Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

No niby wiem, że nie ma co porównywać bo kazda inną ma budowe, ale mimo wsyztsko jak tak patrze to mnie wybuliło baardzo:)) Ale Ty i Ania to zgrabniutkie jesteście i dlatego tak Wam ładnie, ja to klocek jestem i miałam wysoką wage początkową. Zobaczymy jak będzie po porodzie z wagą, bo pewnie będe musiała jakas diete zrobić, zobaczymy jakie dziewczyny będą mieć efekty na kapuściance:)) Ja byłam raz na diecie dukanowej, niby schudłam wtedy 10 kg, ale nie polecam, bo nerki prawie że wysiadły,ograniczenia jak dla mnie duze, a po 2 latach i tak wszytsko wróciło, tzreba byc dobrze zmobilizowanym zeby to wsyztsko utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktoś dzisiaj pisał-Angel?Że zmiana nawyków jest najlepsza bo efekt będzie się utrzymywał dłużej no i dużo ruchu. U mnie tego ostatniego najbardziej brakuje niestety ;/ A polecicie mi jakiś blender,robot albo mikser. Rozglądam się pomalutku bo niedługo Ani będę wprowadzać te nowe produkty i wolałabym kupić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - dziękuje za głosiki!!! Muszynianka z całego serca współczuje Ci dzisiejszych przypadłości!!! No i pewnie marne pocieszenie, ze już bliżej masz niż dalej!!! Co do wagi to najgorsze jest to, ze ja zawsze byłam szczupła a dopiero po drugiej ciąży jakoś tak się urządziłam!!! Nie wiem czy to lata robią swoje czy co?! Bo gdybym zmagała się zawsze z kg to byłabym już przyzwyczajona... pożyjemy, zobaczymy! Dzisiaj pierwszego dnia owocowo - kapuścianego nie jest źle! Więc może wytrzymam! Ineezz zupka nie jest zła, ale jak ma się ją jeść ze 3 razy w ciągu dnia...to pewnie wyjdzie mi bokiem!!! Troszkę zrobiła mi się za ostra, ale słyszałam, że ostre przyprawy pomagają chudnąć! Co do kreacji Majeczki to bardzo mi się podoba! Taka szarość pięknie komponuje się z ostrym różem (cyklamentowym). A mamusia już coś wybrała? Angel - super wyglądasz!!! Piękny brzusiu! Ciekawe jak tam Gosia - bo już 19 listopad... Ja mam chwile relaksu - Nati śpi, a chłopaki pojechali na gimnastykę korekcyjną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja mam blender Brauna 1800 w, już od 7 lat i wszystko działa. Jak znajdę link to wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika brawo:) trzymam za Ciebie i Krakuskę mocno kciuki oby Wam się dieta udała i kg szybko zleciały. Kto jeszcze z Wami?Inka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka chyba nie bo pisała, że waży już mniej niż przed ciążą-tylko pozazdrościć. Kurcze nie mogę sobie przypomnieć kto jeszcze;/ Poproszę o link jak znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://merlin.pl/Blender-Philips-HR-1619-90-czarny_PHILIPS/browse/product/208,1073594.html Iza ja mam taki zestaw z [philipsa tylko inny model bo raczka jest srebrna. Nie narzekam szybko ładtwo itd :) Kanatika dzieki :) O tych nawykach ja pisałam, to jest trudne ale trzeba się zebrać w sobie i iśc do przodu. Ja wyznawałam tez zasadę, że jak już sie skusiłam an cos niedobrego , zakazanego to na drugi dzień jadłam lżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z dietka tylko ja z Krakuską startuje! Ale zapraszam wszystkie chętne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linki. Nie wiedziałam, że to takie drogie ;/ No nic trzeba zainwestować. Dobrze, że wcześniej wiem na co się nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój dostałam tez bym tyle nie dała, ale na plus jest to ze on ma dwustronna tarcze do szatkowania i jakby do tarcia na wiórki. Tarcze mozna dokupic ososbno inne :) Blender ma 700 wat i powiem Ci ze minuta dwie i zrobionę ,mycie to tez bajka szybko ibezbolesnie. Ten