Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

kurde dzwonilam na jagiellonskie o wypozyczenie laktatora to okazalo sie ze musiala bym kupic u nich laktator reczny medeli za 87zl i dopiero wypozyczyc to urzadzenie za 4zl/dobe bo do tego laktatora co ja mam Canpolu nie pasuje to urzadzaenie :( wiec nie oplaca mi sie wypozyczac tylko kupic elektryczny i juz miec swoj a nie pozyczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) ja na nogach od 5:30 cos to moje dziecko sie przestawilo przezs ten katar okropny ! napisalam Asiu na gg nie mam elektrycznego laktatora mam ręczny aventu.Zaluje ze nie moge pomoc.Kto Ci cięcie robił dr Stelmach?widziałaś naszego doktorka?jak opieka po porodzie? krakuska to ja tez ten tran chyba kupie i zobaczymy :) angel koniecznie daj znaj jak mama się czuje ! Iza zaraz zobacze ta Twoja Anusie jak urosła;) umowilabym sie z Wami na spacer poki ładna pogoda to ja i Maja zasmarkane dalej eh tak mi jej szkoda,bo się meczy biedna .Ta masc pulmex baby rewelacja! dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac na pewno, bo dzis jadę,kuzwa wstretna sasiadka nagadała Mojej Babci, że mozna jechac w odwiedziny i teraz nie przegadam, że Mma nie chciała w dniu dzisiejszym dowiedzic tylko jutro . Tylko mi cisnienie skoczyło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie:) Asia super ze jestescie juz w domku, czekamy na wspólny spacerek:) ja mam tez laktator Aventu reczny ale mi sie nie przydał w sumie, uzywałam go jakmiałam zapalenia piersi, z reszta ja zawsze miałam duzo mleka. ale juz tydzien temu zakonczyłam całkowicie karmienie i dobrz mi z tym:) prawie rok wystarczy! za tydzien Dawidek konczy roczek ale to zleciało:) a wczoraj stanał sam na nozkach bez trzymania-ale postoi kilka sekund i bach na dupsko:) nauczy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc iwcia super,ze Dawidek juz zaczyna kolejny etap;) pisze sie na spacer razem z Wami dziewczyny,ale jak dojdziemy do siebie...moze jeszcze zgarne Darie po drodze:D:D:Dhop hop jak tam Gniewko?!?! u nas na grudniowkach to dopiero dzieciaki z rozwojem są do przodu! jedna mala juz bez trzymania kilka krokow zrobi,a wiekszosc staje przy meblach i sie przesuwa.Ten grudzien to wyjatkowy miesiac:D angel co za uparciuchy powiedz ze mama jest slaba i nie ma sil na przyjmowanie pielgrzymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz mojej znajomej corcia zaczeła sama chodzic jak miała niecałe 9msc wiec to dopiero aparatka:) ale dziewczynk szybciej chodza niz ch,łopcy. ale to tez duzo zalezy od dziecka. a spacerek to w koncu trzeba bo zaraz zima bedzie i wtedy juz nie bedzie tak łatwo, chociaz teraz jak do pracy chodze to tez to jest utrudnione ale ciesze sie niesamowicie ze cos ze soba robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz nie wytłumaczysz , bo sąsiadka jej powiedziałam ehhh ...... myslałam, że coś zrobię w domu dzis a tu lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dobrze masz z tą pracą,że jest na miejscu.Tak tez bym mogla isc do pracy,ale ja nie mam z kim małej zostawic -dziadkowie pracują i nie predko pojda na emeryture.Moja się podciaga za nogawki od spodni i wstaje:D no dziewczynki ponoc szybciej zaczynaja chodzic,ale reguly nie ma jak to ze wszystkim angel robota nie zając,a Ty się lepiej po pracy wyleguj w łózku z Twoim Grzesiem,a nie za porzadki się bierz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No opis wózka rewelka :D 🌼 Ja po wizycie, na razie wszystko ok, następna za 3 tygodnie,,,, w czwartek to USG a u mojego kolejne 20 października,,,,,, 🌼 Byłam na Galla w tym szpitalu, już nie pamiętam która mi tu pisała że tam jest wanna , a więc tak jak mówiłam,,,,wanny na Galla nie ma, jedynie co to w pokoju do porodów rodzinnych jest prysznic,,,,, później się jeszcze odezwę , bo zostawiłam rano taki burdel że szok,,,,, muszę to ogarnąć zanim M wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to najważniejsze :) a coś dziś jakaś przygnębiona jestem :( coś mnie pobolewa w okolicach bioder, a do tego mój długo pracuje :( i na noc nie wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech normalnie nie wyrabiam juz z pokarmem :/ poszlam do apteki kupilam bebilon 1 na ewentualne dokarmienie, przynajmniej nie bede sie stresowac ze beda glodne jak nie sciagne odpowiednia ilosc. Jeszcze dzisiaj oczywiscie musial nas ktos odwiedzic najpierw dziadek mojego a pozniej wujek i caly plan dnia szlak trafil bo normalnie to wygladalo tak ze przewijamy jedno karmimy przewijamy drugie, karmimy i odciagam to co zostalo a tu goscie akurat w pore karmienia wiec na odciaganie braklo czasu i karmienie przerwane bo