Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Inezz gdzie dorwałas sukeinke wrzuc foto jak coś :) Ja Wam wrzucam z dzis Moje oczywiście sesja wc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz a dobrze dziekuję :) hehehhee dziś jak na razie to śniadanie i kawa z ciasteczkiem aaaaa no i herbata czerwona ;) co do chrzcin to ja dopiero w lecie chcę zrobić i mam lipę jak liczyliśmy wyszło nam 27 dorosłych i 3 dzieci ;O więc trzeba zacząć chyba już odkładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Aniu ja też miałam nieziemski apetyt wczoraj-nie wiem dlaczego jak w ciąży na pewno nie jestem.Dzisiaj dostałam@ Angel współczuje. Szlag by mnie trafił jakby ktoś znajomy siedział u mnie cały dzień. Nawet teraz gdy brakuje mi dorosłego towarzystwa. Kanatika głos oddany i trzymam za Was kciuki z dietą. Dawajcie znać jak postępy. Popołudniu jadę do m1 zrobić zapasy jedzenia i wyrwe się w końcu z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umieram... od godziny mnie wzieły takie napady gorąca że szok, niemoge sama ze soba wytzrymać,ani chodzic ,ani leżeć, okna pootwierałam juz wszystkie, wyrozbierałam się, a i tak mi duszno, gorąco i źle.... ooo a teraz juz jestem po wieelkim przytulaniu z kibelkiem.... nosz ile tak może byc przeciez juz 26 tydz :( niemam sił.... a miałam sie uczyc robic naleśniki:) to dzis niebędzie nic do jedzenia..... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel o taka http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/produkt/princeska-niemowleca-5k2309?c=2790 ładna,czy nie bardzo? :) oczywiscie jeszcze body pod sukienką będą.Żeby ją ozywic jakiś kolor granatowy np lub te ktore sobie upatrzyłam z takimi srebrnymi mienącymi śnieżynkami -niestety na białym tle tyle,ze nie było rozmiaru same 56 lub 86 Ania to dobrze,ze brzusiu nie bolał od przejedzenia;Dno gosci niezle naliczyłaś na chrzciny ja juz był kasiore na kupkę odkładała ;] Muszynianka łączę się z Tobą w bólu -wiem,co czujesz! Iza lubię M1;) udanych zakupów! Maja dopiero zasnęła,to ide na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz super ta sukieneczka:) Ania też ma prawie taką samą. Dostała w prezencie ale zanim ją w nią ubiorę to minie jeszcze sporo czasu. Też właśnie zasnęła bo mamy poslizg tak jakby.Wstała o 5 nie o 6 więc o godzinęnam się wszystko przesuwa. Swoją drogą zrobiła dzisiaj drugą kupę ale taką jak biegunka. Jeszcze się nie martwie bo pierwsza rano była normalna. Chyba, że powinnam już dzwonić do lekarza? Kurde jak się ma pierwsze dziecko to tak czasami człowiek się nad byle "bzdurą" zastanawia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba :) a jak by do Niej białe rajstopki i biały golfik ubrała :) Chociaz popielaty ładnie z rózem wygląda takim jasnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie martw ! jedna taka kupka to nie musi oznaczac nic złego.Na pocieszenie napisze,ze moja juz 3 zrobila i to konststencja zwarta tez nie byla! Angel no to body,ale na zywo lepiej wyglada i pasują te gwiazdki do szarej sukienki.Golfik po domu odpada,bo sie zgrzeje i jej potowki zaraz wyjda.Z jasnym rózem też ładnie by wylądało,ale myslalam zeby ja ozywic granatem;) no zobaczymy.Widzialyscie pieluchy Dada z reniferem na swieta zrobili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa z chrzcinami nie pomogę. Cieszę się, że mam to za sobą bo miałam takie przygody z księżmi, że szkoda gadać. W każdym razie 2 powiedziało, że mi ślubu za darmo udzieli-jakby w tym był problem;] A bywałam w czarnym koniu czy jakoś tak.To niedalko klasztornej. Fajnie tam mają i dobre jedzenie ale z zimie się tam nigdy więcej nie wybiiorę bo zimno jak nie powiem gdzie ;/ Nie wiem dlaczego tego lokalu nie ogrzewają i nie wiem jak pracownicy tam wytrzymują. Asiu jak Ci idzie wprowadzanie planu dnia? kurcze przy dwójce to pewnie ciężko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz a mi się podobał pomysł z granatowym body i do tego białe rajstopki :) Dzięki za radę. Nie będę panikować narazie. Jak się powtórzy to się będę martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha do sukienki mam jeszcze rajstopki z h&m w szare kropy i baleriny,ale te to juz miałam od chrztu tylko dopiero teraz rozmiar pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel