Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Wiecie co w tym tyciu mnie najbardziej martwi? brzuch;/ Zawsze miałam płaski brzuszek i liczę, że uda mi się szybko wrócić do formy.Moja waga docelowa z której zawsze byłam zadowolona to 65kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a ja wlasnie od zawsze mialam problem z brzuchem... nogi byly ok, pupa tez a zawsze ten brzuch ktory ciezko mi bylo zgubic... jak tylam to nigdy nie szlo mi w uda czy pupe tylko w brzuszek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długo pracowąłam nad płaskim brzuchem ale i tak nie był on nigdy ideałem więc wazne zeby sie ładnie wciagnął,:) nogi i tyłek latwe do wyćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie z brzuchem nigdy nie było problemów. Gorzej z nogami. Uda do przeżycia ale zawsze mi się marzyły zgrabne łydki :D Mam nadzieję, że po porodzie wrócę do dawnej sylwetki i brzuch znowu będę miała idealny ;) Obecnie rozstępów na szczęście brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jedyny rozstep jaki wyszedl to taki malutki pomiedzy dziurkami po kolczyku w pepku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tez muszę wyciągnąć kolczyka z pępka tylko kiedy najlepiej ? Ja rozstepy mam ale stare, teraz się smaruje codziennie oliwką dla dzieci bleee nie lubie ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel tez nie lubie oliwki :) ale znalazlam na nia super sposob, smaruje sie nia pod prysznicem i splukuje woda :) skora jest wtedy extra :):) a nie jest tlusta i ubran nie brudzi:) A co do rozstepow to jak ktos ma tendencje to chocby najdrozsze kosmetyki stosowal to sie nie uchroni :/ mnie wyszly ok 7 msc ciazy jak brzuch mi strasznie wybil do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki to ja też się dopiszę;) LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.............Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wagę to ja mam 8 kg na plusie z 56 kg przed ciążą do 64 kg obecnie (162 cm wzrostu) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, witaj Fabi :) Fajnie, że się dopisałaś :D Z moich spostrzeżeń wynika, że w sumie przybieramy na wadze prawie książkowo ;) Co do tych wrednych rozstępów to Wam powiem, że ja jeszcze nie mam chociaż najgorsze podobno będzie teraz. 8-9m-c najwięcej tego draństwa wyłazi. Kupiłam oliwkę ale stoi na półce w łazience bo mnie szlag trafiał. Spróbuję jej użyć tak jak krakuska napisała. Jedyny feler-mam wannę a nie prysznic niestety więc może być ciężko. Używam palmersa obecnie ale trudno powiedzieć czy faktycznie pomaga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wannę , i czasami wlewałam oliwkę do wody i sie moczyłam, tylko czy to da taki efekt jak smarowanie ? Własnie wkurza mnie ze sie wszystko do mnie lepi :( Dziewczyny mam olejek taki dwufazowy z avonu myslicie ze mozna stosowac ? Hmm ja mam rozstępy po tym,że kiedyś szybko przybrałam 10 kg jak nie więcej i o ile z biustu mi zniknęły całkiem to niestety na pośladkach i wewnętrznej części ud troszkę zostało. Ale spoko idę ćwiczyć hehe i pozbędę się mam nadzieję tej galaretki z ud ( 2 miechy niećwiczenie wrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ my mamy kompleksów dużo :D Trzeba by się ich najpierw pozbyć a później dopiero ćwiczenia do pełni szczęścia:P Angel masz fajnie, bo teraz możesz jeszcze ćwiczyć a ja niestety po schodach wyjdę i zadyszkę łapie:) Co do kosmetyków to trzeba (podobno) uważać, żeby nie było w nich witaminy A bo ma zły wpływ na dziecko ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to sprawdze , wiem na pewno ze kwasów owocowych tez trzeba unikać :) Wiesz ja sie tak napalam na ćwiczenia, ale uwierz są czasem takie dni , że tez mnie zadyszka łapie, ale to chyba przez te zmiany pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel skąd ja to znam... Najpierw zwalałam na fajki a teraz czuje, że wszystkie narządu mam na górze :D W sumie to jak mała się przeciąga i wali po żebrach albo pęcherzu to wiem, że żyję. To mi wynagradza te wszystkie "męki" i "niedogodności" związane z ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza przy