Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ja jak poszłam się zgłosic do przyjecia to tez widzialam taka kobiete w ciazy z 3x wieksza ode mnie ;) niestety ja odeslali do innego szpilala bodajze Żeromskiego,bo juz na Kopernika miesc wolnych nie było.Jednym słowem miałam farta,ze mnie przyjeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pierwszeństwo maja te co maja lekarzy z danego spzitala. Mi dalej wszyscy odradzaja kopernika a ja sie uparłam jak osioł :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moje drogie panie biorę się za knedelki z jabłuszkami :) trzeba nadrobić smaki :) kurde wyprałabym firanki to nie ma mi kto ściągnąć ... babcia 77 letnia nie da rady ;/ kurde widzę że ja na razie sama idę na tego Żeromskiego .. ;/ co ma być to będzie ;) miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by sie nie chcialo tak porownywac mlek kazda kupuje dla dziecka co uwaza za jej zdaniem najlepsze skoro roznia sie tak ceną to sklad musi tez byc inny zdeka... kanatika kurujemy się cały czas:D buzki dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel bzdura ja przyszlam z ulicy nie majac tam lekarza i mnie przyjeli a inne odeslali albo kto pierwszy ten lepszy albo dlatego,ze ja mialam od poczatku ciaze na podtrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaq to musiałaś się strachu najeść!!! Dobrze, ze wszystko w porządku!!! Angel, fajnie, że mama już wychodzi na dniach! zmykam po młodego do szkoły i jedziemy na wieś- wykorzystać pogodę, a wieczorkiem brat zabiera mnie do kina na "Jestem Bogiem" - mąż na ojcowskim 2 tygodnie, więc muszę to wykorzystać!!! ;-) buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to widzis zmyslałam, że to inaczej działa. Zasugerowałam się Twoja opinia i chce tam iśc poza tym jest blisko :) Szpitakl jak szpital w każdym moga być fajni ludzie jak i Ci mniej mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanatika zabierz mnie proszęęęęęęęęęęęęęęę do kina na Jesteś Bogiem uwielbiammmm Paktofonikę dawna a terazniejsza Pokahontaz ! MUSZE ALE TO MUSZE isc na to do kina chocby nie wiem co zwlaszcza ze multikino mam pod nosem:D angel co zlego to nie ja jakby co to pliss na mnie nie zwalaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie będe zwalac :) byłam teraz i przez pare nastepnych dni tez bede to się rozglądne co i jak :) ja tez uwielbiałam paktofonike :) Może coś się podpytam o jakieś zwiedzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my się teoretycznie jutro na ten film wybieramy, w poniedziałki i w czwartki są teraz bilety po 10 zł w multikinie, tylko że w poniedziałek do zestawu cocacoli, a we czwartek wymieniasz 3 opakowania po kinder bueno i dopłacasz 10zł,,, mam 4 :) dziś kupie 2 jeszcze i mamy bilety po 10 zł,,,, :) Ale stary hip hop a teraz to niebo a ziemia, kiedyś to miał klimat a teraz wszystkie podobne do siebie takie bujano-machane rękami i nic więcej ,,, mój były ma jakiś tam zespół nawet teledysk ostatnio nagrał to po prostu porażka,,,, stoi 2 bujańców i se niby rapują,,,, ech ,,,, idę do sklepu,,,, pranie wrzucone, prawie jak przyjdę to rozwieszę,,,, mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takich co nagrywaja, ale tak jak mówisz to nie to samo :d A nie napisałasczyy ten doktorek to jaki koło 30 bo moze mój Cie przyjmował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za doradzenie co do mleka :) jak skonczy mi sie ten bebiko to kupie to baby dream, bo tanszy i wiekszy bo bebiko ma 350gram . Poki co dzieciaczki nie maja problemow