Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

no na mnie mgr czeka ale poczeka jeszcze heh musze się do Jagielonskiej wybrać i siąść nad nią :D Miłej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, zrób sobie suwaczka. Bedziemy wszystkie na biezaco ze swoimi tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) nie chciało mi sie go kopiowac hehehe:) cos czuję, że te upały co maja być dadzą nam w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominajcie nawet o upałach;/ Teraz miałam fantastyczny czas bo nie było gorąco więc ani ręce ani nogi mi nie puchły :) Coś mi się wydaje, że w przyszłym tyg to będzie tylko wspomnienie. A co do ubrań to Wam napiszę, że spodnie musiałam kupić ale dużo podkoszulków, które miałam przed ciążą służą mi po dziś dzień pod warunkiem, że są dłuższe bo na brzuchu mi się opinają :) Ani się nie afiszuję ani się nie kryje z tym, że jestem w ciąży ale nie zdarzyło mi się żeby ktoś ustąpił mi miejsca lub przepuścił w kolejce. Sama tego też nie oczekuję :) Tylko, że u mnie widać jak pisałam dopiero od połowy 7 m-ca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak mi będzie widac brzuch to będę wykorzystywac hihi Tylko w sklepach jak będzie duza kolejak, komunikacja odpada bo mam samochód więc oszczędzę sobie pieknych zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie jesteśmy "zmotoryzowane" :) Ale z tym ustąpieniem miejsca to chodziło mi np o przychodnie. Zastanawiam się co zrobić jak odrobie się z pracą bo zostały mi 3 dni wolnego. Pewnie znowu do kogoś znajomego się wybiorę żeby mi czas szybciej zleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) z tym mejlem super sprawa !! mogly bysmy sie wymienis foto z USG a pozniej swoimi pociechami jak juz przyjda na swiat :) a co do brzuszka to ja 22tc a mam takie balon... dobrze ze w przod mi rosnie a nie rozwala mnie na boki jak niektore kobiety :P Moj M wczoraj wrocil i takie oczy jak mi brzuchol urosl przez te kilka dni :D mierzylam sie i na wysokosci pepka mam juz 109cm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel niby tak ale powiem Ci ze jak konczyl mi sie 4msc to nie bylo nic a nic widac :) tylko czulam ze jest lekko twardszy. a w ciagu miesiaca doslownie mnie tak wysadzilo :) Dziewczyny tak sie zastanawiam ze zalozyla bym tego mejla ale jak Wam podam haslo do niego tutaj? zeby pozniej ktos inny nam tam nie wchdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze zalozymy konto na tlenie a tam jest tez czat od razu :) oczywiscie online nie trzeba nic sciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
wiecie co, a moze załózcie sobie na piccasie konto? bezpłatnie:) podopwiadam tylko- bo ja tak mma z innymi dziewczynami, wystarczy ze jedna poda tu sowjego meila-inne napisza do niej i nikt nie bedzie miał hasła tylko wy, pozdraawiam a tam mozna fotki i filmiki wrzucac i macie wszystko ładnie poukłądane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no picassa chyba działa tak jak tinypic. Tam nie trzeba zakładac konta tylko sie wrzuca foty na strone i linki przesyłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
wiesz co, nie... musisz załozyc konyo zeby miec swo login i hasło inaczej kazdy by mogł ogladac wasze fotki... https://accounts.google.com/ServiceLogin?hl=pl&continue=https%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2Flh%2Flogin%3Fcontinue%3Dhttps%253A%252F%252Fpicasaweb.google.com%252Flh%252Fmyphotos&service=lh2<mpl=gp&passive=true o kurde ale link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz wiem o co Ci chodzi mam konto tam akurat :) Bo picassa pod googla podlega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie bedziemy Angel do Ciebie foto wysylac a Ty tam bedziesz wrzucac :) jesli nie masz nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to chwilkę tylko zobaczę co i jak się tam robi bo ja nie korzystałam z tych albumów wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjvvb
kazdy kto ma hasło do konta moze wrzucac fotki bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z tego co widzę, to i tak bym Wam musiała wysłać linka do tej galeri ;/ więc nie wiem czy lepiej meila czy te linki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u nas nocka standard pobudka byla jedna i tak sie wyspalam ze ho ho. asia Ty masz dwójeczkę pod serduchem?wow podwojne szczescie:) i jak na ktora masz godz do lekarza? ja proponuję zwykłego maila.Jak już załozymy to kazda napisze ze swojego konta na to nowe z tematem np prosba o haslo i tak rozeslemy i bedzie haslo znane.Nie umiem tego wytlumaczyc ale to bardzo proste.Kwestia zalozenia maila i teraz pytanie :interia,wp,onet,o2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×