Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

poogladalam troche zdjec :) Kanatika rewelacyjne zdjecia, i cora superowa :) Inka ale Olcia ma dlugie wloski :) slodziaczek :) A my walczymy z katarkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska - dzieki za komplement! Zycze zdrowka! Angel - fajnie, ze, ze mama juz w domku! Szybciej dojdzie do siebie! Asia - to sie porobilo! Kurcze mam nadzieje, ze laktacja Ci nie zaniknie i szybko wrocisz do formy! Dobrze, ze maluchy akceptuja mm. Zdrowka Ci zycze! Inka fajnie, ze sie odezwalas! Zobaczysz wszystko sie niedlugo pouklada i bedzie ok! Fajnie, ze z mala nie masz zadnych problemow :-) Ola jest urocza! Zazdroszcze wagi! A my dzisiaj lapalismy ostatnie promyczki slonca u rodzicow na wsi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska mi po cc przez 24h dawali oxy jeszcze, myslalam ze tam umre takie mialam skurcze. Ta erotamine mam do srody brac i do kontroli w srode do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Asia mnie oxy dali odrazu do macicy czy jakos tam to tak wstrzykneli, ja nie czulam juz po cc zadnych skurczy , nie czulam juz obkurczajacej sie macicy , w sumie tez mialam srodki przecibolowe wiec moze to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pisz co i jak bo sie martwie normlanie :( Czy ja wiem czy taki mały zblizam sie do 90 w pasie heheheh:D Nie mow o katarze bo mnie 2 tyg trzymał juz mialam dosc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 9 msc mialam 120 w pasie :) Tak tylko dorosly sobie da rade z katarek :/ a u maluszka to dramat nocki nieprzespane :/ Angel a w ciazy na katar mozesz stosowac masc majrankowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel Fajny brzusio :) ja tam wolę się nie mierzyć ;p hahhaha a brzuch też już odstaje :) byłam dziś przypadkiem w m1 i nie mogłam się oprzeć skarpetunią z ulicy sezamkowej hihihiih slodkie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska kolezanka jets teraz w drugiej ciazy i hmm 26 tydzien i juz ma 110 , załamana normlanie jest. Tylko, ze ona ma rok po roku malucha i to pewnie przez to. ;p Ania zmeirz sie z ciekawosci :) tyle ze miedzy nami jest prawie 6 tyg roznicy. Zaczyna sie nocna bezsenność ;/ Ja w weekend spie do 12-13 ( jak moge i mój wyjdzie z psem rano, albo ja wyjde rano i ide spac dalej) to z niedzieli na poniedziałek 2-3 pobudka i tak do 5.30 , bo o tej musze wstac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo !!!! ja już mam 91 a mam 6 tyg mniej ... ale ja widzę że jestem innej budowy niż Ty .. od wczoraj już widzę że brzuszek znaczniej odstaje w szczególności w dżinsach z pasem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budowa robi swoje :) Mi sie wydaje ze Ty jestes smuklejsza niż ja :D No i masz biust wiekszy :) Nie ma sie co martwić , ja ostatnio w szoku byłam jak przeczytałam na suwaczku ze Mój maluch ma juz 0,5 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas miał być Grzegorz jr, no ale wyszło inaczej i będzie Krzys po , zmarłym przyjacielu Mojego. Duzo jest ładnych imion :) mI sie tylko te wymyslne nie podobaja Dostałam pluszowego misia z bebilonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wg Twojej strony wazy już 0,75 kg :) i ma 34 cm to juz wiem czemu dostaje takie kopniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih ja już czekam na wieczór i na wizytę jak go zobaczę :) już bym chciała żeby było z nami :) Dużo jest pięknych ale jak przychodzi do wybrania dla własnego to mam dylemat ;) kilka tam jest już opcji wybranych i dla dziewczynki i dla chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisz sobie imiona razem z nazwiskiem i powieś na lodówce :) ja mam wizytę nie wczesniej niż 16 , za tydzień amm glukoze