Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) widzę że forum od rana tętni życiem ;d Wszytkiego dobrego dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez szczepiłam skojarzonymi, własnie z tego wgledu ze one sa oczyszczone dokłądniej tak mi położna mowiła ale bardziej skusiło mnie to, ze nie kłuja dziecka 3 razy tylko raz, jedno wkłucie to masakra a co dopiero 3 razy w jednej chwili... buuu ja płakałam razem z Dawidkiem tak mi go było zal, on mi nie goraczkował po nich ni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że jedne i drugie to prawie to samo i tylko właśnie ilością wkłuć się różnią. No nic, muszę się zastanowić. Powiem Wam,że dzisiaj w końcu idę do fryzjera. Na 18tą. Mam nadzieję że M da sobie radę z małą bo to jej czas kolek. Aniu Ty niedługo w połowie będzesz 18tc :) Jak Wam Dziewczyny idzie kompletowanie wyprawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Mam ciuszki, mase ciuszków, został wózek, łóżeczko,prześcieradła, kołderka , pościel ( mam tylko jedną) kosmetyki , butelki i rzeczy dla mnie do spzitala :) Czekam na wypłate :)) No ona połowa ciazy niedługo a ja zaraz 3 trymestr zaczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no :) leci jak nie powiem co ! pamiętam jak się dowiedziałam ! a tu już brzuszek zaczyna być widać, aczkolwiek mój mówi że czasem jak wracamy z weekendów to mam większy jak cos gdzieś dobrego pojemy :) A co do wyprawki to się jakoś kompletuje :) dostałam od siostry 2 kombinezony tyle że ewidentnie chłopięce (bordowo - brązowy) więc zobaczymy czy założymy czy też nie ;) ale na początek zawsze może być. Ja mam dziś pierwsze wychodne z domu z koleżankami tylko od rana dostaję smsy że przepraszają, ale nie dadzą rady przyjść :( a jutro fryzjer ;D cieszę się jak dziecko bo nie mogę się na nie już patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel Gratulacje ale jesteśmy razem prawie od poczatku Twojej ciąży :) Pamiętam nawet jak to się zaczęło. Dałaś tylko znać, że nas czytasz i przekonałyśmy Cię żebyś dołączyła :P Dobrze, że robicie na bieżąco zakupy bo ja zostawiłam wszystko na ostatni moment i później był stres czy do wypłaty pieniędzy wystarczy. Jutro albo w weekend sie wybieram na ciucha bo jak Wam chyba wczoraj pisałam nie mam żadnych w rozm 62 :D Za to kupiłam super niebieski kombinezon niebieski na zimę za 12zł i drugi dostała od znajomych z h%m takiego misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i zapomniałam napisać, że szukam maty edukacyjnej i bujaczka ale nie widzę nic ciekawego. Może coś polecicie? Wiem, że kiedyś ktoś dodawał linki ale kurcze musiałabym poszukać a już ponad 100stron naprodukowałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no zleciało nawet sama zerknałam ostatnio na pierwsze strony, to wtedy byłam jesczez przed wizytą u lekarza :)Ucieka ten czas :) Zakupy muszą być podzielone no chyba ze ma się worek kasy to wtedy to nawet dzień przed porodem mozna kupic:) Bujaczek dawała krakuska o ile sie nie mylę, a w sumie to nawet dwa :) Mnie Mój bujaczek wybił z głowy bo powiedział, że do wózka jest nosidło które spełnia dokłądnie ta sama funkcję z tym, że nie ma zabawek na raczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i ja kosmetyczne rzeczy mam spiane z pomoca Inezz i chyba je będe kupowac na miodwej w miszyce . Butelki avent na pewno zakupię ( jak tylko sie promocja nie skończy ) w Superpharm, bo 125 ml jest za 17 zł( więc zadna róznica czy z all czy z tamtąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja mam