Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Kanatika ok, tylko prosze o przypomnienie w srode po 18 hihi bo ja mam ostatnio skleroze"P ja mam dzis kolejny dzien z serii leniuchowania:) własnie sobie ogladnełam film "uprowadzona 2" bo moje dziecie spi, ale zaraz musze sie ogarnac i wstawic obiad:) głosik oddany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Iwcia ja też mam czasami sklerozę!!! ale przypomnę!!! Tylko nastaw się na 3 osoby! Fajnie, ze się poznamy :-) Ania zamierzam włączyć do dietki ćwiczenia - albo 6 waidera albo 8 min ABS, ale zobaczymy.... dziękuje za głosiki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko":) kurcze tez bym cos ze soba porobiła-ale moj len jest ode mnie silniejszy... wiele razy cwiczyłam ale po tygodniu mi sie nudziło hehe bo zawsze sobie znajdowalam jakies wymówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na zdjęciu jestem ja :) Dziękuje :) a co do tej 2 diety to ja ja robilam jakies 10 lat temu i naprawde nie polecam waga spada ja wtedy stracilam jakies 6kg w trakcie i z 2 po ale wycieńcza organizm leca po niej wlosy skora zdecydowanie sie pogarsza no i w moim przypadku z racji ze spadek wagi jest bardzo szybki pojawil sie celullit a no i o humorze w trakcie nie wspomne trzeba przetrwac tydzien pozniej jest lepiej ale ten 1 jest masakryczny to jest dieta kopenhaska i dosc mocno odradzana przez dietetykow poczytajcie sobie zreszta :) jedyny plus to waga spada i tak przez pol roku sie utrzymuje oczywiscie jak sie nie zacznie ktos obzerac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dietke:) od wtoreku stosuje bo od jutra nie jestem przygotowana :) i do tego bede skakac na skakance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam dziś dzień żarłoka ;/ aż mi samej głupio ;/ Trzymam za Was dziewuszki kciuki :) ide na master chefa a to wcale nie pomoże w niejedzeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ale miałam aktywny weekend, odwiedziny, odwiedziny i odwiedziny. Dobrze, że nie miałam uczelni w ten weekend bo chyba bym padła. Ineezz jak tylko dam radę zarówno fizycznie jak i emocjonalnie to bardzo bym chciała karmić małą zgodnie z zaleceniami do 6msc tylko mleczkiem ale nie wiem czy tyle wytrzymam i czy moje cyce nadążą za moim żarłokiem. Wprowadzenie kaszek itp było by z pewnością sporym ułatwieniem. Cóż zobaczymy co czas przyniesie, możecie trzymać za mnie kciuki. A jak ktoś też ma jakieś inne intencje to ja mogę za kogoś kciuki trzymać ;) Dzieciaczki śliczne, ja tez uwielbiam oglądać zdjęcia waszych pociech zawsze wtedy sobie myślę, że moja Ola też będzie tak ładnie rosnąć i zdobywać nowe umiejętności, którymi zazwyczaj się z nami tu dzielicie :) Esistere ja Cię kojarzę, tylko nie pamiętam skąd. Hmm znam tą twarz, ale nie pamiętam, gdzie ją widziałam. Mieszkasz chyba w okolicach osiedla oświecenia może gdzieś tam bo mój M tam mieszkał, albo może z LO? Nie wiem nie mam pomysłu. Co do wspólnego spotkania to ja bardzo chętnie ale na dzień dzisiejszy jest mi dość ciężko :( Za to na wiosnę obiecuję podjąć się organizacji wspólnego spaceru - pikniku :) Dziewczyny chciałam ruszyć temat chrztu a dokładniej "obiadku" po chrzcie. Co prawda planujemy chrzest dopiero na 10lutego (bo wtedy dopiero może moja ciocia z USA przylecieć a bardzo jej zależało, żeby być na tej uroczystości) ale już dziś chciałam się rozglądnąć za jakimś lokalem, do którego zaproszę rodzinkę na obiadek. Chrzest będzie na osiedlu dywizjonu 303 macie może pomysł na jakiś lokal w okolicy (wolałabym nową hutę, żeby było blisko)? Myślałam o ambasadorze na os Na Lotnisku ale nie wiem jak tam jest może macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po