Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Jak to fajnie, że wszystkie jesteśmy z Krakowa :D Ineezz pewnie się mijałyśmy nie raz bo ja wcześniej do Promedu chodziłam do endokrynologa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówiłam, że Wy wszystkie prawie z tamtej strony Krakowa jesteście hehe cos sie nie rodzą chyba dzieci w Mojej okolicy albo mało kto czyta kafeterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel chyba jednak nie bo z tego co pamiętam to fabi-która się od dłuższego czasu coś nie odzywa ;/ jest z okolic Krk :) Najważniejsze, że miasto wspólne i będzie można się wymieniać doświadczeniami, info o lekarzach itd. A kto wie.... może w przyszłości się wszystkie spotkamy na kawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz ja tez Nowej Huty i mam 21 lat ;) i tez chodze do Promedu na rozrywki do gina :P a do jakiego lekarza Ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela listopad, grudzien oba miesiace zimowe :)godzina tez zblizona :) Iza a bylas w promedzie u gina ale faceta czy tylko kobitki preferujesz? macie fb lub nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie fabi pamietam ale sie gdzies nam zawieruszyła :) Mamy fb ;p;p heh na kwe mówisz ja przyznam się, że nawet nie wiem gdzie jest os, Rozrywka :D Kojarze tylko strusia tysiąclecia, lotnisko, sportowe, centrum b :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia:) wow dobrze trafilam tyle tu dziewczyn z "promedu":) ja do najlepszego gina na świecie dr Zalewskiego chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel kochana nie ma os Rozrywka to jest ulica.Osiedle to Czerwony Prądnik (koło Ronda Barei mieszkam) dwa bloki od Promedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pamietam jak pomyliłam autobusy na wislickiej i tam własnie dojechałam a chciałam jechac tam gdzie gus jest :) I dreptałam od aquaparku na skzyzowanie na dole na nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim ginem to jest długa historia. Zawsze wolałam Panów. Pierwsze dwie kobiety do których chodziłam to była wielka porażka. Chciałam tabletki a one, że nie ma mowy, szkodzą itd. Mój M chciał być na wszystkich wizytach więc prosił żebym znalazła kobietę bo przy innym facecie czuł by się niezręcznie :D Tak trafiłam do dr Stelmach i bedzie "wojna" bo ja uważam, że jest najlepsza na świecie :P Swoja drogą dużo o Twoim lekarzu słyszałam dobrego i nie jestem pewna ale on chyba też pracuje w Rydygierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel hehe to mialas przygody:)nie zazdroszczę,ale racja łatwo pomylić nr autobusów ja tak też nie raz się mylę,a później na nogach biegam:D Iza to będzie woja ;) nie odpuszczę! dam sobie odciac reke za mojego gina choc jest młody jest dla mnie nr 1 i nie zmienilabym Go Asia a ty do którego chodzisz w Promedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Was znaleźć na FB?? na NK mam zdj z usg które zrobił moj gin w Rydygierze Iza tak dr Zalewski jest z Rydygiera jak wszyscy ginekolodzy z Promedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mnie wyśmiejecie ale nie mam konta na fb ani nk :P Kiedyś, ze 2 lata temu założyłam profil ale ze względu na pracę musiałam go usunąć ;/ Nie polecam Wam wymiany na kafe takich informacji bo dużo zawistników się tutaj pląta i możecie mieć nieprzyjemności. Zdjęcie bym chętnie obejrzała :( wiem, że są strony gdzie anonimowo można zamieszczać fotki tylko teraz nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz patrzyłam na tabelkę i tak się zastanawiam.... Masz półroczną córeczkę ale teraz w ciąży nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie,teraz nie jestem w ciąży...mam już dość dzisiaj nic nie chce jeść,marudzi.wszystko zle!! tylko na rękach ok ! wrrrrr dziadek nauczył a teraz muszę się użerać dzien w dzień...i ta pogoda ani na spacer wyjsc się nie da...zaraz zwariuję :( ja mam fb i nk jak coś a namiary hmmm moze by podac na gg lub @ ? jakieś propozycje? Iza szkoda,że nie masz;:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz mogę Ci gg podać :) Kurcze no nie lubię jeździć jak nie znam li9ni a pytać też się nie lubię :D ej mogę wam cos wrzucić z allegro poweicie mi czy dobre kolory wybrałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel podaj gg :)Wrzucaj chętnie doradzę tez pytac nie lubie ale jak to sie mowi koniec jezyka za przewodnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz moja cora tez z grudnia 2011! Tez mieszkam w NH :-) tylko wiekowo gorzej - bo w tym roku stuknie mi 31! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ta druga mi się bardziej podoba ale i za tą cenę bym dwie kupiła:) Narazie wstrzymuje się z zakupami dla siebie bo wszystko mam a jak wczoraj Wam pisałam końcem czerwca mam płatną wizytę ;/ Kanatika aż trudno uwierzyć, że obie z Ineezz macie córeczki z tego samego wieku i lokalizacja podobna :) Jestem 200km od Krk ale tutaj też cały dzień deszcz ;/ dobrze, że żadnego wyjazdu dzisiaj nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się obie podobaja :) heh Mój kazał kupic to kupiłam :) Ehh no ja w lipcu będę płacic za wizyte 350 zł hehe więc wiesz :D pogoda masakra , ale czekajmy do weekendu upaaał Nas wykończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale pędzicie. Ja mam 24 lata i jestem z NH. :) A co do Promedu, tam jest na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, jak dobrze że nie jestem osamotniona, też nie mam ani nk ani fb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka ja chodzę(chodziłam) do Promedu właśnie na nfz. Mojej gin się tam kontrakt skończył i teraz pójdę prywatnie. Ale tam przyjmuje też dr Zalewski, który ma b.dobre opinie. Jak mówię znajomym, że nie mam profilu na społecznościowych to robią wielkie oczy ze zdziwienia. Czuję się wtedy jak odludek trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel łączmy się w finansowym smutku :) Ja wydam 100zł, 150zł lub 250 zł w zależności co na wizycie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×