fotelik samochodowy, który ma tą funkcję ale to za mało. Chcę taki bujaczek z którego później zrobię fotelik do siedzenia i koniecznie z pozytywką. Karuzela taką ma i Ania zaczyna się interesować pomalutku. Ja właśnie wszystko kupowałam na ostatnią chwilę i szczerze nie polecam bo to masakra dla portfela była. Drugi raz bym była mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz na razie go nie przekonam może póxniej :) Mam troszke czasu jesczze z tym :) Ja bym bardzo chciała krzesełko do akrmienia ale takie co sie później przerabiana na stoliczek i krzesełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta!!! Jak zwykle nadrukowałyście, że hoho!!!! Człowiek nie odpisze od razu i potem nie pamięta co komu miał napisać!!! ;-) Najważniejsze!!! Angel - mam nadzieję, że mama dobrze się czuje po operacji? Jak tam brzuszek? nie boli już? Ja też szczepiłam dzieci szczepionkami 5 w 1 - ale nie mam jakiegoś przekonania, że to była słuszna decyzja czy nie! Po prostu lekarka powiedziała, że te są lepsze wiec zaszczepiłam - ale na żadne inne choroby (po za obowiązkowymi) dzieci nie zamierzam szczepić!!! Anusia przesłodka!!! Asia - normalnie chylę czoła przed Wami!!! Jak Wy to ogarniacie!!! Jestem pełna podziwu!!! Dzieciaczki są tak urocze, że chciałoby się je zjeść!!! Ja wczoraj wybyłam na zakupy - udało mi się kupić jesienne buty i długi sweterek ;-), wiec chociaż troszkę poprawiłam sobie humor, bo żywcem nie mam w czym chodzić! ja zawsze rozmiar 36 góra 38 - a teraz....42! MASAKRA!!! pozałatwiałam też z wychowawczym - teraz czekam na decyzję! Ja małej podaje mleko Baby dream (ono jest chyba najtańsze ok 16 zł, ale za 600 g) mała robi super kupki po nim - zero brzuszkowych problemów - także polecam! Iza ja mam bujaczek FP używany kupiłam i rewelacja (nie ma melodyjki tylko takie wibracje) młoda uwielbia! zmieniam jej tylko zabawki. Mate miałam Tiny Love pożyczoną, ale już jest zbędna - mało się na niej bawiła. Woli koc i dywan i na nim rozłożone zabawki. Inezz jak zdrówko? Ja pierwszy dzień czuję się w miarę! za to starszy teraz ma katar! Co do krzesełka do karmienia drewniane bardzo polecam! Syn miał od 6 mca i służyło mu do teraz, czyli do 6,5 roku!!! Tyle, że teraz wywieźliśmy na wieś dla małej, a tutaj kupiłam sobie plastikowe - ale to kolos straszny!!! Tyle, że fajnie się rozkłada do pozycji leżącej, wiec mała zamiast w nim jeść to w nim śpi przez dzień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kantika dziękuje mama dobrze juz atakowała mnie telefonem od 6 rano :d Mnie tez brzuch pzreszedł , w sumie zastanawiam sie od czego bolał. Zaczął w trakcie kąpieli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jegfo sie nie da przerobic no nie >? Ja pamietam ze jak byłam dzieckiem to sama miaam takie krzesołko ze stoliczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - cieszę się, że mama czuje się dobrze! Nie wiem czy mnie pytasz, ale jak tak - to niestety krzesełka nie da się rozłożyć na dwie części - ale widziałam inne plastikowe - rozkładane tak jak te drewniane. ale one nie podobają mi się - polecam drewniane, albo plastikowe, bo może pełnić funkcję leżaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,,,, ja wczorajszy dzień ogólnie miałam do dupy , włącznie z tym że po 22 giej wylądowałam na kopernika bo stwierdziłam plamienie niewielkie ,,,, na szczęście wszystko dobrze jest, lekarz który mnie badał powiedział że niewielkie plamienia po badaniu mogą występować, a byłam popołudniu na wizycie przecież i mnie mój badał. Ale o ewentualności wystąpienia plamień mnie nigdy nie poinformował.... 