Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Oszczędne się żydy zrobiły.. :P Jak odpisałam, to kafe mi się wywaliła.. nie ma Nadludzi - tylko Ludzie Dokoła.. nie ma Nadludzi - tylko Ludzie Dokoła.. nie ma Nadludzi - tylko Ludzie Dokoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Polkowi!!! Wiesiek sie dowiedzial w urodziny ze ich do programu nie wzieli. Buuuuu. Mimo iz dostali 4 razy tak i taki szit pokazuja! Ech no coz pewnie za malo medialni byli. Niedlugo plyta nowa i znowu sami musza ogarnac. Ogarnelam sie po dwoch jelitowkowych tygodniach, trzymalo mnie 5 dni, schudlam 3 kilo. Ale dzieci na wyzywienie pojechaly do dziadkow i juz nie wygladaja jak przezroczyste. Dlaczego wszystkie spodnie dla dziecj sa tak szerokie w pasie? Grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a na to już Patowa narzekała w związku ze swoim Małym. To szkoda, że się nie udało, ale przynajmniej tłuszcza ich sobie obejrzała na wizji. Ty to masz z tymi jelitowymi.. Może uroki odczyń..? Słoooońce... Ale już nawet przepalali w rułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten słoneczny sobotni poranek... południe :D Sto lat dla Półka I męża wiadomego :D STO LAT STO LAT !!!!! Najlepszego żuczki!!! Półku - zawsze zadziwia mnie Twoja znaojość poprzedniego tematu, ja wiem i może że coś było, ale nie znajdę choćbym chciała - chyba żebym przeglądała wszystkie storny po koleii. Szacun :D Śniło mi się dzisiaj, że miałyśmy mega zlot w Wałbrzychu. A czemu tam? Nie mam pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou!! My dziś tez poodkrecalismy kaloryfery i zrobiliśmy próbne grzanie:Obrrr jaki ziab!!a słońce świeci jak szalone! Wiesia,szkoda to jest jak tesciowka do studni wpadnie!!a chłopaki jak maja blysnac,to zaswieca!!trzeba trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu Starszemu tez zawsze spodnie z dupy lecą:/szukamy zazwyczaj takich z wszytymi gumkami na guziczki co to przywezic można.natomiast Młodszy ma problem bo wszystko za ciasne:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Fanny i Sarno :) Półek jest biegły w metodach szukania oraz informatycznie w ogóle. Co do pamiętania, to zara bedzie obchodził rocznicę :P Moje najstarsze dziecko chwilowo z racji chudości z upodobaniem wbija się w ciuchy średniego i paraduje z rękawami i nogawkami 3/4 :O Mam zgryz, bo nie mogę kupić niczego bez gumy regulowanej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Za malo zescie pily, bo dalej jestem taka ni zdrowa ni chora :/ o jak niecierpieeeeeeeeee! Niech sie albo polepszy albo popieprzy i przestanie zloscic! Wieska - no pech :( niestety szit jest modniejszy :( FankiGerl - znalezc wlasne urodziny to akurat proste, bo po dacie ;) reszte problemow mozna rozwizac z wujkiem Guglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półku - nadaj sobie syropu z czosnku, miodu, cytryny. Pamiętasz go? Co do wyszukiwania, to nie zmienia faktu, ze jak pisała Nieletnia jestes w tym biegła. Prawie najbiegleksza :P Właśnie miałam pisać, że ślubną to ona już miała :D Nieletnia - Ja właściwie też do Włbrzycha bym mogła, choć można znaleźć piękniejszą miejscówkę w razie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan se wypralam,z kuchni!mamę takim stanie to linoleum,ze szok;trza przykrywac:(a ten Żyd co miał nam wymieniać w kuchni i w wejściu tymczasem się nie odzywa!!pewnie szuka promocji,gdzie kupić najtańsze gowno! No i ledwie ten dywan z Młodszym zarzucilismy na kosz na śmieci:/cholerstwo ciężkie;a ostatnim razem sama na płot wyższy ode mnie zarzucilam,powera nie mam;przesilenie wiosenne? Polku weź se stan na golasa na balkonie-wtedy wszystko się wyjaśni-albo ozdrowiejesz,albo polegniesz:Dmoze to tez być częścią gry wstępnej:Pjesli akurat nie jesteś w stanie przedrozwodowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaliczyłam własnie 18 meża bratanicy, więc jestem obżarta i opita wróciliśmy niedawno, pat została i świętują dalej jestem w rozpaczy, bo zerwała z chłopakiem, którego ja bardzo lubiłam głupia baba, już drugiego takiego fajnego chyba nie znajdzie :( nie mogę przeżyć moje małe dziecko dostało zaproszenie do takiego sławnego chóru chłopięcego, w szkole było przesłuchanie i tylko on jeden się zkwalifikował ale on nie chce, nie i już szkoda, bo to jakaś szansa, koleżanki mąż tam śpiewał, bo to stary chór i zwiedził cały świat trudno, nie bede zmuszać zobaczymy w przyszłym roku wieśka , szkoda, że ich nie wzięli, promocja by była... kurde skąd Ty te jelitówki w kółko bierzesz :D ja nigdy w życiu na oczy nie widziałam spadam spać, bo jakoś wszystko pod górkę ostatnio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem! Miło Sarno że pamiętasz;) Na moim synu też wszystko wisi. MAsakra z tym chudzielcem. Wczoraj był na badaniach. Ciekawe co wyjdzie. Nie zaglądam bo u mnie cały czas zaraza wisi w powietrzu. Miśka znowu charcze mi. Ma 7 miesięcy- mogę jej sprzedać prawoślaz? chyba mogę, co? Któraś dawała niemowlakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśka- przykro:( Patowa- osiemnastego męża bratanicy zaliczyłaś?oż ty niedobra... A mody głupol. Ale co poradzisz na głupotę dzieci? siłą go nie zmusisz. A szkoda- bo mój kolega też u nich śpiewał a fajno tam miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, bo już w głowę zachodziłam, czy wybyłaś na te wakacje. Prawoślaz dawałam szybko, ale chyba najwcześniej około roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie chce na dodatkowy szkolny angielski. Nie i już. A akurat najzdolniejsza językowo i pożytek by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że dziewuchy dają. dałam. póki co mniejszą dawkę. zobaczymy wakacje mi nie dane były w tym roku nad czym bardzo ubolewam:( 5 dni to nic dla mnie. i to jeszcze z całą watahą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! A proszę Cię Mini:)! Paaatowa!!Ty rządza opetana kobieto!!:D:Dwspolczucia z powodu prawie-zięcia,ale co zrobisz?może się jeszcze zejdą? Młodszego tez chcieliśmy na jakieś śpiewy zapisać bo ładnie Mu to wychodzi,ale tez nie i nie.tak samo z językiem polskim;tyle ze z tym łatwiej odpuścić bo daleko trzeba by dojeżdżać. Tez bym dała ten prawoslaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny chłopak,wszystko mu się na głowę wali a ta picz go jeszcze zostawiła w takim momencie eeeeh przykro mi to mówić jako matce, ale ona jest chyba gruboskórna jak podeszwa od butów.. chętnie bym go adoptowała... nie mam humoru gryzia wystawiam od dzisiaj ciuchy na 104 w góre, trochę kurtek i inne, zostawilam mlodemu, ale sie teraz za male okazały, jak zaczełam przymierzac.. może cos Ci sie nada idę płakać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×