitarę z piecem i pod koniec dnia koledzy czadują, tyle mojego chciałam wziac do domu perkusje bo jest wolna, to mi stary nie pozwolił :O to na złośc przez godzine ćwiczyłam na gitarze intro do kryzysowej narzzeczonej ;) jutro poprawię, to moze ulegnie bo gitara jest zajebiscie rozstrojona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polek a nie chcesz polarowej uzywki na 86/92 pajaca? co prawda niebieski piesek z ogonkiem i lapkami ale fajny cieply, mnie juz mlody wyrosl i odziewam go w 98/104 a ten mi zbedny :) patrisa mi kiedys takie wielkie dostraczyla wiec moze i dla Ciebie znajdzie:D a propos to na 116/122 nie masz patriso jakiego pajaca polarowego? co do wyjsc to ja nigdzie nie wychodze od 5 lat :( mysle ze przez te 5 lat to bym mogla doliczyc do 5 jak gdzies wieczorem wyszlam, a co dopiero z mezem to nie wiem czy by sie uzbieralo 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Patowa jak żywa.. Ty sprzedajesz, ja zapitalam, świat się kręci..za szybko dla mnie. Corg mi się kojarzy tylko ze śmiesznym psem rasy Welsh Corgi. Yy Gdzie się podziewa Dynia oraz ewentualna reszta - zaginionych: Czacha, Em, że o Imbirowej po raz drugi nie wspomnę? A może kawy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co odniosę się do Pułka: O poprzedniej fryzjerce mówiłam że dobrze mnie ciachnęła. ale nawet jej imienia nie zapamiętałam tylko salon. A ta jest fajna w całej okazałości. Widać że zna się na tym co robi a dobry ciach nie był kwestią przypadku. a Co do mego dziecka w lodówce to sama nie wiem jak to się stało. Usłyszałam rumor. Znalazłam go na podłodze-między krzesłęm a zmywarą. Przykryty był lodówkową półką oraz rozmaitym pożywieniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzia nie mam takich wielkich, nie kupuję, bo się nie opłaca 116-122 to w zasadzie tylko po młodym sprzedaję, własnie zrobiłam porządki i powystawialam a kto szuka pajaca, bo nie doczytałam? z wiekszych mam jeden tylko dla dziewuchy włochaty z peppą różowy na 86-92 cm kurde myślalam, że pogoda będzie a tu na deszcz sie zbiera moi rodzice siedzą w zakopanem a tam lato jest ponoć, zazdroszcze im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki Półku :) U mnie też lato, świeci i grzeje - dzieci wypchnęłam do ogrodu, bo ogród zamierza się sprzedać :O A Patrisa - ze względu na co Blumag był lepszy od reszty, bo zapomniałam? (Bilobil :P) Np. od Magne B6 ? I zostawiam kawę, wrócę wypić z kimś chętnym po krótkim galopie w sprawach różnych wokół domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polewam.. Nadstawiaj kubek. I wszyscy spragnieni. Jaaak mi się nieee chceee sprzątać w taką letnią pogodę.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy blumag lepszy, dla mnie był lepszy, choć teoretycznie nie powinien być... dzień przebimbałam przy kompie :O chłopaki poszli na działkę i chociaż słońca łykneli młody naprodukował wieczorem tone kopytek, bo dziadki dzisiaj wracaja z wojaży i ich zaprosił ten to jest pożyteczny, nie to co pata, która cały dzień wygniatała dupa kanape, udajac , że się uczy na prawo jazdy (znowu) a teraz poleciała na parapetówkę, tylko oczywiście ja musiałam 3 dychy na prezent wyłożyć :O eeeh dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest chętny na wyjecie mi drzazgi z pięty, która jest tam od lata a na która ciągle nie mam czasu? zaczyna mnie boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymocz w gorącej wodzie, to łatwiej wyjdzie.. Dla mnie Blumag w tym lepszy, że w promocji kosztował 6 zł a Magne B6 Max prawie 25 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne hellou. Jak wam minal dzien? Tescio i dziadek blyszczo na potege, choc o koty kurzowe w domu przewrocic sie mozna :/ jakby ktoras miala kogoś do polerowania, to polecam psikacz hades: sie psika, wyciera i mozna pastować. Do nabycia w markiecie na chemii. A Odkrycie dnia dzisiejszego, to to, ze dynia sie calkiem nienajgorzej komponuje z curry, tłuczona kolendrą i imbirem. Wiec na obiad był wynalazek pt: kurze cyce w kostke, uduszone z garstka wloszczyzny i paroma garsciami dyni w kostke krajanej, z powyższymi przyprawami. Do tego ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zacznę od herbaty - malinowa z pigwą. Dzień minął za szybko, szkoda, że na pierdołach typu sprzątanie i segregowanie a nie w słońcu. W krótkiej przerwie poskakałam na skakance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja MINI Mini Mini!!!!!!! Jak wygladaly Twoje mole spozywcze? Bo dzis na suficie takie trzy chodzace glistki. I dopiero w drodze do pracy sobie pomyslalam ze to moga byc larwy moli. Sprawdzam w necie, identyczne. Tylko czemu na sufit wyszly? I jak sie pozbyc ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×