wparowali mi od razu do pokoju no i tak dokarmialam je miedzy karmieniami, ech musze to unormowac jakos. Zaraz sie zabieram znowu za przewijanie i nakarmie ile im wlezie zeby miec spokoj te 3 h i moze jakos wrocimy do tego wczesniejszegot trybu. Niestety u nas nie ma mowy o karmieniu na zadanie bo wczesniaki spia ile wlezie i nawet potrafia glod zaspac wiec musze biedactwa budzic. Zycze dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze pytanie na jutro :) jakie mleko modyfikowane polecacie? nie chce im dawac byle czego, a to mleko dla wczesniakow Bebiko Nenatal jest ciezko dostepne, dzwonilam chyba do kazdej apteki jaka mam w okolicy i nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dla wczesniakow masz latwo dostepny nan :) ale ja bym najpierw sprobowala najtanszego mleka bebiko bo duzo osob sobie teraz ja chwali a dopiero jakby bylo cos nietak to siegalabym po inne mleka :) ja malej jakis miesiac temu zmienilam mleko na bebiko i jestem bardzo zadowolona, nie ma sensu placic takiej kasy na bebilon . Gosia ja pisalam o tej wannie ale bylam gotowa sobie reke uciac ze jest w sali rodzinnej :/ to sorki za zamieszanie chyba juz musialam byc tam nieprzytomna :D a jak ci sie widzi Galla ? jaka polozna cie oprowadzala tak z wygladu jak mozesz opisac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe opis aukcji świetny :) Co do wózka za 5 koła niech sobie każdy kupuje co tam cche Pisałam o co mi chodziło z ta panna:) Strasznie mnie brzuch wiecz\ór bolał i w nocy, ale już dzis oki :) Oczywiście wczoraj zanim dotarłam do domu to było po 19 zakup i z psem i zrobiła się 20 karnisza dalej nie ma wrr może w weekend, młody tez ma jakies załatwienia po urzedach ;/ Mame odwiedziłamw czoraj i było strasznie tzn ona nie przytomna , a dzis od 6 rana mi wydzwania eheheh :d Ogólnie wszytsko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska heheh ja tez jednej lasce powiedziałam ze ta wanna jest bo mi ktos mówi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja tak jak Krakuska polecam Bebiko a wypróbowałam wszystkie oprócz Nan. Nie ma sensu przepłacać. I tak: w carrefurze kosztuje 13.09, wrealu 13,45, w lewiatanie prawie 18zl a w dozie prawie 23zł. Mała miała podejrzenie nietolerancji więc dostała neutramigen (krew w kupie), później bebilon zwykły (pluła) i jeszcze bebilon pepti (krzyczała) także zostało to bebiko i chyba żadnej skazy nie będzie miała wbrew temu co lekarze mówili. Ja też miałam dietę eliminacyjną białko ale teraz dostaje już tylko zwykłe bebiko. Pokarmu nie mam od tygodnia bo coraz mniej go było i teraz mam 3h więcej bo każde odciąganie to 30min w cyklu 77 55 33 min jak połozna mówiła. Byłam na kontroli u ginekologa więc lekarka powiedziała, że mam się nie przejmować bo to co najważniejsze już dostała. Angel dobrze, ze z mamą wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też mam pytanie co do szczepień. Mam zamiar wziąć te zwykłe nfz ale jeszcze się łamie czy nie brać tych skojarzonych płatnych ;/ W sumie sobie wymyśliłam, że sama byłam zwykłymi szczepiona i nic mi nie jest więc Anię też takimi będę "faszerować" ze strachu, że po skojarzonych coś jej może być. Jak Wy robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza czyli ten najgorszy okres minał ? Jest lepiej ? Co do szczepionek to rózne są opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w biedrone 13.45 lub w rossmannie 13,49 czy jakos tak :) ja szczepie skojarzonymi 5 w 1 glownie dlatego ze jes mniej wkluc niz przy tych po nfz no i mala bardzo dobrze je znosi na ostatnim szczepieniu to nawet nie zaplakala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel trudno powiedzieć ale mam nadzieję, że będzie jej się normowało. Ma kolki od 18 jak w zegarku ale wszystko zmierza ku lepszemu :) Krakuska ja się właśnie łamie. Mam jeszcze kilka dni na zastanowienie ;/ Jak pisałam nie o kasę mi chodzi tylko niepotrzebnie się "naczytałam" i teraz trudno mi podjąć decyzję. Za tymi nfz przemawia to, że mi nic po nich nie było więc nie jest to "nieznane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ci nie pomoga w podjeciu decyzji :) bo nie namawiam ani na te ani na te :) to juz indywidualna decyzja kazdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :) Mi jedna dziewczyna pisała, że tez brała te skojarzone tylko ze względu na ilość wkłóśc. Mamy an drugim forum laske na farmacji i ona nam pisała, że teraz te szczepionki nie zawierają szkodliwych dodatków konserwujących tak jak kiedyś, ponieważ zazwyczaj sa one w dawkach jednorazowych do podania , a nie jak kiedyś w duzych opakowaniach zbiorczyuch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×