Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiex

Ile czasu trzeba czekać na uszycie sukni ślubnej?

Polecane posty

Ile czasu trzeba czekać na uszycie sukni ślubnej ze zdjęcia przez krawcowa? :) Ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja suknie zamówiłam pod koniec kwietnia a będzie uszyta koniec sierpień-początek września(ślub 22.09) Krawcowa powiedziała że suknia będzie kosztowała max 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim mieście szyjesz tę suknię? Dlaczego akurat wybrałaś tę krawcową? Z polecenia, a może widziałaś jej prace? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyłam 5 lat temu zamawiałam w styczniu suknia gotowa na czerwiec odebrana na 2 dni przed ślubem w tym 2 przymiarki koszt 1100 z Bełchatowa super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam sukienki bo szyła tam moja bratowa a jej koleżanka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety do Bełchatowa mam daleko i nawet nie po drodze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda ale warto bo miałam cudną sukienkę i wiem ze kilka kafeterianek szyło z mojego polecenia i wiem ze były zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to 2 tygodnie? Mi chodzi o całość, od pokazania krawcowej zdjęcia do odebrania sukni i zapłacenia (oczywiście w międzyczasie przymiarki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 2tyg na szycie, tydzień temu w sobotę i zaczęto szyć, w tą sobotę jadę na przymiarkę, było by szybciej ale ja nie mogę co sobotę jechać do tego miasta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też ma info, że to zajmuje ok m-ca. od pokazania zamysłu do sukni końcowej po przymiarkach max 4 tyg. M.in w salonie Cymbeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo uszycie trwa około 2 do 3 dni, ale wiadomo że obowiązuje kolejka i zamówić trzeba o wiele wcześniej, muszą być przynajmniej dwie przymiarki. I naprawdę z dobrego serca radzę oszukać krawcową o 2 tygodnie z terminem wesela. Moja koleżanka podała prawdziwy termin, suknię miała mieć tydzień przed uroczystością, a dostała ją w piątek po południu przed samym ślubem :o Okazało sie że suknia jest krzywo uszyta, zjeżdża, dodatkowo ramiączka były z jakiegoś ciągliwego materiału i to jeszcze dodatkowo wydłużało suknię...w ogóle już w domu sie pruła...masakra :o i nie było juz szansy na żadne poprawki bo krawcowa nie odbierała telefonu a salon był już nieczynny bo weekend :o Dlatego naprawdę radzę nie podawać prawdziwego terminu, żeby mieć kilka dni w zapasie na w razie czego, bo jednak nie każda krawcowa jest aż tak rzetelna jak wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle ze nie bedę mieć takiej wpadki z suknią, i uważam ze umawianie przed samym ślubem na odbiór to też jest trochę nie poważne, no ale każda krawcowa robi inaczej, ta moja krawcowa to już mnie namawiała żeby zacząć szyć, bo ja chciałam zeby szyć pod koniec maja, ale powiedziała ze bedzie wiecej czasu na przeróbki jak bedą jakieś potrzebne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby się nie stresować to daj sobie około 3 miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo :) Ja chcę szyć suknię, bo jakieś 4 lata temu wpadła mi w oko taka jedna i wiecie, że przez te 4 lata to się nie zmieniło? A oglądałam suknie wiele razy i jednak tamta podbiła moje serce. Teraz już jej nie kupię w oryginale, a nie chcę kupować używanej, na szczęście zapisałam ją sobie i jej zdjęcie, a jako, że dopiero od paru dni jestem narzeczoną, to dopiero mogę się nad sprawą sukni poważnie zastanawiać :) I przynajmniej z głowy mam jej wybieranie, bo wybrałam przypadkiem kilka lat temu na taką ewentualność i teraz pozostaje mi tylko uszycie takiej na podstawie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×