przerwie weekendowej :) No to tak juz sie tłumaczę w piatek oczywiście poza farbą do łazienki ( staneło na kolorze lazur )nic nie kupiliśmy, w tym tkmaxie nic nie ma, a jak weszliśmy do sklepu w pasazu w m1 i była fajna kurtka to 400 zł ;/ W sobote miało byc malwoanie , miało, do Mojego przyszedł kolega o 10.30 i kur**** siedział do 20 ( no może go w sumie ze 2 h nie było ) ja nie wiem ludzie nie maja co robić. Syf w mieszkaniu bo nie sprzątane na remont wrr , po południu przyjechali znajomi mieli pomóc z malowanie wyszło jak zawsze czyli wielkie nic ! Ci sie przynajmniej zawinęli o normalnej godzinie, w akcie nie mocy poszłam robić kremówki bo juz mi sie tam nie chciało siedzieć, powiem tak kremówka z gelwe to w życiu kremówki na oczy nie widziała ;/ Tamten sie zebrał o 20.30 chyba , i co Mój poszedł spać rewelacja ;/ W niedziele poszłam z spem rano a ta moja sierota dlaej spi mielismy ejchac na tandete i guzik , wrrr w efekcie sama się położyłam i wstałam o 17 ;/ I tak do wieczora przeleciało Mój to w sumei tyle, ze z psem poszedł poglądnał mecz i poszedł spac dalej ( chory jest ) No i dzis pon po weekendzie eh. O przepisach pamietam zepnę się dziś i spiszę. Co do diet to ja w żadna nie wierzę, z wyjątkiem racjonalnego jedzenia, robiłam chyba wszystkie możliwe włącznie z ta norweska itd i co efekt jest na początku a potem jojo. Przetestowałam wszystkie środki te na receptę i bez, i jak się ktoś nie zacznie ruszać to nie ma szans na długotrwały efekt . Iwcia pisałaś, ze jesz dwa posiłki to jest za mało bo org sie boi , ze Ty mu nie dostarczysz energi i zamiast spalać to co dostarczasz to on to magazynuje ;/ Ja polecam tak zaopatrzyć się w błonnik z chromem , do tego czerwona herbata , ewentualnie jeszcze colon c ( to jak ktos ma problemy z trawieniem) i do tego ściągnąć sobie ćwiczenia Ewy chodakowksiej z yt. Dzieciaczki wszytskie ślicznie rosną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes :) Inka a Santorini ? podobno teraz wyremontowane i eleganckie, mój kolega miał tam wesele :) i ja się zastanawiam nad tym lokalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dlatego ja przy 5 posiłkach dziennie dużo piłam no i to vacu i przesiadłam się z auta na rower ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam roweru ;p Ale jak nie miałąm auta to starałam się dużo chodzić :d chociaż jeden przystanek na nogach i póxniej tramwaj :) Zawsze to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ja tam nigdy diet nie stosowalam wiec chetnie sprobuje :) a ze moj bedzie ze mna na diecie bedzie mi latwiej :):) A co do roweru to ja nie lubie jezdzic wole rolki tylko ze z dzieckiem juz jest ciezej sie wybrac :/ a chodzenie nic mi nie pomaga:/ bo odkad mloda sie urodzila to codziennie pokonywalysmy mase km spacerujac i guzik tylko nogi bolaly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska trzymam za Was wszystkich kciuki :) Ja będę na wiosnę ;p hehehehhe Co do spacerów to na pewno coś dały !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakkuska ja na vacu chodziłam na bieznie i tez mi nogi do dupy za przeproszneiem wchodziły, ale widac były efekty chociażby mniej widoczne rozstepy i jędrniejsza skóra. Chodzenie jest dobre na tyłek :) Jeszcze jest jedna sprawa jedni bez problemu schudna i utrzymają wagę a inni w tym ja musza sie nacharować jak osiołek, ale efekty cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Inka, ale miałaś weekend! Fajnie bynajmniej miło spędziłaś czas! Ja będę trzymać mocno kciuki za Twoje karmienie! Dasz radę!!! a potem pewnie będziesz zastanawiać się czy już odstawiać, bo Cię wciągnie! co do chrztu to ja w Ambasadorze byłam na przyjęciu weselnym i było średnio smacznie. nie najgorzej ale jadłam smaczniejsze obiady! Koszt przyjęcia chrzcielnego to ok 85 zł/ za osobę - wiec sporo! (informacje z marca tego roku). Natomiast ja znalazłam najtaniej w Boomie (na Wysokim) i tam miałam chrzciny Natalki i jestem bardzo zadowolona! 