Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

niezla mi dieta:)zaraz odrobie straty:) rzesy widzialam tutaj juz niejednokrotnie.sa rownie urocze jak rozowy wystroj w aucie lub ponaklejane kwiatuszki/kroliczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu zeby cos ogladac.zreszta w niedziele wyszla nam pl telewizja,trza zakupic. g wpadlam dzis na stare smieci czyli macierzynstwo bla bla.a tam jaK zwykle jeden gnoj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA czasem gapię się tv. a co? nie nalezy mi się? a Ja czasem wpadam na ciażę. Ostatnio gryzka szukali. tam nieustannie się kotłują. Idealne matki co tylko kurwami rzucają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj to norma z tymi swiatecznymi,koszmarnymi przyzdobieniami:Ozwlaszcza w pracy to bylo okropne.przylazily te grube angielki w durnych czapkach mikolaja,albo kolczykach a'la choinka,same z wygladu jak choinki i takie dumne i odsztafirowane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że to nic lepszego nie mają tylko polują tak zawsze na nową ofiarę. Wydaje mi się, że w życiu codziennym to jakieś ofiary niedorobione co nic nie powiedzą nawet jak ktoś im w twarz pluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z tym moim dzieckiem?nawet na mleko krzywo patrzy.zazwyczaj wciagala 220ml bez mrugniecia okiem a dzis zrobilam Jej 180 i 60 zostawila:Ood rana zjadla:rano butle,potem jogurt i na wieczor wspomniane mleko:O tyle!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze się kiepsko czuła? Poza tym nasz lekarz twierdzi, że do czasu aż człowiek nie uzupełni minerałów i elektrolitów to będzie taki apatyczny i nieswój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie kolą. możesz jej słodzić glukozą. do tego słone w nią pakuj. jak by ci się udał ten rosół z masą marchewki ( bo potas też ważny), dużą ilością soli i ryżem to by było bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsze tez popadaly jak kawki,umeczeni.a ta sie tu wspina po mnie. wogole ostatnio zrobila sie taka wredna i nieznosna,ze mam ochote do kaloryfera przywiazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede milczec jak grob> juz sprawdzilam jak jest siemie w tubylczym jezyku,jutro poszukam w sklepie,bo przez ost dni bylismy przywiazani do domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×