Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

lusiu ale po co mi to piszesz:)? to brzmi jak usprawiedliwianie swoich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka to frajerka
lata za każdym męskim nickiem, a już ZS sobie po niej używa jak tylko ma ochotę, nie dość że nie raz napisał, że jej nie szanuje (bo wypisywał tych którym darzy szacunkiem), to ona i na to nie zważa i liże mu dupe. a jej "córka" refforma taka sama jak i ona, też lata za każdym facetem, nawet za offermą, który kazał jej spierdalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ref natychmiast przestań latać za offermą ! ciocia znajdzie ci lepsze ciacho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZS sobie po niej używa jak tylko ma ochotę, nie dość że nie raz napisał, że jej nie szanuje" pomarańczka, masz mi za złe ze nie jestem małostkowa i nie stawiam warunków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia czytasz sama siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor Blu, a w oczy umiesz patrzeć? Jasne że tak ,oczywiście tylko po co? Wolę patrzeć w dekolt . refforma daj spokój obiecałem dla Ciebie adoptować prawiczka ale to nie będzie offerma ,różne rzeczy o nim słyszałem więc wykluczone. ike ref natychmiast przestań latać za offermą ! ciocia znajdzie ci lepsze ciacho Wiesz co ike ?Po tym jakiego sobie męża znalazłaś to jesteś ostatnią osobą która dla mojej reff będzie szukać ciacha(ciacho to kto, prawik czy normalny men?) bez urazy oczywiście. Lucy Windsor "ZS sobie po niej używa jak tylko ma ochotę, nie dość że nie raz napisał, że jej nie szanuje" Lusiu bo zacznę podejrzewać że jesteś z tych "uległych" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka to frajerka
Lucy żenua. Ike przynajmniej umie dopierdolić i ma jakiś tam swój honor, a ty? jeszcze niedawno po każdym topiku latałaś za ZS, normalnie jak pojebana, albo jak się wcinałaś do rozmowy ZSa, sukienki czy czizas i próbowałaś się wbić w ich tok rozumowania swoimi wywodami a zs się jeszcze pytał czy się dobrze czujesz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiu to nie brak
małostkowości, ale brak szacunku do samej siebie przez Ciebie przemawia. Rozumiem sytuacje, takie jak np. praca z kimś, kto ma mnie w d i co za tym idzie konieczność tolerowania w pobliżu takiej persony, ale rozmowa na forum z człowiekiem, który traktuje Cię źle, próbuje Tobą manipulować (nieudolnie, ale pomimo to, łapiesz się na to) świadczy jedynie o tym, że masz problemy ze sobą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja go znalazłam :D to on łaził za mną :P nie moja wina, że sodówa uderzyła mu do łba widać kryzys wieku średniego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zgodzić się z pomarańczą ofiara przemocy w rodzinie też nie jest małostkowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, ale co Cię bulwersuje? nie rzekomy "brak szacunku" dla mojego nicka był powodem mojej urazy do ZSa i na tym jednak zakończę ten temat, bo czuję że jeszcze trochę i bokiem mi wydzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs jaka zmiana
@Luśka to frajerka Dokladnie. :P Cos szczerus ostatnio daje czadu jak po dopalaczach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ciacho to kto, prawik czy normalny men? oczywiście, że normalny men nie dam ref na zmarnowanie jakiemuś pierdole co będzie na niej ćwiczył pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs jaka zmiana
@ Lusiu to nie brak Tez prawda, o to chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu mnie nic nie bulwersuje pisałam już to twoja decyzja skoro uznałaś, że w pewien sposób chcesz ją usprawiedliwić to ci odpisałam ale spoko ja też mogę skończyć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike to nie ja go znalazłam to on łaził za mną nie moja wina, że sodówa uderzyła mu do łba widać kryzys wieku średniego ike a sakramentalne "Tak" też za Ciebie powiedział ? Łaził no i wyłaził zostałaś jego żonką ,niewiele się facet musiał spinać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ke a sakramentalne "Tak" też za Ciebie powiedział ? też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka to frajerka
"nie rzekomy "brak szacunku" dla mojego nicka był powodem mojej urazy do ZSa" rzekomy? dobre sobie, zs sam napisał że cię nie szanuje, kobieto obudź się, bo zaczynasz majaczyć jakieś brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zs sam napisał że cię nie szanuje" masz linka do tych słów? zresztą mniejsza, jak się nie masz czym zająć, to pisz, pisz, analizuj, przeżywaj ale u mnie audiencję zakończyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie już spokój szczery jak widać jak przyszło co do czego (tak to leciało?) to przegadał wszystkich :D (mimo, że nie dało się tego zauważyć) i poszedł zadowolony. a reszta jest milczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs jaka zmiana
@ Luśka to frajerka Lucy Windsor nie ma za grosz honoru, niestety to taki typ czlowieka, lub lubi ponizanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiu to nie brak
Może nie o to chodzi, czasami ciągnie ludzi do kogoś właśnie dlatego, że nas źle traktuje. Staramy się zmienić jego zdanie o sobie, gdyż dzięki temu, o ile nam się uda(przez krótki moment), poczujemy się wyjątkowi. Kobiety baaaaaardzo wiele są w stanie zrobić dla tej krótkiej chwili poczucia unikatowości. Niektóre oczywiście. Już kilku takich faciów było na forum, którzy w umiejętny sposób stosowali metodę kija i marchwi, a uzależnione babki wręcz targały się za łebki, aby przez chwilę być tą jedyną. Prawda zaś jest brutalna, Ci faceci mieli je wszystkie głęboko w............. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs jaka zmiana
Mysle ze wiele w tym prawdy, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie jak w dupie
ci faceci wykorzystywali babki z forum do połechtania swojego przymałego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najmniej kilka osób na serio przejęło się moim forumowym losem, chyba powinno mi to przynajmniej schlebiać skoro niewiele obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ktoś po Lusi wczoraj ostro pojechał na tym topiku . Odważne pomarańczowe nicki zaatakowały . :( Kto kogo lubi to jego inwidualna sprawa , nawet jeśli jest to pan szczery , za którym ja osobiście nie przepadam .Może nie za osobą jako taką ,bo go nie znam ,ale nietrawię stylu jego wypowiedzi i nicka który jest zwyczajnie mylący.Szczerość to nie chamstwo . Lusiu wirtualny kwiatek ode mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto kogo lubi to jego inwidualna sprawa " no i to się nazywa zamieścić istotne contribution (czyli wkład, ale nie chcąc brzmieć nieco dwuznacznie posłużyłam się językiem obcym) :) dzięki za kwiatka, niebieskie dostaję rzadko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy wkład
jest w trumnie użyźnia glebę nie szkodzi środowisku nie mówi nie zużywa powietrza i ma wieczną gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy wkład
a, najwazniejsze: jest zawsze szczery i nigdy nie obraża innych ludzi, tych co na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×