Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Oj Ty nie mów nawet , chyba ugotuje dziś. Muszę młodego zapytac czy będzie jadł , tylko włoszczyznę kupie i smietane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie panikują .... bo nie okłamujmy się to coś nowego :) wybieram się dziś na jakiś "szybki" przelot po krakowskiej :) a co do filmu to chciałam iść ale mój nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy iść razem :) A z krakowskiej mogę Cie zgarnąc jak cos bo będe po 18 wracac do domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie :) ale ja dziś się umówiłam o 18 z koleżankami na "piwo" znaczy one bo ja chyba czekoladę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik nie mów o piwie bo ja wam pisałam, ze ostatnio zubra to prawie bym schrupała z butelka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z podgórza, okolice woli , kozłowka, kurdwanowa:)) termin na koniec lutego, ale wolałabym urodzic w marcu i mam nadzieje ze uda mi sie zacisnąć nogi i przeciągnąć termin;) bo akurat termin wychodzi mi tak jak u mojej siostry u chrzesniaczki ( choc będze 5 lat róznicy wtedy)ale niechce im robic konkurencji później z imprezami,a w marcu nikt nie ma to akurat by było , ale wiem planowac to ja moge:)) u nas ciąża planowana, na początku roku odstawiłam plastry, odczekałam 4 miesiące i działalismy, choc bez żadnego parcia, poprostu stwierdzilismy ze juz najwyższa pora, no i mieszkanie juz miało byc wiec jakos taka lepsza wizja była. choć w sumie powiem, że nie myślałam ze tak szybko zaskoczymy, bo wkoło słysze jak to dziewczyny, koleżanki mają problemy z zajściem i myślałam że u nas tez to dłużej zejdzie, ale udało sie. mąż to się chyba bardziej teraz cieszy niż ja bo ja narazie jestem przerażona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widzę, że sąsiadka moja i Ani :) No treraz duzo dziewczyn ma problem w Naszym wieku bo ja mam 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a piłaś tą bawarię ? ja to nie mam ciągotów na % ;) chyba że się zmieni jak spróbuje :) to nasze okolice Ja Bieżanów :) u nas też szybko zaszkoczyło aż dziwne ;) bo miałam troszkę problemów w czasie dorastania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahhaa :) no nie mogę ;p dobra uciekam bo chciałabym coś kupić Bąbelkowi ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam wino, na urodzenie juz dostałam i tez leżakuje :) Podobno z jarzębiny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja krwawilam ok 3 tygodnie ale jesli karmisz piersia to jest to normalne ze mozesz krwawic na czerwono gdyz dziecko ssac piers pobudza macice do obkurczania sie a za tym idzie krwawienie :) ale z tym ze macice masz wysoko to w sumie dziwne choc ja nie wiem jak jest po blizniakach, mnie w szpitalu codziennie sprawdzali jak siema macica i w sumie dwa tygodnie po porodzie juz bylo tak jak powinno byc, bo wtedy mnie polozna srodowiskowa badala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do skory na brzuchu to po cc mozesz miec nawet do 6 msc obolala u mnie minelo 4,5 msc od porodu i dalej mnie boli jak dotykam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ja mam macice podobno ponad pepkiem jeszcze, i mnie w pierwszych dniach tylko macali po brzuchu a pozniej juz czekali az maluchy wypuszcza zeby mmnie wypisac i tylko przychodzili pytali czy ok i nikt nie badal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to mnie tez macali po brzuchy i za kazdym razem mowili ze macica sie ladnie obkurcza no i ze brzuch jest miekki ( czyli ze ok ) ja lezalam przez tydzien i codziennie na obchodzie to sprawdzali, moze z ta macica wybierz sie do gina zeby to sprawdzic bo moze polozna miala racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, zapraszam do odwiedzenie nowego forum dla rodziców. Nasze miejsce, gdzie odnajdzie się każda przyszła, świeżo upieczona i doświadczona Mama oraz Tatusiowie. Zapraszam Was do dyskusji!!! Szukajcie rodziców ze swoich regionów, Mam, które rodzą w tym samym miesiącu co Wy i dyskutujcie o wszystkim co dotyczy Was i Waszych pociech!!! Zapraszamy: http://brzuchatki.pl/forum/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel chyba nie czesc Muszynianka ;)ładne imię wybrałaś dla synusia moj gin tak na ma imię :D ciekawe jak ma kanatika wrazenia po filmie:) robie frytki reflektuje któraś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ładny brzusio :) Ineezz jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po proszę :) Muszynianka ja też a mój już chciałby żeby dzidzia była z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no angel zgodze sie z Ania brzuszek jest śliczny:) Aniu frytki dla Ciebie juz czekają i pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z piekarnika czy smażone ? hehehehe :) Smacznego :) Idę w wyrko bo jutro z rana wychodne .. Byłam w galerii niestety czasu brakło i wpadłam tylko do h&ma ceny z kosmosu ... ale nie które rzeczy mają boskie dla dzieci ;d i nie uwierzycie ! wyszłam z pustymi rękami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania smazone.Podziwiam,ze na nic sie nie skusilas w tym h&m'ie mam pare ciuszkow tej firmy po chrzesnicy meza sa jakosciowo rewelacyjne po praniu tez sie nic z nimi nie dzieje.Ostatnio jak bylam z tata i Mają na Rynku wstapilismy do GalKrak i kupiłam małej przytulankę w h&mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na poczte tabelke,aby pozniej nie trzeba bylo szukac Bog wie ile. Trzeba ją poprawic,bo dziewczyny które urodzily sa jeszcze w starym miejscu.To jest tabelka ta,którą Iza ostatnio wkleiła. Dobranoc💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×