60 zł/Os i teraz też tam robi szwagier chrzciny w niedzielę, wiec będę mieć świeże informacje :-) Angel - współczuje, ze nie udało się wam ruszyć z tym remontem! Ani z zakupami nie wyszło, ale mam nadzieję, ze szybko to nadrobicie!!! Krakuska, ja również nigdy nie byłam na żadnej diecie, dlatego też spróbuję - bo zamiast chudnąć to jeszcze przytyłam ostatnio! Dlatego strasznie się cieszę, że nie będę sama! A Tobie zazdroszczę, że będziesz robić to ze swoim! Do mnie dołączył brat - wiec też będziemy się wspierać telefonicznie :-) więc proszę o wsparcie mentalne a nie o zniechęcanie!!! Ja wierzę, ze coś się ruszy po tej dietce i będzie to impuls do dalszego dbania o spadek wagi! Ania obżartuszku!!! Ale to dobrze widocznie organizm tego potrzebuje!!! i dziękuję za trzymanie kciuków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Diety, to też nie jest moja specjalność bo ja za bardzo lubię sobie dogadzać ;) I to kolejny powód dla którego tak ciężko mi się ograniczać przy karmieniu piersią, ale dla mojej kruszynki zrobię wszystko. Nigdy nie byłam na takiej typowej diecie, gdzie są rozpisane posiłki na dane dni. Ewentualnie czasami z moim M mieliśmy okres, kiedy jedliśmy rozsądniej. W sumie większość czasu jadamy rzeczy chude, nisko tłuszczowe. Zastępujemy niektóre produkty innymi - lżejszymi. Da się w ten sposób zrzucić kilka kilogramów ale trzeba być cierpliwym, bo samo ograniczenie nie gwarantuje super efektów w krótkim czasie. Teraz to jem tylko, to co mi wolno ale w ciąży i przed ciążą królowało u mnie chude mleko, jogurty, kefiry, maślanki, serek wiejski, dużo brązowego ryżu, pełnoziarnisty makaron, drób, i rybki. Kanatika ty mówisz o pizzeri Boom? Byłam tam raz jakieś 5 lat temu, nie wiedziałam, że da się tam zrobić taką imprezę, zapamiętałam to miejsce raczej jako knajpę. Czekam w takim razie do kolejnego poniedziałku na bardziej dokładną relację ;) Zdjęcia też mile widziane. Muszę dziś przeglądnąć ciuszki Oli i spakować w pudło te, w które już nie wchodzi, bo niepotrzebnie mi się po szafie plątają. Angel u nas z malowaniem było to samo, mój miał co weekend malować ale zawsze było coś ważniejszego. Mam wiarę, ze w twoim przypadku wyjdzie to lepiej jak w moim, bo u mnie ściany w pokoju zostały pomalowane dopiero, kiedy ja leżałam na porodówce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka fakt mieszkam na oświecenia ale dopiero od kwietnia więc raczej nie stad :) LO też odpada bo ja pochodzę z Krosna w Krk jestem od 8 lat ale może z pracy? pracowałam w reserved w krakowskiej kiedys a od 3 lat w Stradivariusie w bonarce innej propozycji nie mam :) Ja co do chrzcin nie pomoge bo my robilismy w Krosnie właśnie tu chcieli w kosciele zaświadczenie ze ślubu kościelnego którego nie mamy i swierdzilismy że jak maja robic problemy to robimy tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej robią problemy z tym ślubem ? Kurde myślałam że dali sobie spokój ;/ Kasia ja też myślałam że Boom to knajpa ... 