Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Chyba zaczne tam chodzic bo jak policzylam to wydalam juz ok 800 zl a to dopiero 13 tc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja wydałam tak : piewrsza wizyta u beznadziejnej baby 80 druga wizyta u kolesia 250 badania 160 hiv 36 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz ja tez chodze do tego lekarza!! jest po prostu rewelacyjny :D teraz wizyte mam za tydzien to moze sie spotkamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia nie ma problemu ! daj cynk to podjadę wózkiem z Majką pod Promed:D ucałuj ode mnie doktorka "naszego" :)ja mam wizyte dopiero 5 lipca wrr wczesniej albo Go nie ma albo terminu nie ma wolnego(przyjmuje tylko w czwartki,a szkoda) kanatika 👄 jak Natalka ile już waży?je ładnie? angel wybrałabym tak samo:) sliczne są i tunika i sukienka :) podaj jeszcze ten nr gg bo coś nie znalazlo jesli to byl nr gg przed linkami z allegro? Jopka tak na nfz jest w Promedzie zapraszamy warto;)szkoda kasy na wizyty prywatne a lekarz/e super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja nie mam problemu z wizytami bo dla ciezarnych On zawsze ma czas i zawsze mnie gdzies wcisna miedzy ludzi :) ostatnio byla taka babka ktora przyszla i twierdzila ze ona ma pierwszenstwo bo ona jest w ciazy i wogole jaja byly tam :D a oprocz niej siedzialy jeszcze dwie ciezarne w tym ja :P czasem to sobie mysle ze mi to jednak tak strasznie nie odbilo w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie 0 zaplatało hehe 1214490 aaa tylkow ziełam jednak biała tą sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez, wybiorę się na pewno. Spęd kafeterianek przy ul. Rozrywka. :D A potem nas zwiną na izbę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O izbie przyjęć mówisz czy o izbie wytrzeźwień :D Ta druga to nam co najwyżej grozi w przyszłym roku dopiero :D Ależ mnie naszła ochota na coś z % ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O izbie %%. :P Właśnie mnie też dziś smaczek na likierek wiśniowy naszedł. W ogóle mam takie parcie na słodycze dziś, że padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie brzuch po słodyczach boli :( ide dzis na obiad do bonarki do kanjpki z jedzeniem na wage polecam Wam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel swoja drogą to laska musisz być jak się miescic w te ciuszki co link podalaś ;Pjaki masz już brzuszek? zaraz Cię wyszukam na gg.Na razie Maja daje mi popalić asia na którą masz 21go wizytę u gina?ja też miałam takie względy jak byłam w ciąży...nawet wizyty co tydz i bez usg nie wyszłam taki doktorek kochany,że jakoś nie odmawiał i wychodziłam spokojna za każdym razem,że z dzidzią jest ok:D jakoś dziwnie się czuje wszystkie tu w ciąży jesteście poza mna i kanatiką?:p ale co tam ja się ciesz,że juz mam to za sobą:P co do izby wytrzeźwień,która jest obok ... jak jeżdżą na sygnale do tej izby z kibolami ze strefy kibica i nie tylko to mi dziecko budzą...dodam tylko,że jeszcze tu jest straż pożarna ja też do Bonarki mam daleko drugi koniec Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki :P śpicie już wszystkie? Majka śpi,a ja wpadłam do Was,a tu cisza jak makiem zasiał... pogoda pod psem to nic tylko spać.Pamiętam początki ciąży to na przemian spałam i wymiotowałam...to drugie nawet dwa razy dziennie i niestety do ok.22 tc bryyy jak zobaczyłam po porodzie Mai włosy to już sobie odpowiedziałam czemu mialam te wymioty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz fajnie tak sobie powspominać ciąże? Mi to się czas okropnie od początku wlecze;/ Byłam u koleżanki na "kawie" żeby powspominać stare dobre czasy i tak sobie pomyślałam, że może w przyszłym roku o tej porze będę już uczestniczyć aktywnie w grilowaniu itd. Teraz jakoś towarzystwo po % mało mi odpowiada. Nie wiem czy zazdrość przeze mnie nie przemawia ;) Aż mi trochę żal w niedziele do Krk wracać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz wstyd sie przyznac, ale od 7 tyg jej nie wazylam, chodze do lekarza z nia tylko do szczepienia, widze, ze przybiera wiec nie chodzimy w miedzyczasie. Po niedzieli ja zaszczepie to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapomniałam się pochwalić, że koleżanka powiedziała że nie widzi tych moich 10kg a brzuchol mam fajny. Jak się wyraziła wyglada jak "doczepiany" :) Idę się kąpać i spać. Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a pewnie,że fajnie powspominac! nie wiem jak Wy,ale ja zbierałam każde zdj z usg i opisywałam,robiłam sobie zdj i brzuszka i też pisałam który to miesiąc ciąży.