brauna jest troszkę słabszy bo 600 w ale tez daje rade . Tylko my do tego okragłego pojemnika nie mielismy racze , albo ja ich nie widziałam :) za to jest nóz taki z dwoma łopatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam zdjęcia Ani na pocztę. Na tym drugim mój mały cwaniaczek wykapował, ze wcale nie musi leżeć na brzuszku i się dźwigać bo może odwrócić główkę i swobodnie oddychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym się najadła takiej kapuścianki to chyb by mi dziecko rozsadziło a na pewno miałabym wrzeszczący wieczór więc dziękuję ;) U mnie rzeczywiście waga szaleje, ciesze się bardzo, że udało mi się szybko wrócić do formy. Muszę jeszcze trochę nad pupskiem i nogami popracować i może jeszcze kiedyś wskoczę w bikini. Mam taką ochotę przejść się do Parku Wodnego, posiedzieć w saunie, jakuzi i się zrelaksować. Zastanawiam się tylko, czy nie będę wyglądać głupio bo mam na brzuchu jeszcze tą taką brązową kreskę co się w ciąży pojawia, myślicie, że będą się na to ludzie patrzeć? A może pójdę w tym ciążowym stroju bo to mój jedyny 1 częściowy? A teraz seria pytań do Izy :) Iza jak się sprawdza ten fotelik? Bo myślę nad kupnem takiego samego, podobał mi się bo on rośnie z dzieckiem, tylko czy takiej kruszynce w nim wygodnie? Ania lubi w nim siedzieć? On ma jakieś wibracje czy kołysanki? Pytanie numer 2: bardzo mi się podoba ochraniacz na łóżeczku - jest niski ale chyba w około całego łóżeczka gdzie taki można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania śliczna, nie ma ani potóweczki na buzi :) Ona w domu zawsze tylko w body sobie siedzi? U mnie jest chyba za zimno na gołe nóżki a szkoda bo chętnie bym na takiego golaska popatrzyła dłużej niż tylko przy przewijaniu. Angel podpisuje się pod stwierdzeniem, że wszystkie twoje kg które masz na plusie siedzą tylko i wyłącznie w brzuszku - super wyglądasz, w ogóle nie przybierasz! Esistere nie wiem, gdzie mogłam Cię widzieć, może rzeczywiście w jakieś galerii. Ja mam straszną pamięć do ludzi i twarzy, jestem wzrokowcem. Kiedyś Izie to udowodniłam jak jej opisałam, jak wyglądała na wizycie u lekarza a wtedy jak ją widziałam jeszcze nie wiedziałam, że któregoś dnia poznamy się troszkę bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty Inka - śmigaj śmiało i nic się nie przejmuj! A jak bardzo Ci doskwiera ta krecha, to załóż jednoczęściowy i z głowy! Iza, Ania śliczna! Faktycznie bardzo się zmieniła! Taka słodziutka - nic tylko wycałować! Wiec buziaki od ciotki Kaśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochraniacze do łóżeczka kupuje się tam gdzie pościel, ale one raczej są do połowy łóżeczka. z innymi się nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka z tego bujaka jestem bardzo zadowolona. Miałam motoleżaczek wcześniej ale to niewypał. Ten kupiłam w czarodzieju właśnie skuszona dobrymi opiniami i jest wart swoejej ceny. Ma wibracje i jak Anię chwilę wkładałam to z gazami problem się rozwiązywał aaaaaaa i jeszcze rozkłada się go do pozycji leżącej. A co do ochraniacza to go dostałam od siostry mojego. Na metce jest ikea zaznaczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja mam ochraniacz w misie jak chcesz żolty dostalama le mi sie nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe łóżeczko jest owinięte tym ochraniaczem ale ona to kupiła na ciuchu. Ma dziewczyna zdolności do upolowania różnych rzeczy.A na mieszkaniu mam aż 24st niestety. Dziękuje Wam bardzo za komplementy Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza na prawdę super ten ochraniacz bo jest niski i mała jak wędruje po łóżku to głowy o szczebelki nie obije a ty z daleka widzisz co