Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Nie płacz Patowa!!:( Masz tu piwko,lyknij se,a nóż widelec...cus pomoże? U nas leje dziś bezustannie,mam straszna kurwico-nerwice i stan przedrozwodowy:( Chyba sama powinnam się napić:( A jutro mam znów mego 2-latka,ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladnelam Incepcje,teraz jakiś film lzawy rodzinno-robotowy;) A mój-jeszcze-mąż kapie curusie,wow!do czegoś się w koncu przydał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja hej z kawa przybywam! Pat, ja nie wiem skąd te jelitówki. NAjgorsze jest to, że znowu długo z tego wychodziliśmy. Młody dwa tygodnie przeźroczysty, ja 5 dni nic nie jadłam. No ale juz jest ok. Jutro pójdzie do żłoba a nuż coś przytarga... Jeśli chodzi o Pate to tak to już jest. Sa baby, które nie lubią dobrych meżczyzn ale takich co to im "przypier...":) Mam cały tydzień teściową w domu teraz. Juhu. Ale i tak fantastycznie, że nam pomaga. Mini prawoślaz spokojnie dla małej. CHolera ale zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja bym dipherganu nie dala ponizej 2 roku zycia, bo ona hamuje układ oddechowy i byly przypadki zgonów u takich malych dzieci. Chociaz znam taka pania doktor madrą która pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie doczytałam o prawoślazie. też dzięki:) będę podawać z czystym sumieniem:) JA Wam tych jelitówek współczuje. My mało kiedy chorujemy od dupy strony:)ja zupełnie nie, dzieciaki tylko tego rota miały. Mąż najwrażliwszy z nas wszystkich pod tym względem Nie znoszę teściowej w postaci goscia nocującego. Wszyscy tylko nie ona. Ona jest tak strasznie nudna. Kilka godzin z nią to jeszcze. ale dwa dni sam na sam z teściówką to dla mnie niemal nie do przejścia wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moją teściową znoszę baedzo dobrze, ona chętnie nam pomaga, ale jakoś tak po czasie jakimś mam nieodparte wrażenie, że powinnam jej się kłaniać w pas za to. Jak ja bym chciała być niezależna pod tym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa z gruntu nie jest zła ale ma w sobie to negatywne coś:O A jak jest gosciem to się gości i tyle. Pomocy z niej tyle że weźmie F na spacer. A tak to siedzi od rana do wieczora przy stole a Ty lataj.... Jak po chrzcinach u nas została, małą brzuszysko bolało,mąż sprzątał to obraziła się jak na hasło "kolacja" maz wskazał jej lodówkę i zachęcił do samoobsługi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, to rzczywiście kich. Moja pomocna bardzo, ugotuje coś, czasem aż nad wyraz posprząta bo ona w miejscu nie usidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Czy jest jeszcze kawa? Pragnę się jej napić, wręcz potrzebuję :) Jestem dziś tak robotna od rana, że z podziwu wyjść nie mogę haha :D Pata - kurde, szkoda takiego fajnego zięcia, ale wiesz, lepiej teraz niż potem, czasami tak jest, że wszyscy by chcieli a para nie.. w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało naraz.. Wieska - wykorzystuj teściową ile się da :) Życzę Wam dużo mocy!!! i zdrowia !! u nas dziś pogoda piękna, tyle prań zrobiłam że aż nie mam już gdzie wieszać ! Wiem, walnięta jestem ;) W weeknd zrobiłam porządki w szafie, wywaliłam przystkie przydasie bez senntymentów i akcji typu "na potem" albo "jeszcze się przyda". W ten sposób okazało się, że nie mam w cyzm chodzić. cudo! Czas się udać na szmatland jak tylko wypłata wpłynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Czy jest jeszcze kawa? Pragnę się jej napić, wręcz potrzebuję :) Jestem dziś tak robotna od rana, że z podziwu wyjść nie mogę haha :D Pata - kurde, szkoda takiego fajnego zięcia, ale wiesz, lepiej teraz niż potem, czasami tak jest, że wszyscy by chcieli a para nie.. w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało naraz.. Wieska - wykorzystuj teściową ile się da :) Życzę Wam dużo mocy!!! i zdrowia !! u nas dziś pogoda piękna, tyle prań zrobiłam że aż nie mam już gdzie wieszać ! Wiem, walnięta jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.. Patowa, nie płacz, może jeszcze jej się odmieni. W temacie teściowa mam chwilowy kryzys, wolałabym inny :P To się cieszę, żeśta w miarę zdrowi. My też. U mnie słońce i ładnie - babie lato, jak się patrzy. Funny - zazdroszczę prania, wrzuciłabym wszystko jak leci i rozwieszała po strychu zamiast tego, co robię. Kawy mi się jakoś nie chce... Substytut obiadu pożeram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. A co paniuńcie takie milczace? Moje dzikie dziecko skacze po mnie zamiast spac. Przyniesiona z kapieli wyluskala sie z recznika i latala na golasa z jednego konca lozka w drugi, z gromkim 'tsyyy ć-iiyy bam!' (trzy-czte-ry) rzucajac sie to na koldre, to w poduszki. Ma zupelnie niespaniowy nastroj. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polkowna-jak czytam o Twojej Stworce to jakbym moja widziała:Dchlopcy Ja wytresowali na trampolinie i na hasło"trzyyyy,czteryy"rzuca się na dupincie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I identycznie mówi:D:D A z porannych nowości-upolowalysmy kupę do kibelka:Dtrud cierpliwości się opłacił,teraz trzeba grzechem systematycznosci zgrzeszyc:P i efekta bedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. ja bym sie napiła, ale już wystygło pewnie, więc zostanę przy mojej melisce. Cykuladke z alko-wkładką? Co tu wogóle tak drętwo ostatnio?! Ja rozumię, że ktoś może mieć kryzys i nie chce mu się z nikim gadać, ale żeby wszystkie naraz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mimo ze nikt za mna nie teskni to przyszlam sie przywitac, ale jestem co najmnije nie w nastroju, mam mega gigantyczny kryzys finansowy/pracowy/zdrowotny a reszte mozecie sobie dopisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×