superowe zdjęcie :) gdyby nie piłeczka z przodu to bym w życiu nie powiedziała, że cokolwiek masz na plusie.Chodzi mi o kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi tez proboszcz mówił,ze mi za darmo udzieli koscielnego hehehe skąd oni te gadki biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja dochodze powoli do siebie, ale kompletnie nic nie zrobiłam... ledwo sie snuje, okna dalej mam pootwierane:) niewiem co mnie tak wzieło, nic takiego szczególnego nie zjadłam, no chyba że jeszce po wczorajszym dniu mnie tak wytrzepało, bo bylismy z tesciem na zaległych imieninach w barze sałatkowym. inezz fajna ta sukieneczka:)) te pieluchy z dady z reniferem moja siostra kupiła i straszliwie śmierdziały taką sztucznością, te zwykłe są raczej bezzapachowe, a te po wyjęciu z opakowania okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałam juz foto na fb ;P angel nam kwitnie! wg mnie najladniejsze foto do tej pory i te wloski i sukienka no bardzo kobieco;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz właśnie o ślub chodzi im najbardziej.Nic do nich nie dociera. Żadne argumenty. i oboje zaznaczyli,że drugiego dziecka mi nie ochrzczą ;] Nie będę pisać jakie jest moje nastawienie do kościoła jako instytucji żeby nikogo nie urazić. Muszynianka jak dalej źle się czujesz to zrób sobie dzień wolny od wszystkiego i odpoczywaj. A raczej odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza łaski nie robią! pojdzie się gdzie indziej i ochrzczą z pocałowaniem ręki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt przecież w domu ciepło :) o to jak rajstopki są szare to to białe body łądnie by wyglądałao :) ja to ym to w rzeczywistości musiała zobaczyć :) Iza dzieki, ale Inezz Ci potwierdzi ze w realu trochę wieksza jestem :D Muszynianka a co lekarz powiedział na te wymioty / Bo mi powiedzieli ze jak bym wymiotowała za często to mam sie zgłosic po jakies lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowania ta którą wybrałaś podoba mi się bardziej. Swoją drogą Ania lepiej wygląda w niebieskim niż w różowym. Takiego koloru ma bluzeczkę-dostała od znajomych ale bardzo blado w niej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Inezz bo sież zaraz rozpłyne :d A co do sukienki ta szara mi się wydaje ładniejsza :) A kupiłam własnie szampon do włosów w kolorze ciemnej wisni zobaczymy co wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no angel większa na zywo :D sukienka tez mi sie bardziej moja podoba,a pisalam,ze tej rozowej kiszkowaty materiał,a czytam,ze to bawełna ;)w dotyku była nie za fajna;) rajstopki nie są szare.Raczej kremowe w szare kropy Moja tez by w tym rozu bladow wygladała;)widzialam jeszcze w miarę fajną w Smyku,ale troszkę drozsza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel swoją drogą moim zdaniem zdecydowanie lepiej Ci w ciemnych włosach ale chyba już to kiedyś pisałam? Ineezz dokładnie to samo sobie pomyślałam. Ale chrzciliśmy u mnie. Małe miasteczko, zacofanie o brak racjonalnych argumentów. Ma być ślub i koniec. Dlaczego go nie bierzemy? Ich już nie intersuje. Dobra znowu się wkurzyłam więc kończę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też bardziej ta szara sie podoba niz czerwona:)) a z tym moim wymiotowaniem to nic lekarka nie mówiła, bo na początku to normalne , a teraz ja sama juz nie mówiłam bo był dłuższą chwile spokoj, to sie znów przyplątało. Za tydzien mam wizyte to jej powiem że tak mam. Angel brzuszek masz suuper, ja młodsza ciąża, a brzuch to ze dwa razy większy mam:)) mimo wymiotów i małego przytycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia oszukują :d Iza dziekuję, ja w sumie na początku byłam średnionastawiona teraz się barzdiej przekonuje ale juz na pewno na czarno czarne robic nie będe prędzej braż zreszta tez kupiłam w odcieniu korzenny brąz. :) Jezu jak ja czytam kremowe w szare kropeczki a mi sie ubzdurało an odwrót, oj tak czas do domu :) Może wyciagne dzis mojego do tesco :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zważe za 3 dni :) Muszynianka ale każda z Nas jest inna ja kiedyś porównywałam brzuch z Ania i w sumie ciezko cokolwiek stwierdzic bo każda zNas ma inna budowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×