Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

jeszcze tak w nocy myslalam o tym Asiu wzroscie dzieciaczkow Twoich. Jesli Maks ur sie z wz 48cm a Milenka 46cm mają po 2 mies i jak piszesz wz Milenka 60cm,a Maksiu 62cm to jakim cudem urosly przez ten czas po 14 cm,gdzie dziecko na mies rosnie od 2-3cm ?no nijak rachunek sie nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ineezz - tak blondaski po Mamusi! ;-) Buziaki! Ja zaczęłam rozszerzać dietę około 6 miesiąca. Nie trzymam się bardzo sztywno schematów, raczej robię to intuicyjnie ale z głową! Przestrzegam zasad i nie daje np, smażonego schabowego i kapusty, ale daje jej próbować tego co my jemy na obiad w małych ilościach i jest ok! Próbowała już sernika sklepowego, szarlotki, ucierańca z owocami itp. ostatnio je ode mnie jogurty prosto z lodówki, bo co sobie wezmę to już człapie do mnie i daje znać, że chce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam - lizała już lody w lecie! Ale oczywiście gdyby było to moje pierwsze dziecko - na pewno by ich nie dostała!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od poniedziałku zaczynam dietę kapuścianą - była któraś na niej? wybrałam tą dietę, bo wydaje mi się najprostsza! A ja już nie mogę patrzeć na swój wygląd - jakoś dziwnie po tej ciąży mi zostało... jestem gruba w obrębie brzuch - uda - pośladki, a w pozostałych częściach spoko! taka gruszka się ze mnie zrobiła, a tu już rok prawie po porodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kasia,ale do tego 6mies wylacznie piers była u Was,a własnie o to mi dokładnie chodziło -dziękuję za odpowiedz :) nie znam sie na zadnych dietach więc ten temat Bogu dzięki nie jest mi znany. Wiem tylko,ze mowi się ze figura gruszki to najbardziej kobieca! takze Kasiu nie łam się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddałam głosiki.Kanatika miałam jeszcze pytac ile Twoja znajoma bierze za sesje dzieciecą ?wklej jak mozesz jeszcze raz tą stronkę.A i robi w studiu,czy w domu klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz nie wiem jak to jest ale mierze dobrze i robie to metrem krawieckim, dzisiaj zmierze jeszcze raz moze cos pochrzanilam ale nie wydaje mi sie. One w pewnym momencie doslaownie z dnia na dzien wyrastaly z ciuchow takiego powera dostaly ale lekarze mowia ze jest ok dlatego nie panikuje. W momencie w ktorym bym byla w 40tc mialy rozmiary i wage noworodka urodzonego w terminie bo wtedy mialy 50 i 52 cm i cos ok 4kg wagi, az sobie pomyslalam ze jak bym miala urodzic takie dwa klocki to nie wiem czy bym o cc nie blagala :P dZIECIACZKI CUDOWNE!! Ineezz rzeczywiscie to juz nie ten bobasek ktorego widzialam kilka msc wczesniej :) cos jeszcze mialam napisac i jak zwykle zapomnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Ineezz no kobieca jestem, ze hej! ;-) Mój tak nadal twierdzi! ale cóż biedak ma począć!!! Tak do 6 miesiąca prawie nic innego nie dostawała - nawet wody do picia. Sesje Magda robi u siebie (w mieszkaniu) i w domu u klienta również. ja właśnie za tydzień idę na chrzciny i zamówiłam sesję u niej w ramach prezentu! dostałam takie śliczne zaproszenie ręcznie robione. Asia dzięki :-) powiedz mi jeszcze jak wrzuciłaś filmik z dziećmi, bo ja próbowałam, ale wyskakuje mi, ze tylko do 50 mb załączniki mogę przesłać ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ,a to moze pija po kryjomu zamiast mleka jakieś inne dobrodziejstwa i rosną jak na drozdzach;) pamietam jak pisałaś,ze topią się w ubrankach na rozmiarze 56 ;) na tvn24 mowili,ze dziś jest Światowy dzien wczesniaka!wiec sle buziaki dla Twoich dwoch pociech:*:* Kanatika dziękuję za link:* prezent swietny! sama bym taki chciała dla mojej małej;) na pewno rodzice się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska jutro Ci przesle info co i jak z dietka, bo teraz klikam z komorki! Jest prosta i nie droga wiec sprobuje! m kupil wszystkie skladniki, wiec