Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Zabezpieczyliśmy się, nie mam regularnego okresu. Nic się nie zsunęło, ani nie pękło. Chłopak od razu, jak kończyl to gwałtownie wychodził. Uważa, bo wie, że jestem młoda. Strasznie boli mnie lewy jajnik, i dolna część kręgosłupa. Nie chodzę często siusiu, nie bolą mnie piersi, nie mam zgagi, nie mam mdłosci. A ślu powrocil mi taki jaki byl wczesniej. czyli gesty bezwonny bialy, jak przed okresem normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel myślę nad zakupem tego stroju bo nawet jeżeli teraz nie będę już chodzić na basen to po ciąży obowiązkowo. Małą zostawię z moim M i rano pływanie. Nie macie pojęcia jak bardzo bym chciała wrócić już do formy :D Nigdy we mnie nie było takiej determinacji jak teraz. Z drugiej strony wiedziałam, że tak może być (więcej przytyje) po rzuceniu fajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pressuuure więc raczej nie masz się czym martwić (jeżeli chodzi o ciąże). Idź jednak do ginekologa koniecznie! Jeżeli współżyjesz to wizyta przed jest obowiązkowa. On powinien coś poradzić na problemy z regularnością i na obecny brak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam nieregularne. choć ost. miałam 4 kwietnia, potem 5 maja, a teraz nadal czekam. gdyby bylo regularnie to bym miala 4-5 czerwca, po tych dniach jakoś 6 zrobilam test. był negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pressuuure, to w takim razie moim zdaniem nie ma się czym przejmować. Ale angel ma rację, na przyszłość trzeba się trochę ogarnąć w tym wieku. :-/ Izia, nic się nie martw. Pomyśl za to jaki pozytyw z rzucenia papierosów. :) Ja jestem happy, bo się strasznie objadałam ostatni miesiąc, przytyłam tylko o,5 kg. :D Ale koniec tego. Powiem wam, mam taką koleżankę, którą powiedziała sobie, że żadnych zachcianek w ciąży (rozsądnie of course). I urósł jej tylko brzuch i piersi, a nogi miała jak patyczki, zwłaszcza po ciąży. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wtedy mogła oznaczać ta wydzielina różowo-brązowa? jestem pod wielkim znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łatwiej iśc do lekarza ?Jesli amsz nieregularne cykle to co my Ci możemy pomóc odczekaj pare dni i zrób następny test. Zreszta nie wiem czym Ty się spinasz nie pękło nie zsunęło więc nie miałaś jak zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres. Ja jestem trochę starsza od Ciebie, a do tej pory miałam kilka dni przed @ takie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju może jakiś upław albo coś, może jakies zapalenie sie wdało jest tysiąc możliwość, nie chcesz zajść bierz tabletki. Sory za najazd , ja rozumiem wszytsko dla ludzi, ale trzeba pomyśleć przed iśc do lekarza pogadać popytać, i nie słuchać koleżanek , że przy przerywanym sie nie zajdzie itd. Chcesz uprawiac sex więc bądź dorosła i nie bój sie iśc po zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj angelku, czepiasz się. :D Nawet ja się zdziwiłam wynikiem testu, a wiem skąd się biorą dzieci. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka nie czepiam tylko jak patrze na te małolaty z brzuchami i słyszę płaczące mamusie to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Przecież one grzeczne itd a chlaja cpaja i daja na prawo i lewo aaa szkoda gadać stara sie robie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a ile Ty ważysz ? Ja wiem, że to tak łatwo jest mówic nie przejmuj sie , ale ważne żeby teraz urodzic zdrowego bobasa a póxniej zacząc "walczyć " z kompleksami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem. 13, 14 letnie mamusie, a ja w tym wieku nawet o całowaniu nie myślalam, a co dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamą rozmawiałam i idziemy po tabletki anty. :) i nie uwierzycie... przed sekundą dostałam okres! :) dzięki za rady na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prawidłowo, Mądra Mama. Pamietaj , że jak się będziesz źle czuć po tabsach to idź żeby Ci zmienili na inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w rodzinie takiego ogryzka 14 no ba prawie 15 letniego. i wiesz ja w tym wieku też aniołem nie byłam, ale to zasługa Mamy która mi wpoiła pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety rozmów z mamą nie było. Ale sama miałam na tyle oleju w głowie, że jak już zaczęłam to nigdy na żywioł. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo wcześnie zaczęłam brać tabsy i wtedy na żywioł hehe :D heh to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na żywioł bo z tabletkami. :P Ja po tabletkach przerzuciłam się na plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale to zawsze 6-7 w przód. :) Wiecznie jej małą dziewczynką nie będę, niestety :) A co do tabletek to czytałam, że 21 dni, potem 7 dni przerwy na krwawienie itd. Tak? Co do pominięcia to chyba obaw nie będę miała, bo o takich rzeczach pamiętam i jestem dość dokładna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niej zawsze będziesz jej małą córeczką. Wydaje mi się, że choćby nie wiem jak skrupulatnym się było, lepiej mieć przypomnienie w telefonie. Przemyśl też plastry. Przynajmniej zdrowsze dla żołądka. I zmieniasz raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm plastry, też na receptę zapewne :) byłyby lepsze w sumie, prawda? :) a jak tak to jakie poleca pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku w 22 dniu może się nie pojawić okres , nie przejmuj się. Robisz normalnie przerwę, może Cie troche bardziej brzuch na okres boleć ale to tez przejdzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama miała plastry Evra bodajże i nie mogła ich stosowac bo miała bardzo bolesny okres i wogole piersi ja bolały itd. Poza tym one są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×