Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

A ja już spadlam.pan i wlatca powrócił:P Przejął bachora nieusluchanego.idę troche przy nim pokrazyc;) Dooooobrej noooocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Ofc że z troski :P A taki oddział jest w Gdańsku - zwiedzałam ;) Cały szpital jeszcze nie, bo od czegoś trzeba zacząć, ale sam oddział ratunkowy wygląda światowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja i zupełnie nie w temacie, więc się nie odnoszę do każdego. Wybiórczo tylko. Współczuję Przegince i Małemu. Mini - bardzo dzielna jesteś. Gryzi zdaje się gratulować auta? Wczoraj miałam kryzys i myślałam, że zdechnę, boję się powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie wiem, czy pomoze. Jak uznasz, ze tak, to bedzie rosolek, i kocyk, i herbatka, i podusia, nawet oklady z kota ci moge porobic. O, wiem! Wysmarujemy cie walerianka i wszystkie koty z okolicy przyjda cie przytulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesli mogą być pluszaki, to ja dorzucam wszelkiej maści i rasy od młodej ;) Nieletnio - a jakieś leki przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólczuję, mam nadzieję, ze szybko zadziałają jak trzeba i wrócisz do normalnego funkcjonowania. A jak dziewczyny? Pewnie się martwią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tak, ale podtrzymujemy się nawzajem na duchu. Czy u was też tak ciemno i ponuro za oknem? Paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja mam odzywczy rosolek wg Mini-dużo marchewek,soli i ryż.na zdechlym kuraku i świni:Pdo tego oferuje wzmacniajacy glutokisielek z siemienia lnianego wzbogacony miodkiem:)po takim menu ni ma chujeczka żebyś nie zmartwychwstala Gorąca!!! Chciałam dorzucić jeszcze padlego wolu do tego rosolu ale kurde w dwóch naszych marketach nie sprzedają kości:Onawet pytałam!a do rzeźnika mi się już nie chciało latać ze smecacym Polowkiem u boku i marudzaca Dziczyzna..glukozy tez nie najszlam,a jak!ale wyczytałam,ze miód jest doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×