60zł to wcale nie tak dużo, moja koleżanka w czerwcu płaciła ok 100 gdzieś jak na Wieliczkę się jedzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kantika jedyna rzecz jaka znalazłam to szczoteczka elektryczna :D bo moja padła i mam zwykła :) A tak to nic nie widziałam, sklepu z ciuchami omijam szerokim łukiem bo i tak nic nie bedzie pasować ;/ Remont hmm dostanie kopa w tyłek to sie zbierze w sumie gdyby nie ciazato bym sie sama za to wzieła :d Trzymam kciuki za diete :) Im wolniej będziecie chudły tym efekt sie dłuzej utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wcale by mnie nie zdziwiło jak by malował jak aj bede w szpitalu :d ehhe ale jest dobrze dzwonił ze cos załatwił a półtorej miesiaca mu trułam o tym :) Kurcze ja bede z nim malowa pokuj bo w łazience olejną to słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dobra i szczoteczka! ;-) Ja właśnie jestem po dawce ruchu! Brzuszki, rowerek i skakanka! ;-) za mną już pół grejpfruta i czarna kawa, zupka się gotuje! Pachnie wyśmienicie! Tylko ciekawe jak będzie smakować!!! Tak dziewczyny Boom to pizzerio restauracja! Dużo się tam zmieniło!!! Zaglądnijcie - jest dodatkowa sala, miła obsługa - wszystko ok! http://www.boompizza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w menu miałam obiad: rosół polędwiczki wieprzowe w sosie z grzybów leśnych + pieczone ziemniaczki + zestaw surówek, do tego zimna płyta mięsa i wędliny, półmisek różnych serów, 2 rodzaje sałatek, półmiski owoców. Szampan, napoje, kawa, herbata (do woli!), Sama zamówiłam tort + ciasta, alkohol. To Tyle w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głosy oddane .... mój też się zabiera i mam nadzieje że zdąży ale jak to mówią szewc w potarganych butach chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka esistere pytałaś o naszą sesję.Maja miała robioną przez p.fotograf z Sosnowca;)takze teraz jak się moze zdecyduje to szukam na miejscu,bo nie chce już płacic za dojazd!fotografka była sprawdzona z polenia.Z efektów jestem zadowolona,bo chcialam jak najbardziej naturalne zdjecia. Inka trzymam kciuki na pewno się uda! tez jestem za spotkaniem na wiosnę teraz za zimno jak dla mnie na dluzsze spacery ja straszny zmarzluch jestem. Kanatika smacznej zupki daj znac czy smakuje rownie dobrze jak pachnie;)co do tej pizzerii to moja znajoma tam na piwo ze znajomymi prawie co weekend chodzila:)ale ja nigdy tam nie byłam! dobrze wiedziec,ze takie fajne miejsce istnieje:)ja płaciłam duzo,bo cos ok 100zł za os i to po znajomosci!!! tort,ciasta zamawiałam sama,alkoholu na chrzcinach nie miałam! kawa z ekspresu,cherbata tez do woli.Tu strona.Wnetrze bajeczne:)http://www.gosciniec-branicki.pl/ Angel szkoda,ze z remontem nie wyszło,ale co sie odwlecze to nie uciecze ;)będzie pięny kolorek lazur mmm kremowki uwielbiam! ostatnio przez trzy dni po jednej jadłam:D Ania jak tam dziś się czujemy?po wczorajszym objadaniu:D My wczoraj bylismy (bez Mai) w galerii krk i w koncu mam dla przyszlego roczniaka sukienkę! i to taką jak chciałam! wczoraj była przymiarka-pasuje idealnie:)teraz tylko pasuje mamusie wystroic,a z tym juz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też to znam :) u Nas karnisze leżą od 3 tyg i pewnie jeszcze trochę poleżą :) no cóż zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy jak kupie gotowe ciasto farncuskie i krem sosobno czy nie wyjda lepsze te kremówki. Krem jest ok ale to ciasto to takie bleee. Kupiłam tylko dlatego ze blacha była w zestawie heehhe . A patrzyłam na material an firanki i w praktikerze jest woal za 6.90 więc wychodzi porównywalnie jak na all i duzy wybór kolorów. Kurcze no nie wyszło ale w sumie łązienkę mam opróznioną z wszytskiego więc może się weźmie jakos w tyg. Ja chciałam mroźny błekit , ale Grzesiek ze lazur lepszy . Zobaczymy jak to wyjdzie. W każdym arzie zapowiedziałam, że wszytskie uchwyciki pierdołki robia wylot, bo chce kupic do lustra takie srebrne a teraz sa jakies platikowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×