wannie tez nie ma problemu, poprostu wcierasz w siebie oliwke chocby na stojaco i splukujesz woda tak jakby splukiwala chocby mydlo:) sprobujcie dziewczyny naprawde efekt super a nie klei sie to wszystko tylko skora taka delikatna jest, ja dzieki temu zrezygnowalam z balsamow, bo nawet mi szybciej to wetrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska spróbuję zrobić tak jak napisałaś ale po powrocie do Krk bo jestem jeszcze na tygodniowym pseudo-urlopie :) Jeżeli będziesz miała ochotę to dopisz się do naszej tabelki-Krakuski przyjazna dłoń :) Zaraz będę jadła placki ziemniaczane :D Tak się tutaj objadam, że strach będzie stanąć na wadze po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzień dobry kochane. :) Widzę, że bardzo ciekawe tematy zarzuciłyście. Co do zadyszki, to w pierwszych tygodniach ciąży, to czułam się jak staruszka, bo troszkę więcej ruchu i zadyszka. :) Teraz już tak nie mam, ale i tak jakoś szybciej się męczę. Z tą oliwką to super pomysł. Efekt z nawilżoną skórą po kąpieli w wannie jest też po takich kolorowych kulkach z Sephory czy Douglasa. Na ładną skórę do tej pory używałam żółtego Garniera ujędrniającego, ale odkąd jestem w ciąży nie stosuję go na brzuchu, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. I jakoś mi tak sucho. Chciałabym używać profilaktycznie kremów na rozstępy, ale na nich jest napisane, że od 4 m-ca. Nie wiem, czy chodzi o to, że wtedy bezpieczniej dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) właśnie rzucił mi się w oczy ten temat na kafe i postanowiłam napisać;) też jestem z Krakowa i rodziłam na Kopernika :) jak chciałybyście o coś zapytać to służę heh pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja kolczyka wyjelam ok 4msc ze wzgledu na to ze zaczal mi brzuszek rosnac i troche mi on przeszkadzal, zaczepial sie ciagle o ubrania bo zaczal odstawac troche od ciala. wiec wyjmij go jak poczujesz dyskomfort :) A z ta oliwka to swietny pomysl pod prysznicem :P ale to na sucha czy na mokra skore nakladac najlepiej? ja mam z jonsona oliwke tak super pachnie :D a co do rozstepow to jeszcze piersi mi sie tak rozlazly... od samego poczatku. bo z malego B zrobilo mi sie duze C. am nadzieje ze juz takie zostana i wiecej nie urosna, takie sa ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mokra :) normalnie sie najpierw myje, czyli zel pod prysznic glowa itp, potem sie splukuje , wcieram oliwke, splukuje sie jeszcze raz i wycieram cialo:) zreszta oliwka ma to do siebie ze zeby przyniosla zamierzony efekt nie powinno sie jej nakladac na sucha skore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, oby nam tylko po karmieniu nie zostały "uszy jamnika". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj spotkała niemiła niespodzianka. Moja gin wyczerpała limit nfz i dzwonili z przychodni żeby kontaktować się w lipcu. A wizytę miałam mieć niedługo :( Umówiłam się prywatnie w Sofimedzie i muszę pieniądze na wizytę wydać zamiast na tą wyprawkę. Mam nadzieję, że Wam lepiej dzień mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka chodzę (lub chodziłam jeżeli nie przedłużą kontraktu) do dr Nowak-Stelmach. Pracuje właśnie w Rydygierze (stąd pomysł, żeby tam rodzić). Na szczęście przyjmuje też prywatnie w Sofimedzie bo inaczej już bym się całkowicie załamała. Martwi mnie właśnie to, że muszę zapłacić za wizytę a teraz każdy grosz wolałabym wydać na wyprawkę dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Ale skoro masz się zgłosić w lipcu, to prywatnie będzie to na szczęście chyba tylko 1 wizyta? Zadowolona jesteś z tego lekarza? Przyjmuje w Rydygierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu mam zadzwonić czy jej przedłużyli kontrakt i ewentualnie wtedy na nfz się zapisać. Właśnie bardzo zadowolona jestem i polecam każdemu. Na pewno jej nie zmienię chociaż bym musiała już do końca chodzić prywatnie. Tak pracuje w tym szpitalu właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może też się przerzucę, w końcu na coś się płaci składki. :-/ :) A jak z USG? Robi sama przy wizycie w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×