po tym bebiko mam nadzieje ze ze wszystkim beda sobie tak super radzily mimo ze flaczki maja takie mlode :) jestesmy teraz po pierwszej wizycie poloznej i jakos mi ta babka nie spasiła. Taka jakas sztywna i wogole, a jak wychodzila to pyta sie mnie czy moze sobie rece umyc i ziorała mi do kazdego pomieszczenia w mieszkaniu :O szkoda ze jeszcze do piwnicy nie poszla :/ badala mi brzuszek i mowila ze macice mam jeszcze strasznie wysoko jak na 2 tyg po porodzie i skrzepy mi nadal straszne leca i nie wiem czy nie bede musiala sie zglosic do lekarza z tym, bo nadal leje sie ze mnie jak z kranu i to krew a nie takie brunatne cos jak powinno byc. A ile Wy krwawilyscie jeszcze po porodzie?? Kanatika gdybys miala tak spokojne dzieciaczki to tez miala bys troszke czasu dla siebie :) mimo tego ze mam dwojke to i tak spokojne jak aniolki, wiadomo jak zbliza sie pora karmienia to troszke nie wyrabiam i denerwuje sie ze jedno karmie a drugie biedactwo glodne lezy i czeka dlatego zachecam to pierwsze zeby ladnie ssalo i jakos to idzie :) teraz podam im znowu bebiko zeby cyce mialyczas naprodukowac bo puste :( ech probowalam tej herbatki Hipp na laktacje ale dupa nie dziala wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę dołączyć?? podczytuje Was juz od jakiegos czasu, ale jesteście tak zgrana paczką że aż się boje o akceptacje:)) Mieszkam w Krakowie od urodzenia, mam 31 lat, 3 lata po ślubie, no i jestem w 18 tyg ciąży co narazie do mnie jeszce nie dociera, a bardziej przeraża:)) termin na koniec lutego. brzuch spory choc wagowo nic do przodu. ogólnie czuje sie dobrze, choc lenistwo jakie mnie dopada jest nie doopisania:)) planuje rodzic na Kopernika, wszyscy odradzaja, ale ja trwam przy swoim, bo z tamtąd mam lekarke. na paktofonice bylismy w mężem w niedziele, jak dla mnie bardzo fajny, kilka razy aż się wzruszyłam:) wróciły wspomnienia ze szkoły kiedy sie non stop słuchało takiej muzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu pełna podziwu jestem i cieszę się, że tak super sobie radzisz :) Położna musi chyba zajrzeć w każdy kąt bo później uzupełnia taką ankietę jak jest w domu. U mnie też tak było ale ja mam jeden pokój więc dużo nie zobaczyła. Muszynianka witaj w naszym gronie :) Im nas więcej tym fajniej. Tylko hasło do poczty dostaniesz jak z nami popiszesz bo dziewczyny mają rację, że dużo informacji tam naszych się znajduje. Myślę,że rozumiesz nasze "przeczulenie" :) Znasz już płeć czy będzie niespodzianka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu u mnie połóg trwał krótko ok 2-3tyg i w sumie szybko się skończył. Po pierwszym @ już nawet jestem. Dokładnie jak w zegarku 7.09 dostałam a przed ciążą 6 zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka witamy i mam nadzieje ze sie zaklimatyzujesz na dluzej u Nas :) Iza mnie troche przestraszyla ta polozna bo jak do przyszlego tygodnia troche sie to nie uspokoi to bede musiala jechac na oxy znowu :/ a co do kopernika to jak bylam w rydygierze to byla dziewczyna co urodzila blizniaki (sn, bez ZZO) i przyjechala z kopernika bo jej nie przyjeli, a rozmawialam pozniej z polozna to tam w pierwszej kolejnosci przyjmuja kobiety u ktorych jest jakies zagrozenie ciazy, tak jak u Ineezz potrzymanie czy jakas cukrzyca jak jest, wiadomo jak by juz miala dziecko miedzy nogami to jeuj nie wyrzuca ale jesli nie jest to jeszcze zaawansowany porod i moze jechac gdzie indziej to odsylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mam nadzieję, że jednak Ci się unormuje. Mi się wydaje, że