Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ale ciepło jest :) ja mam znajomą i idę do niej do domu :) w sumie po raz pierwszy bo tak do salonu jezdziłam :) szuka nowych klientek więc jak coś mogę polecić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia suoer :) Mluchy boskie normlanie :) Opowiadaj bardzo ciezkow domu jest ogarniasz to powoli ? Jka z pokarmem oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to jak cos to może na meila takei rzeczy :) ja przed porodem na pewno będe musiaął iśc zrobić włosy, i do kosmetyczki na depilacje :) Czekaj ona Ciw domu bierzez 130 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobaski bardzo spokojne, bez powodu nie placza, tylko jak glodne nawet na kupe nie rycza :P z pokarmem ciezko, jedno dziecko bym spokojnie wykarmila ale dwojke troszke gorzej, moj moze dzisiaj podjedzie wypozyczyc laktator elektryczny bo mam reczny ale z nim nie wyrabiam rece mnie juz tak bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak elektryczny sie sprawdzi to kupily jakis lepszy zeby znowu pieniedzy nie wywalac bo za ten reczny dal 130 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL NIE W SALONIE A TERAZ TO NIE WIEM IDĘ W CZWARTEK TO DAM CI ZNAC ASIA TO SUPER :) A JAK TY SIE CZUJESZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inezz nie ma elektrycznego ? własnie nie pamietam ;/ a gdzie sie wypozycza te laktatory ? Kurcze to super chciała bym tez takie spokojne maluchy :) Tatuś zachwycony pewnie :D A tesciowa jak zbliza sie do nich czy nie pozwalach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tesciowa mnie juz szlak trafia, wczoraj pierwsza kapiel byla i moj sie przy niej pyta czy prosimy mame o pomoc czy dame sobie rade a ja taka zlosliwa ze sami sobie poradzimy ale i tak musiala wlazic nam tu w trakcie kapieli i patrzec. Wlazi mi tu co chwile do pokoju i mizia je i za chwile sie budza :O rano ja odsypiam a ta wchodzi i do dzieci, dobrze ze nie mialam wiatrowki pod reka bo bym ja odstrzelila, ja taka zmeczona probuje odespac a ona kizi mizi grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle, pewnie się cieszy z maluchów, no ale musi zrozumiec , ze Ty im nadajesz rytm dnia a nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na ineezz moze rzeczywiscie ma ten laktator i chetnie by sprzedala bo siedze jak krowa dojna i pompuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na meilu jest gdzies numer do niej :) Wiem, że ona chciała odsprzedac tylko nie pamietam jaki ona miała a pisała chyba ze 2 albo 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja kupilam z medeli i do tego na grzegórzeckim mój M wypożyczył takie uzadzenie. Rewelacja! Wprawdzie 4,5 za dnień ale było warto. Gratulacje raz jeszcze! Powiem Wam Dziewczyny, że ja też muszę się na ciucha wybrać bo mała z wszystkiego wyrasta. 56 za małe 68 za duże a 62 nie mam nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I któraś pisała, że do fryzjera się wybiera. To tak jak ja tylko ciągle się wybrać nie mogę bo coś wypada ;/ Angel dobrze Ci Krakuska pisała, że od psychiatry w razie czego muszą zaakceptować jeśli Ci wystawi do cc wskazanie. Dużo zdrowia dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wróciłas :) Dobrze za malutka rosnie :) J a znowu na 56 nie ma nic wszytsko od 62 w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital fabi784-----------------27.08-----sn?----------syn---------- ---Narutowicz? inka_1988---------------15.09------sn---------córka-------- -----Rydygier? maryjka-----------------07.10------cc---------syn----------- ---Kopernika? Asia1160----------------19,10------cc---------parka--------- ---Rydygier Jopka-------------------16.12-------CC?---------?----------- ---------?---- Angel--------------------19.01------?----------syn---------- ----Kopernika Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika---------Kamil2006/Natalia2011---dr Bogutyn------Rydygier Krakuska123------Patrycja--------------------CC-----------Ga lla ineezz------------Maja Anna--6.12.2011------SN----------Kopernika Iwcia00-----------Dawid--3.10.2011----------CC----------Zero mski esistere----------Gniewko--25.07.2012-------SN----------Rydy gier Iza1508-----------Anna--15.08.2012---------CC----------Rydyg ier Taką tabelkę znalazłam ale jest nieaktualna więc kto ma ochotę niech się dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel cały czas Was czytam tylko nie zawsze mam jak napisać :) Asiu z tym laktratorem to taka wygoda, że nie będę pisać nawet. Bez niego bym nie dała rady.Tylko, że dużo kasy niestety na to poszło.Też się ręcznie męczyłam wcześniej a Ty przy dwójce to podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest z tym wypozyczaniem? tam sie caly lakktator wypozycza czy jak? napewno kupie tylko na kase czekamy bo bida poki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam zdjęcia na pocztę więc możecie zobaczyć jak Ania szybko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×