startuje od poniedzialku - ponoc w ciagu tyg mozna stracic do 4 do 7 kg - wiec nie mam nic do stracenia, procz kg! ;-) i mozna ja kontynuowac dluzej! Razem bedzie nam latwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie jest jakas straszna:) ale jakbym miala stracic 4 kg to moge sie poswiecic :) ogolnie potrzebuje zrzucic ok 10 kg i bede szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska ja nie wiem jak mozna sie tak zapuscic jak ja!!! Ja mam do zrzucenia z 15! Zawsze rozmiar S/M a teraz.... Szkoda gadac! Kamil dzisiaj do mnie: mamus kiedy urodzisz dzidziusia... No coments!!! Normalnie nic tylko sie upic! Co zamierzam zrobic - z okazji urodzin mojego ;-) a dieta tego zabrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) udało się zdjęcia wysłane :) Kanatika ja też poproszę o dietke kazdy kilogram w dół to wielka radość :) fajne fotki tej Twojej znajomej może i ja sie skusze ineezz a Ty gdzie robiłaś tą sesje Maji? Miśka9418 napisz mi mailem albo na fb co jest temu Twojemu maleństwu mój mąż jest fizjoterapeutą i się zorientuje czy się nie da pomóc załatwić wizyty u jakiegoś specjalisty bo nie mogą Ci przecież tak przekładać tych wizyt dla takiego maleństwa czas sie liczy! i głowa do góry będzie dobrze Musi być :) !!! (esistere@vp.pl) Angel no to Ci dzidziuś pięknie rośnie :) Wreszcie dotarłam do filmu z dzieciaczkami Asi świetne te Twoje maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chciałam się jeszcze podzielić moją super wizytą u fryzjera : wchodze ściągam płaszcz a Pani do mnie : ooo kolejna Pani z brzuszkiem do nas przyszła wie już Pani co będzie? na co ja tak Gniewko i ma już 3,5 mies :/ więc czas najwyższy się wziąć za siebie!!! jedyny plus wreszcie scielam włosy i jest nawet niezle :) ale cały dzień później o tym myślałam a wydawało mi się że aż tak źle to ze mna nie jest no raczej sie myliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffff Iza wykąpana, najedzona i zasnęła. Lubie te nasze rytuały :) Mój poszedł na spotkanie ze znajomymi. Sama go namówiłam bo wolny wieczór od siebie dobrze nam zrobi. Kanatika zauważyłam dołeczki Kamila bo Ania jak się uśmiecha to też ma a ja to u dzieci uwielbiam! Co do diety to bym się chętnie dołączyła ale nigdy na żadnej nie byłam i jakoś nie bardzo mam chęć żeby się zabrać. Odstawiłam kolecje. Nie jem nic po 17ej i już 1kg mniej-zostało jeszcze 5 do wagi sprzed ciąży i kolejne 5 żebym wreszcie była zadowolona. Oprócz tego ogranicznam pieczywo, makarony itp i powinno być dobrze. Esister Gniewko rewelacja! Miałam się nie powtarzać ale uwielbiam te nasze maluchy oglądać. Angel pewnie zaszalała na zakupach i dlatego się nie odzywa:) Byłabym zapomniała. Mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się w wiekszym gronie na kawę. Super by to było. Ja codziennie jeżdżę albo na statoil albo do mcdonalds żeby sobie właśnie odpocząć i wypić dobrą kawkę. Jakby któraś chciała mi dotrzymać towarzystwa to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy :) ja chętnie a gdzie jeździsz ? może nam się uda jakoś zebrać w większym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere ja jeżdże na statoil na kolorowe (w połowie między centralnym a r.czyżyńskim) albo do mcdonalds przy careffurze na czyżynach bo tu mam najbliżej :) Ale jestem mobilna więc może to być gdzieś bliżej Ciebie. Kurcze jakby któraś z Was była wolna między 16-18 i miała ochotę na kawę to by było super się w końcu w realu poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nam na nozkach trochę daleko ale np. mamy mc kolo reala na bora-komorowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esistere czekałam aż napiszesz :D Nie ma problemu żebym tam dojechała :) Musimy tylko dzień zgrać ale to na mailu się umówimy. W każdym razie już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetna :) ale nie mogloby byc gdzies blizej centrum ?:) np galeria krakowska? albo tam