u Ciebie to wszystko dłużej potrwa bo jednak dwójke dzieci masz ale lekarzem nie jestem ;/ Na początku też krew mi sie lała ale krótko. Jak wychodziłam ze szpitala to już była taka właśnie brunatka wydzielina bez skrzepów. Z tym, że ja mam brzuch już jak sprzed ciąży tylko skóra jeszcze mało elastyczna. Swoją drogą przytyłam 16kg a zostało mi jeszcze 6 do zrzucenia ;/ Nie wiem jak sie za to zabrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja przybralam dokladnie 20kg i dzien po porodzie ubylo mi 10 a tydzien po porodzie nie mialam juz 16 wiec zotaly mi jeszcze tylko 4 do wagi z przed ciazy. a tak sie martwilam jka ja to zrzuce :P ale brzuch to mam okropny :( na szczescie te rozstepy co mam sa czerwone czyli swieze wiec mysle ze zejda, musze tylko kupic ta ziajke na rozstepy bo palmers ciezko mi sie wsmarowuje a brzuch a raczej skore mam troche taki obolaly dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem wasze "przeczulenie" i fochami rzucać nie będe, że po pierwszy poscie nie dostałam namiarów na poczte;) u nas prawdopodobnie będzie chłopak-Sebastian, wszystko się potwierdzi teraz 2 października bo idziemy na to usg połówkowe. Ja myslałam najpierw, że tylko poród będzie mnie przerażał, ale teraz przeraża mnei wszytsko i wielki brzuch i to szykowanie całej wyprawki i to co będzie póxniej. narazie nie czuje klimatu jeszcze zakupów, jakos mnie to nie kręci, zobaczymy jak będzie póżniej. Ale widze że wsród Was są specjalistki od allegro i czasem fajne linki podsyłacie, zwłaszcza ten o wczorajszym wózku:)) mieszkamy w małym pokoiku z rodzicami za ścianą:( i siłą rzeczy to nawet bym nie miała gdzie tego wszystkiego trzymać, czekamy na własne M, ale niestety deweloper robi nas w konia cały czas i spore opóxnienia sie pojawiają i zaczynam watpić czy sie wyrobimy do porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka... Najwieksza specjalistka od alllegro i innych aukcji jest Angel nasz aniol internetowy :D dzieki niej kupilam fajny wozek blizniaczy za psie pieniadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka my też stratne będziemy bo Twojego zdjęcia nie zobaczymy ale myślę, że czas tak szybko leci, że niedługo się poznamy :D Mimo, że moja ciąża była planowana to też na początku wydawało mi się dziwne to wszystko. Z tym, że mi mimo pracy czas się okropnie dłużył i ciągle nie mogłam się końca doczekać. Chyba to normalne odczucia :) Asiu zazdroszczę Ci tych kg bo mi po porodzie ubyło 5 i kolejne w trakcie tych 2m-cy ale to tylko dlatego, że ciągle stres mnie prześladował. Łącznie z tym projektem, który skończyłam szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciaża tez niby wyczekana , bo 3 lata a teraz mam taka panike ze lepiej nie mówić:) Asia nie martw się na zapas , każdy organizm ma swoje tempo :) Normlanie zazdroszczę Ci takich spokojnych maluchów:) Co do tch zakupów na necie to ja musze mieć wene :) ale tak jak Gosia jak coś znajdę fajnego to wrzucam:0 Z jakiej cześci Krakowa jestes ? Iza mam nadzieje, że się nie pomyliłas kiedyś co do mnie i przytyje tyle co Ty :) Zrobie póxniej zdjęcie i Wam wrzucę :)Do Twoich 16 kg zostało mi jeszcze 9 :D No ale zostało w wsumie jakies 14-15 ty i wszytsko się może zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka witaj widzę że jesteś w tym samym czasie 18 tyd ja mam termin na 27 lutego :) dziewczyny nie było mnie pół dnia i ciężko nadrobić ;p hehehe knedelki wyszły pyszne, Angel zupę ziemniaczaną miałam wczoraj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×