🌼 Krakuska, nic się nie dzieje :) i tak chciałam tam podejść więc się przy okazji dopytałam,,,, bo jak mnie oprowadzała to właśnie nie widziałam wanny dlatego też zapytała to zrobiła wieeelkie oczy na mnie , oczywiście z uśmiechem ,,, i nie ma wanny na 100% . A oddział ok,,,bardzo kameralny, jak ja byłam to cichutko było , dzieci razem z mamami , i po porodzie, w 1 dobie na życzenie zabierają ci malucha jak chcesz się przespać, i jak byś na tyle źle się czuła że nie byłabyś w stanie się nim opiekować to też nie robią problemów. A co do położnej, to była taka młoda max do 32-4 lat , szczupłą na krótko obcięta , ruda. przyjemna bardzo. na wszystkie pytania mi odpowiedziała...... Mam w planach się jeszcze na Rydygiera wybrać, bo jeszcze ten pod uwagę biorę . 🌼 ja uciekam,,, trzeba się za coś zabrać, szkoda pogody bo ładnie na polku dziś ,,,, :) do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) angel cieszę się ze z mamą wszystko dobrze :* ja szczepilam tak jak dziewczyny skojarzonymi 5w1 mleko podaje bebilon2 raz mialam bebiko 2R z kleikiem bez rewelacji i zostaje przy swoim kszesełko do karmienia mam takie jak połowa grudniówek :) wzor planeta http://allegro.pl/praktyczne-krzeselko-stolik-do-karmienia-kidsplay-i2626111251.html jestem z niego zadowolona bo ma kolka wiec wszedzie mozna sie przemiescic i rozkladane siedzenie prawie do lezacej pozycji kanatika dzięki ze pytasz ja juz prawie nie smarkam za to Mai cos nie chce przejsc pewnie na zeby ma katar,bo strasznie spuchniete ma dziasła zabeczek juz na wierzchu i szykuja sie kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia tam mowia ze na zyczenia biora ale nigdy zadnej kobiety w sumie nie pytaly tylko zawsze braly na noc bobaski :) ta polozna na ktora trafilas jes super :) ona jest glownie od dzieciaczkow ona sie nimi w nocy zajmuje czy podaje leki jak potrzeba itp :) po moim porodzie mowila mi ze cala noc jej sie moje dziecko snilo tak sie chyba zestresowala ta nocka :) ale ja ja uwielbiaam :) mala o 1 w nocy mi zawsze na antybiotyk braly to jak ona byla to mi malutka dluzej tam przytrzymala zebym mogla zmruzyc oko na choc mala chwilke, bo ja w nocy duzo czuwalam czy oddycha jak juz ja od tlenu na stale odlaczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze biora na noc dzieci na Kopernika tez nie stwarzaja problemu jak mama sie chce przespac.Gosia cieszymy sie,że z dzidzią wporzadku! plamienia w ciazy sie zdarzaja szczegolnie po badaniu jak lekarz powiedzial,ale wiem co matka czuje w takiej sytuacji,bo sama w takiej byłam.Po obiedzie idziemy na spacer trzeba korzystac z pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki inezz Mama w piatek wyjdzie jak wszytsko będzie oki :) zawędrowałam wczoraj na 2 pietrze tam gdzie jest oddział ginekologiczno peni cos tam :d i była taaaka wielka laska w iązy tyle, że widac było, że juz końcówka bo ona opuchnięta była. Kurde mi dalej katar siedzi w nosie i cieknie wrrrr,;/ Na polu super dziś , ale i tak juz wole te chłodki rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ja podaje baby dream od niedawna, bo przez 9 mcy karmiłam piersią, więc podawałam gdzieś w 7 mcu 1 raz, potem 2 w ciągu dnia, a teraz na stałe i wszystko jest w porządku. czytałam gdzieś na forum, że któraś dziewczyna porównywała składy mlek i prawie w każdym jedno i to samo! Różnią się niewiele, więc po co przepłacać! Ineezz to kuruj małą!!! Zdrówka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×