kolo almy na pilotow jest mc ?:):) Kanatika ja tez kiedys M a teraz az niemoge na siebie patrzec a to juz 6 msc minelo :/ tyle ze cwiczyc brzuszkow nie bardzo moge no i tak kombinuje co by ze soba tu zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska jak dla mnie możecie same wybrać miejsce-ja dojadę :) Ale podtrzymuję, że fajnie by było wreszcie tą kawę wypić :D Co do kg to ja mam tak samo. Ale u mnie to w dużej mierze brak ruchu. Miałam nadzieję, że na spacerach nadrobię a tu kłopot z wózkiem ;/ Coś z tym muszę w końcu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) w koncu mgły popusciły:) Kanatika spoko,jak tam chcesz tylko daj mi znac dzien wczesniej zebym swoje narzedzia z pracy wzieła:p ja teraz jak pracuje z narzeczonym dzien na dzien to nie mam zadnych planów bo dla mnie kazde wyjscie samej z domu to lada wyczyn:) na takie spotkanie to ja tez jestem chetna, jak tylko bede miec wolne:) szkoda ze juz taka pogoda bo mozna by było zrobic grupowy spacer (np po rynku) co do diety to przyłaczam sie:P chociaz ja jem tylko dwa posiłki dziennie sniadanie i obiadokolacje ale kg nie leca- a podobno jak sie idzie do pracy to człowiek chudnie:/ ale nie w moim przypadku:) esidtere Gniewko jest superasny:) jak ogladam takie fotki to az mi sie chce znowu takiego małego dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Iza ze u Ciebie tez problem z wózkiem:/ kurde jak Dawid był mały i mało warzył to jeszcze jako tako dawałam rade... a teraz jak on juz klocek sie zrobił, i jak mam wyjsc do piwnicy, w jednej rece trzymac Dawida a druga reka wynosic do gory wozek to szok:/ w takich chwilach człowiek docenia mieszkanie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja wczoraj trochę porządziłam z moim! ;-) dzisiaj mam kaca! A tu zaraz trzeba się zbierać do rodziców! Esistere Gniewko jest super! Jaką ciemną ma oprawę oczu - pewnie po tacie? albo tylko tak na zdjęciu wyszedł? Uśmiech ma super! a na tym 2 zdjęciu to Ty? Masz piękne oczy! Iwcia to już dzisiaj zaklepuje czwartek!!!! Mam chrzciny w niedzielę, także będzie idealnie jak masz czas! Zadzwonię to się konkretnie umówimy. Fajne by było takie wspólne spotkanie! Może się kiedyś uda! Wrzucam dietkę i zapraszam chętnych!!!!! Mam nadzieję, że nasze chudzinki się nie pogniewają, ze śmiecę na forum ;-) PODSTAWOWA ZUPA SPALAJĄCA TŁUSZCZ 6 - dużych zielonych cebul (ze szczypiorkiem) 1 lub 2 - puszki pomidorów (mogą być świeże) 1 duża - główka kapusty 2 - zielone papryki 1 pęczek selera naciowego 3 kostki rosołowe. Można doprawić: sól, pieprz, pietruszka, bulion lub jakaś ostra przyprawa. Pokroić na małe lub średnie kawałki i zalać wodą. Gotować na dużym ogniu przez około 10 min. Zmniejszyć ogień i gotować powoli aż jarzyny będą miękkie. Tę zupę można jeść kiedykolwiek będziesz głodna, ona nie dodaje kalorii. DIETA DZIEŃ PIERWSZY: wszystkie owoce z wyjątkiem bananów. Melony arbuzy mają najmniej kalorii z wszystkich owoców. Jedz tylko zupę i owoce. Do picia niesłodzona herbata, sok żurawinowy lub woda. DZIEŃ DRUGI: tylko jarzyny. Możesz jeść do woli świeże lub gotowane jarzyny. Postaraj się jeść najwięcej jarzyn zielonych, liściastych. Jedz zupę i jarzyny przez cały dzień. Na kolację możesz sobie zrobić pieczonego ziemniaka z masłem. NIE WOLNO W TYM DNIU JEŚĆ ŻADNYCH OWOCÓW!!!! DZIEŃ TRZECI: dzisiaj jesz zupę i wszystkie owoce i jarzyny, jakie zechcesz. Nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. DZIEŃ CZWARTY: banany i odtłuszczone mleko. Możesz zjeść do trzech bananów i wypić tyle szklanek mleka ile zechcesz. Oczywiście jesz też zupę. Banany są wysokokaloryczne i bogate w węglowodany, tak jak mleko. Jednakże w tym dniu twoje ciało będzie potrzebowało potasu, węglowodanów, protein i wapnia żeby zmniejszyć pragnienie słodyczy. DZIEŃ PIĄTY: wołowina i pomidory. Możesz zjeść od 30 do 50 dag wołowiny i puszkę pomidorów lub do 6 świeżych pomidorów w tym dniu. Postaraj