do zrobienia bleee i inne badania i dentyste i w ogóle mi się odechciewa przyszłego poniedziałku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę czekać na relację z glukozy ;D a coś cicho dziewczyny nie odwiedzają forum ;) Ostatnio pisałam jak mnie mój denerwuje ... nie ma w nim jakiegoś parcia .. chce już dzidzi ale tak jakoś wydaje mi się że go przeraża (bardziej niż mnie) może dziś zdąży na usg to mu się troszkę zmieni ;) a co do nazwiska to właśnie tak zrobiłam tyle że bez lodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wekendzie:)) własnie powróciłam z badan-krew i mocz, bo jutro ide już na to usg połowkowe 3D czy jak mu tam:)) powiem Wam że troszke mnie to przeraża, że to tak szybko leci, dopiero co się dowiedziałam o ciąży ,a tu juz połowa... wczoraj cały dzień spędziłam w pracy 12h,ale pewnie to juz moja ostatnia dniówka bo wątpie żeby lekarka mi pozwoliła dalej chodzić. czuje że w jakąś depresje popadne, bo tak to choć motywacja była do wyjścia z domu, a ja pracy zabraknie to neiwiem co.... my imiona to mielismy wymyślone jeszce zanim planowalismy ciąże, także akurat ten problem nas ominął:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluchami pochłonięte nas tez to czeka :d Mój tez mnie drazni przestałam zwracać na to uwagę, czasem jak mnie juz wkurzy to mowie ze koniec bo mi sie eni cche kłócic:D Ja go też wkurzam czasami nieziemsko ,a najbardziej chyba jak on cos mówi a ja mu przerywam 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam połówkowe 2d ;p;p tylko u Nas lekarka normlanie na 3d przełanczała bez dopłaty . ile płacisz za 3d ? Ja za 2 tyg zaczynam 3 trymestr ;/ Gosia też juz bliżej niz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy to jak dobrze pókdzie to ja mam jesczez 2 miesiące przed sobą a może i nawet 2,5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka odpoczniesz :) dasz radę nie jest tak źle .. ja w sumie nie jestem od 2 mies i nie było ani jednego nudnego dnia :) Imiona też były wybrane ale tak w sumie nie przemyślane chyba teraz mamy 3x3 A gdzie robisz połówkowe ? i ile płacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że ja nie mogę pracować :( a chętnie bym się przeszła :) Angel Ty to jesteś pracuś :) byłam w M1 h&m jest dużo ciuchów na jesień np granatowe spodnie po 79 zł bluzek po 40, swetrów po 80, ogólnie dużo fajnych tylko niektóre ceny z kosmosu mają ;/ np płaszczyk przejściowy 200 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co wiem to chyba z 300 zł nas będzie kosztować jutro ta przyjemność, ale wole zrobić takie "lepsiejsze" u mojej siostry na takim wykryto wade serduszka, cos z przepływami u małego było, a na takim 2D ponoc nie wszytsko zawsze uda sie zobaczyć dokładnie. A z pracą to już dawno sobie powinnam dać spokój, ale się uparłam że dam rade i dlatego się póxno przyznałam wszystkim, bo by mnie dawno wywalili. U mnie stystem zmianowy, dniówki -nocki po 12h i czasem bywa głośno, ale czasem jest całkiem spokojnie dlatego ciągłam ile sie dało, ale teraz jak juz brzuch wywaliło to mi nie pozwalają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płaciłam 250, ale takie za 400 zł też widziałam ;/ Powiem Wam , że jak gadałam z laskami z nad morza czy z innych czesci kraju to tylko w krakowie i wawie jest takie drogie. W Gdańsku dziewczyna płaciła 160 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robić na rakowicką do ludwin- ludwin, moja lekarka prowadząca tam robi usg, także będzie wszytsko wiedzieć co i jak. no niewiem jak to będzie na tym L4, troche się boje, bo odkąd jestem w tej ciąży to leń jestem nad lenie, a bez motywacji wyjścia z domu czuje że "zakisne" jak tylko sie zimno zacznie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×