Świetna pamiątka dla mnie samej i w przyszłości dla córki będzie ;) Izka zamieść jakąś fotę brzuszka:) mam pomysł.Jeśli nie wszystkie macie FB,Nk to może wspólny mail założymy i tam zdjęcia prześlemy?Jakoś przyjemniej się pisze jak wiadomo kto jest po drugiej stronie:) taka luźna moja propozycja nie namawiam... kanatika najważniejsze,że zdrowa mała i nie masz potrzeby chodzić po lekarzach.Jak przybiera ładnie to nie ma sensu latać specjalnie i ważyć.Szczepiłaś na pneumokoki?ja nadal się nie zdecydowałam...my po 27 mamy WZW :/ milej nocy i milego wstawania do WC :D u mnie pobudka o 2 na mleczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki :) Ja popołudniu mało bywam bo w domu już nawet kompa nie odpalam :) No szkoda, że do bokarki macie daleko , ode mnie to 5 min, ale jak byście kiedyś gdzieś w okolicy heeh :) Inezz ja mam 65 w pasie mam nadzieję, że się zmieszczę w te ciuchy , w biuście mam trochę więcej niż tam napisali, ale jak będą małe to dam siostrze Mojego :) Albo zwrócę bo do 10 dni dają możliwość :) Zamówiłam u nich jeszcze kurtkę al jeans ale już większą :d Kurcze lekarz się zdziwi jak zobaczy swoje pacjentki razem :D hmm Inezz ja nie wiem czy mam dane w gg :d Sprawdzę później ale pisz jak coś :D Co do tych zdjęć to może tez tak zacznę robić, kurcze kiedyś Nasze Mamy nie miały takich bajerów jak my teraz :) I fajnie będzie Maluchowi pokazać jak rósł w Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Ja tradycyjnie o poranku z bułką i laptopem i stertą książek obok. Echh już mam dość, egzaminów od poniedziałku cd. Ja też zbieram zdjęcia z USG. :) Ostatnio w Krakowskiej wśród różnych albumów dla maluszka znalazłam taki, gdzie jest część dla malucha jeszcze w brzuszku - miejsce na foto, na wstępną datę narodzin, na propozycje imion itd. Super. :) Co do wielkości brzucha, to ostatnio dość znacznie mi brzuszek zmalał, mam nadzieję, że to nic z maleństwem. :( Byłam w poniedziałek u lekarza i było wszystko dobrze, więc chyba powinno być w porządku? Przez ostatni miesiąc, tak naprawdę do samej niedzieli objadałam się słodyczami, a od poniedziałku powiedziałam sobie dość. Nie dam się stłamsić własnym zachciankom a potem płakać, że przytyłam 20 kg. Myślicie, że mogłam po prostu schudnąć? Bo ten brzuszek zrobił się teraz bardziej sprężysty. Help. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myślę, że ten pomysł ze wspólnym mailem, to bardzo fajny sposób na wymianę zdjęć z USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, fajny pomysł na ten pamiętnik ciąży :) Też miałam takie plany ale u mnie ciągle było nerwowo więc nie zdążyłam. Podobno dzieci jak są większe szczególnie lubią oglądać zdjęcia jak były w brzuchu mamy więc fotek nigdy za wiele :) Udało mi się dzisiaj wyspać i ani raz nie wstawałam w nocy do kibelka :D A to wielki sukces biorąc pod uwagę, że jak gdzieś jadę to tak planuję trasę żeby było dużo stacji benzynowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka nic się nie martw. Dopiero 13tc (super, że są te suwaczki i można sprawdzić) więc na poczatku brzuszek to raczej wzdęcia i takie tam :) Mój widoczny się zrobił dopiero ok 5-6 m-ca a tak naprawdę widać, że ciążowy to dopiero od połowy 7m-ca :) Mam nadzieję, że krakuski-pomocna dłoń się wypowiedzą i wtedy nie będziesz się denerwować. Zdjęcia itd też mam więc w sumie może w lipcu zabiorę się za taki mini pamiętnik. Ale okropnie dużo tego jest. Gorzej bo swoich nie mam właściwie żadnych ;/ Może powinnam pomyśleć o sesji ciążowej skoro tak fajnie (słowa koleżanki) ten mój brzuchol wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) O wstałyście już :0 Kurcze z tym wzdęciamy to fakt ja sie czasem czuje jak baaaalon normlanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dzięki za wsparcie. :* Teraz rzeczywiście różnica jest niewielka, ale jak zawsze miałam płaski brzuch, to 6 cm wewnątrz plus cała reszta wokół to niezła piłeczka w brzuchu. :) Brzuszki ciążowe są śliczne, a nadmiernymi kilogramami się nie przejmuj. Zobacz na wszystkie hollywoodzkie gwiazdy, w ogóle się nie przejmują jak z patyczka zamieniają się w okrąglutkie kobiety. Taka np. Uma Thurman, przecież to był przecineczek, a teraz... :) Pięknie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No gwiazdy sie obnoszą z ciążą :) ja bym chciała póxniej mój płaski brzuszek , a powiedzcie mi wolicie go podkreslac czy ukrywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że podkreślać. Jest tyle pięknych ubrań dla kobiet w ciąży, nie to co kiedyś - sukienki jak podomki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam wczoraj w bonarce łądna , ale elegancka sukienke na jedno ramie :) Mój się smiał , że manekiny maja brzuchy jak arbuzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same niedługo będziemy jak arbuzy. :D Kurcze, czas na mnie, kodeks cywilny czeka i szczerze do mnie zęby. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×