się wypić przynajmniej 6-8 szklanek wody w tym dniu żeby wypłukać wszystkie zanieczyszczenia z organizmu. Zjedz zupę przynajmniej raz w ciągu dnia. DZIEŃ SZÓSTY: wołowina i jarzyny, jedz tyle wołowiny, jarzyn ile potrzebuje organizm aby zaspokoić głód. Możesz zjeść nawet trzy steki, jeśli chcesz, staraj się jeść zielone, liściaste jarzyny, nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. Pamiętaj, aby zjeść zupę przynajmniej raz w ciągu dnia. DZIEŃ SIÓDMY: brązowy ryż, niesłodzone soki i jarzyny. Musisz zjeść zupę przynajmniej raz w tym dniu. Po siódmym dniu, jeśli nie oszukiwałeś i stosowałaś się do powyższej diety, stracisz od 4,5 do 7,7 kg Jeśli zgubisz więcej niż 6 kg , zrezygnuj z diety na 2 dni zanim zaczniesz ją od dnia pierwszego. Dieta oczyści twój organizm z wszystkich zanieczyszczeń, poczujesz się dobrze jak nigdy dotychczas. Poczujesz przypływ energii. Możesz kontynuować ten plan jak długo zechcesz. Ta dieta pozwala szybko spalić tłuszcz, a jej sekret polega na tym, że spalasz więcej kalorii niż ich przyjmujesz. Dieta ta nie dopuszcza picia żadnych napoi alkoholowych. Musisz zrezygnować z diety na 24h przed planowanym piciem alkoholu. Ponieważ każdy system trawienia jest inny, dieta działa inaczej na każdą osobę. Po trzecim dniu będziesz mieć więcej energii niż przed rozpoczęciem diety, jeśli nie będziesz oszukiwać. po kilku dniach trwania diety zauważysz wyraźne zmiany w wypróżnianiu. Możesz pić czarną kawę w czasie diety, jednak po kilku dniach jej trwania zauważysz, że nie potrzebujesz już tyle kofeiny, co przedtem. ABSOLUTNE ZAKAZY: chleb, alkohol, gazowane napoje. Musisz trzymać się wody, niesłodzonej herbaty, czarnej kawy, niesłodzonych soków owocowych, soku żurawinowego i odtłuszczonego mleka. Podstawowa zupa spalająca tłuszcz może być jedzona kiedykolwiek poczujesz głód. Jedz tak dużo jak zechcesz. Pamiętaj im więcej jesz tym więcej chudniesz. Nie można jeść chleba i smażonych potraw. Możesz zjeść gotowaną lub pieczoną kurę zamiast mięsa wołowego, ale oczywiście bez skóry. Jeśli zechcesz możesz zastąpić mięso wołowe rybą, ale tylko w jednym dniu mięsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze taką dietkę Dołaczam ta diete która stosuje moze ktos sie skusi i przyłaczy DIETA ŻELAZNA Stracisz 7-8 kg. W tej diecie bardzo ważna jest kolejność posiłków i żelazne trzymanie jadłospisu! 1 dzień śniadanie: herbata lub czarna kawa obiad: 2 jajka na twardo, 2-3 liscie salaty lub maly pomidor kolacja: duzy kawal chudego mięsa /gotowanego lub pieczonego bez tluszczu/, zielona salata z cytryna 2 dzien s: herbata lub czarna kawa, suchar o: duzy kawal miesa /smazony stek wolowy/, salata z cytryną k: gruby plaster szynki, maly pojemnik jogurtu 3 dzien s: czarna kawa, suchar o:dwa plastry selera smazone na oleju, nieduzy pomidor, male jabłko k: 2 jajka na twardo, plaster szynki, 2-3 liscie salaty 4 dzien s: herbata lub czarna kawa, jeśli musisz-suchar o:1 jajko na twardo, 1 filizanka tartej marchwi, grubszy plaster żółtego sera k: duza miseczka sałatki owocowej, maly pojemnik jogurtu 5 dzien s: 1 filizanka tartej marchwii z cytryną o: duzy kawal chudej, gotowanej ryby, nieduzy pomidor k: niespodzianka, czyli NIC 6 dzien s: czarna kawa, suchar o: duzy kawal gotowanej kury, zielona salata z cytryną k: 2 jajka na twardo, 1 filizanka tartej marchwi 7 dzien s: herbata lub czarna kawa o: kawal miesa pieczonego lub gotowanego, jakis owoc k: to, na co masz ochote a 8 dnia zaczynasz od początku- i kontynuujesz diete przez nastepny tydzień. UWAGA! nie wolno zmieniac kolejności ani składu posiłków-tylko to gwarantuje doskonale rezultaty; pociesz się tym, ze gdy już utracisz te 7-8 kg przez nastepne 3 lata możesz jesc normalnie, bez obawy, ze je natychmiast odzyskasz. CHYBA WARTO WYTRZYMAĆ! oprócz tego nie wolno pic alkoholu i zuć gum, uzywac soli, ani pieprzu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×