robi. Ja mam taki wysoki i sięga tylko do połowy długości tego dłuższego boku łóżeczka i niestety się nie sprawdził bo moja mała tak się wierci w łóżeczku, że jak do niej w nocy wstaje to ona jest obrócona o 90stopni tzn kładę ja głową w stronę krótszego boku - na godzinę 12 a jak do niej wstaje to ona leży głową w stronę krótszego boku tzn na godzinę 9 i głowa między szczebelkami. Układam jej tam kocyk albo becik ale nie wygląda to ładnie bo ma przez to bałagan w łóżeczku. Angel dzięki za propozycję zobaczę, co ikea dobrego rozdaje a później ewentualnie twoją ofertę rozważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza widziałam blender w euro rtv agd na promocji philipsa i można wziąć za punkty z playback'a A ja już w domu szwy ściągnięte teraz mam nadzieję, że się szybko zagoi ;) jak zob zatłoczony dyliżans to stwierdziłam że wracam na nogach więc z 3km zrobiłam Też myślałam o Gosi ;) Dziewczyny ostatnio pisałyście że od którego tygodnia czuć "krocze" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka ja miałam tydzień temu że zwlekłam się z łóżka o 20 a o 21 już spałam ;) czasem tak bywa .. trzeba dużo wypoczywać ;) Ineezz słodka sukieneczka :) czekamy jak się nam Ty pokażesz w kreacji :) ale z Ani roześmiana dziewczynka :) bo Anie fajne są ;D a z resztą Gniewko też :) uwielbiam śmieszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny;). Dziś bylismy z maluszkiem od 7 do 16 w prokocimiu u p.Dr Stanik.. od jutra co 2 dni chodzimy na 8 na rehabilitacje. tez w Prokocimiu. Dostałam nowe cwiczenia na wzmocnienie miesni brzuszka Dawidka ktore moge wykonywac w domu.. poza tym zdenerwowałam sie tam jak ch**** bo zgubili nam karte;/ i dietetyk nas nie przyjeła bo powiedziala ze nie pamieta takiego dziecka i napewno nie chodzilismy do niej... chociaz ja poznalam ale to nic.;/ a Co do Becikowego rozmawialam z lekarzem opisalam mu moja sytuacje i postara sie wypisac to w piatek.. bo powiedzialam mu ze mozliwe ze to przez Niego malutki jest chory dlatego ze przez cala ciaże mialam zrobione badanie ginekologiczne. 2 razy..... tylko samo usg ktore trwalo 5 min i nawet ani obrazu nie moglam zobaczyc ani zdjecia dostac.. A wasze maluszki jak tam? :)) bo nawet nie wiem która z Was ile ma;] i jakie duże dzieciaczki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska to trzymam kciuki , żeby było dobrze . Kurde dobrze ze to wypisze, w sumie nie znam sie na prawie itd , ale moze trzeba było by zawalczyć o jakieś odszkodowanie w związku z komplikacjami, wiesz ze niby nie dokonano wszystkich badan itd . Takie sprawy są trudne ale kasowo może by sie udało cos wyciągnąc od szpitala. Jak z ta karta zrobia odtworzą czy jak ? Trzymam również kciku zeby te ćwiczenia pomogły. Inka ten ochraniacz mogę zmierzyć i zrobić zdjęcie ja nie potrzebuje bo i tak mam turystyczne więc nie mam co z tym zrobić:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90129904/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00198609/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00198609/ A tu masz z ikea to tak przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska i ja trzymam za Was mocno kciuki :) jak zgubili kartę i co Ci teraz powiedzieli ? Mam nadzieję że uda się wszystko z tym becikowym :) a do jakiego lekarza chodziłaś ? jak mogę spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr. Jarząbek . Pwiedzieli ze nie ma karty nigdzie czekałam 1.5 godz w rejestracji i dali mi duplikat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydrukowali tylko imie nazwisko pesel adres zamieszkania i ze jest ubezpieczony oraz imiona rodziców tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×