Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Pani... hihihi :P Za moich czasów była tylko Evra. Wpadki przy niej nie było. :) Chyba wszystkie anty są na receptę. Moim zdaniem z hormonalnych to plastry są najlepsze. Co do miejsca ich przylepienia preferowałam pupę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, bo to trzeba indywidualnie dobrać, taka jest prawda. Z tabletek brałam Cilest, przytyłam zmieniłam na inne, niby słabsze hormonalnie. Miałam takiego doła, że szok, więc wróciłam do Cilestu. Po paru latach przerzuciłam się na plastry, było ok. No ale po latach brania środków hormonalnych w końcu zaczęłam plamić między @ i lekarz kazał mi odstawić. Jak odstawiłam tak duuużo lepiej się czułam pod każdym względem. I już zostałam przy gumkach. Ale prezerwatywy też w sumie moim zdaniem trzeba sobie dobrać jakie się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz ja cilest brałam i był najlepszy, później yasmin czy jakos tak no ale 50 zł za opakowanie to duzo, minulet tez brałam ale go wycofali :) Metodą prób i błędów. Ciekawe czy Cie skieruje na jakies badania przed tabsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miał byc Grześ junior, ale ze względu na to, że zmarł przyjaciel Mojego to będzie Krzyć :) O ile To bedzie chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie mysłałam, nie chce dziewczynki :D ma byc chłopak i juz :D heheh A Ty ? Ile Ty masz lat jakos mi tak umkneło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juniory są fajne, ale jak w przyszłosci bedzie drugi chłopak to moze się czuc pokrzywdzony. :D Mam 24 lata, a Ty? :) Lepiej nad dziewczynką tez się zastanowic bo nigdy nie wiadomo. :P Ja póki co dla ch. chce Bruno, a dla dz. Sara albo Laura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 :) Koleżanka ma Bruna fajne imię :) Zresztą teraz dużo imion jest tylko niektóre sa fajne teraz a za 10 lat może byc lipa :) Żartowałam sobie z moim że gdyby było dwóch blizniaków to by był Krzys Grzegorz i Grzegorz Krzys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale suniecie do przodu niedowiary :D My juz mamy raczej wybrane imiona, bedzie Milena i Artur :P bardzo mi sie podoba Lena ale bliscy znajomi tak nazwali core i tak dziwnie dac to samo imie :) Co do tabletek to naprawde moge polecic Diana35 kosztuja ok 8zl i jest przy okazji na cere :) ale po ciazy mysle moze o jakiejs spiralce lub wkladce bo musze sie przyznac ze lubie zapomniec czasem o tabletkach... nie jestem w tym dokladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja tez nie wpadlam przez tabletki :) chociaz mialam kilka razy sytuacje ze robilam test ale niepotrzebnie jak sie pozniej okazalo, bo wogole nie jajeczkowalam wiec tabsy tez byly zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny pędzicie z postami... :) wklejam uzupełnioną tabelkę *LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka-------Kopernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dziewczyny jak Wasza waga? ile Wan skoczyla? ja na pooczatku wazylam 65, do szczuplych nie nalezalam nigdy ale tez nie bylam jakis grubas :) a teraz mam juz 10 na plusie :/ a nawet 11 bo rano jak sie wazylam mialam 75,8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam ciężki i nerwowy dzień ale widzę, że dużo napisałyście :) Później sobie pcozytam. Asiu ja ważyłam 68kg, teraz 78kg lub dwa na plusie na oko bo ważyłam się ok 2tyg temu;/ Maryjka super, że się wpisałaś. Nie zapominajcie kopiować krakusek pomocna dłoń :D Może ktoś się jeszcze dopisze-ja napewno w sierpniu się tam przeniosę ;) *LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 Teraz tylko będziemy kopiować jeżeli ktoś do nas jeszcze dołączy a mam nadzieję, że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez tak na poczatku zmalala waga :) lekarz powiedzial ze musze troszke wiecej owocow i warzyw jesc zeby jeszcze nie spadla bo dzidzie duzo witaminek jedza ze mnie i widac za malo dostarczam do organizmu:) takie pasozytki male :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszym ważeniu u gin, jakoś w 2 połowie kwietnia, ważyłam 51,5 kg, 7.05 50,5 kg a wczoraj równe 51. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka to chudzinka z Ciebie :D a ile masz wzrostu? ja 160cm tak ze kurdupel jestem troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie taka chudzinka, pupę i biodra mam raczej brazylijskie. :D Wyższa też jestem niewiele od Ciebie bo mam 161 cm. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja Wam zazdroszczę tej wagi :P Mnie przybywa od poczatku. Jedynie mdłości miałam i nic więcej więc jadłam normalnie. Na szczęście moja gin nic nie mówiła, że za dużo albo za mało tyje :) I ja mam 168cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie wszystko jest ok, zwlaszcza zenie jestes specjalnie niska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie obiecalam ze jak urodze to bede sie odchudzac :D zajme sie dziecmi to tez troche spal a w miedzyczasie jak beda spaly to jakies brzuszki i inne cwiczenia co moge w domku wykonywac :) Ech marzy mi sie waga ok 55kg... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×