Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

ale wszystkie są przeciw jego chamstwu. musiałabym być ostatnią hipokrytką żeby nagle strasznie przeszkadzało mi chamstwo ZSa:D zwłaszcza wiedząc jak chamska potrafi być nasza słodka kochana ciab vel vel vel powody mojego konfliktu z często wymienianym są moją sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jesteś taka chamska bez powodu do ludzi, jak on? zresztą, nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem krynicą dobroci i empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu zapewniam Cie ze mozna. Po prostu olac bo niczego soba ten osobnik nie reprezentuje procz samouwielbienia. Szkoda czasu na cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia ma swoja rację chyba większość z nas pamięta spamerkę zuzzanę tarocistkę ? była tak upierdliwa , że obok niej tez nie dało się przejść obojętnie myślę nawet , że przebijała w upierdliwość ZSa (sorry bejbe będziesz z tym żyć:P) ale tak na tej zasadzie nie da się szanownego starego nie zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike ale spójrz na to
z innej strony, dzięki niemu masz dwie wspaniałe córeczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu bym się kłóciła :classic_cool: są jakieś niepodobne do domniemanego ojca:P no może rozia ma podobna sylwetkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno krwawa wilczyca
ma miseczke A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno krwawa wilczyca ma miseczke A oj to chyba po cioci lusi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny stary zyje dlatego ze zawsze znajdzie sie ktos kto odpowie na jego posta. W ktorych procz walorow zaczepnych nie ma zadnych innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
17:09 [zgłoś do usunięcia] Kadarka szanowny stary zyje dlatego ze zawsze znajdzie sie ktos kto odpowie na jego posta. W ktorych procz walorow zaczepnych nie ma zadnych innych. Dokładnie . Dlatego najlepiej go ignorowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie tak jest dużo zabawniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike podobno krwawa wilczyca ma miseczke A oj to chyba po cioci lusi O widzę że małżonek sobie poszedł no i bardzo dobrze. Oj Luśka się chyba znowu wkuropatwi , miseczka A po cioci Lusi hmm będzie dym jak nic . Kadarka szanowny stary zyje dlatego ze zawsze znajdzie sie ktos kto odpowie na jego posta. W ktorych procz walorow zaczepnych nie ma zadnych innych. Amen .Przecierz to jest oczywista oczywistość , on się tym żywi a niektóre madam go z litości (sympati ? )cdokarmiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia jest rozsądna i za prawdę się nie obraża:P no może czasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike i lusia juz nie walcza
znow sa przykladnymi less

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike lusia jest rozsądna Coś mało tych przymiotników ike wymieniłaś , nie liczyłbym że to Windsorówne ułagodzi .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chwaląc się lusiu rzucenie palenia poszło mi głównie w cycki (w tyłek niestety też ale staram się zauważać bardziej pozytywy niż negatywy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem że będzie dym ! Co za zniewaga miseczka A ! Trzeba koniecznie roztrzygnąć ten spór. Luśka to jaką miseczkę masz ? Hmm niedobry ten mój pomysł tak pytać wprost ,zapytam bardziej pokrętnie ,raczej A czy raczej B a może w porywach C ?? Nie ukrywam że jestem ciekawy ,w zamian mogę podać rozmiar biustu ike miseczka A-0 (zero) to są chyba same brodawki? Uuu sam taki mam a kobitom nie jestem . Wiem że ike twierdzi że jest inaczej ,ale uwierzę jej jak zobaczę, jestem poprostu sceptyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery Nie nie zdaję sobie sprawy, no bo jak jak ? Jestem wszak niedorozwinięty ,oj panie szczery troszkę logicznego myślenia nie zawadzi ;) A tak serio to temat niepoważny więc i ja niepoważny ale mogę się przestawić na powagę , spoko. Jedyne poważne wpisy w tym topie to tylko szanownego pana, niestety chamskie wpisy jeśli by pan nie zauważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wszak niedorozwinięty chlopie nie napisalem, ze jestes niedorozwiniety, napisalem: czy zdajesz sobie sprawe, ze piszesz jak niedorozwiniete dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalem ,ze jednak zostanie to cos zignorowane :P blu az sie dziwie ,ze reagujesz na takie zaczepki tym bardziej ze napisal vel "ptaszek" ,nie wiedzialem ze sie z tym identyfikujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezerwa, czy masz jakies inne glebokie wnioski? podzielisz sie? napisał specjalista od wysoce wyspecjalizowanych wniosków typu "wariatka tańczy" " nudzisz mnie" " pierdu pierdu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezerwa, czy masz jakies inne glebokie wnioski? podzielisz sie? nie mam już rezerwy paliwa w beemce bo wlałem do kosiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze jaki zadziorny salut w ogole to co chwile wchodzi ktos super zadziorny i super odwazny, tylko jak przyjdzie co do czego to juz jakby nie ma nic do napisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już rezerwy paliwa w beemce bo wlałem do kosiarki pomysl, ze kosiarka po prostu bardziej ci pasuje od beemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×