Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

podaje namiar na super tania aptekę- http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24544338 nie chce robić reklamy ale sama zaopatruje sie w tej aptece juz kolejny raz. Zarówno na allegro jak i w punkcie maja mega promocje. Glównie zaopatruje sie w niej w witaminki 2xFemibion Natal 2 w cenie 73,90 (w aptece na moim osiedlu 1 op. kosztuje 54 zł) Oilatum do kapieli bobasa tez w fantasycznej cenie. Mam nadzieję że i wam kobitki zostanie troche kasy w mieszeni. Jak ostatnio robiłam w niej zakupy do porodu (wyprawka) to dostałam dużo próbek różnego rodzaju kremów dla mnie i dziecka. Naprawde POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Ooo dzięki za link, idealny prezent dla mnie chyba największej sknery na tym forum :) zawsze szukam wszystkiego taniej niż wszędzie indziej :) Z przyjemnością przeglądnę produkty i porównam ceny :) Jak byś miała jakieś inne sklepy, czy sprzedawców na allegro to chętnie skorzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko dzięki za namiar, ten femibion naprawdę w niezłej cenie. Jak kupiłam ostatnio za mniej niż 50zł za opakowanie to byłam happy :) muszę sprawdzić, chyba mi się właśnie skończył... A ja muszę się pochwalić, że w weekend byliśmy z synkiem w maraga kids i udało mi się kupić geoxy przecenione ze 189 na 94!!!! normalnie nie sądziłam, że uda mi się tak tanio buty dla małego kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam femibion i płaciłam 38 zł , skąd Wy macie takie ceny ? Teraz biore falvit bo za miesiące płace 36 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hej dziewczyny :) Na dzień dobry napiszę: Iza czekamy na dobre wiadomości ;) Ja biorę Femibion Natal Classic op 60 tabletek cena 32zl. To jest zestaw witamin dla planujących ciąże, ciężarnych i młodych mam. Porównywałam skład rożnych pigułek i w sumie ten produkt wychodzi całkiem nieźle (ma dużo wszystkiego i aż 60szt w op. / 1 szt na dzień). Wiele osób w ogóle nie bierze witamin wszystko zależy od diety. W sumie stwierdziłam, że małe wspomaganie mi nie zaszkodzi tym bardziej, że jakoś nie przepadam za warzywami. Zastanawiam się czy sobie dziś nie kupić coś w stylu OLIMP Gold Omega-3 60 kaps./1000 mg (65% DHA & EPA) cena ok 29.99 zł. Ponoć w tym ostatnim okresie dobrze działa na budowę mózgu dzidziusia i ogólnie pomaga na obniżanie cholesterolu w ciału a za tym idą nadmierne kilogramy itd. Będę w aptece, to się dopytam, co by mi polecili :) Zamówiliśmy wczoraj wózek. Ostatecznie zdecydowałam się na Tako Laret kolor beżowo czarny. Na samym początku marzył mi się X lander Move ale różnica w cenie ok 700 zł więc stwierdziłam, że wolę sobie za to kupić na wiosnę porządną lekką parasolkę, którą łatwiej będzie mi na wakacje zabrać. Za wózek w wersji 2w1 zapłaciłam 1304,00 zł i do tego adapter do fotelika Maxi Cosi cena 39,00 zł. Cena jest ok, taniej nie znalazłam. Czas oczekiwania 3tygodnie do miesiąca. Mam wiarę, że zdąży przyjść w porę. Dziś jadę się rozglądać za łóżeczkiem bo ponoć na niektóre modele też się czeka ok miesiąca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel - a Ty na pewno femibion natal 2brałaś? bo te zwykłe femibiony sa zdecydowanie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femibion natal 1 ten brałam :) ja zmieniłam bo one magnezu nie maja i mnie skurcze łapały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te 38 zł płaciłam za 30 tabsów więc jak Wy koło 50 za 60 tabletek to spoko :D Ja wózek na pewno używany będę kupować miałam gdzies fajny 3w 1 upatrzony za 500 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobity mam stresa- jutro ide do szpitala na cc.. Jak pomyslę o tym to mi słabo. Najwazniejsze że juz maly będzie z nami. Co do wozka to my kupiliśmy ESPIRO GTX o taki: http://allegro.pl/3w1-espiro-gtx-2012-fotel-max-zestaw-parasolka-i2510503815.html jak dla mnie to jest świetny. Niestety nie jest lekki-ale mieszkamy na parterze więc ciężar mnie nie przeraza. Poza tym duża gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moloko to super nie denerwuj się będzie dobrze :) A wózek mam upatrzony podobny do Twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz czyli Wy macie cene za duże opakowanie :) Zgadzam się tano jak 26 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femibion natal 2 jest dodatkowo z tymi tabletk. kwasu dha i jest zalecane od II trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może po ilu dniach wypisują ze szpitala w Rydygierze po cc. Idę w czwartek to w sobote mnie wypuszczą czy dopiero w niedziele albo poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide za tydzień an wizytę więc zapytam o to dha :) Oj ja nie wiem ile tam trzymaja. Kurde tak pisze na innym forum o zakupach z dziewczynami i jak jedna napisała ze 300 zł wydaje co tydzień w piotrze i pawle na mieso słodycze i napoje i rożne rozpusty to mi się wydaje, że to duzo czy Wam tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko mi powiedziec czy dużo, to chyba zalezy od diety jaka sie prowadzi, od ilosci osób no i chyba przede wszystkim od upodobań smakowych. Ale 1200 na jedzenie w miesiącu to dużo-przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to 300 to ona pisała ze tylko na mięso słodycze picie, a reszta pieczywo warzywa owoce to osobno , dlatego i się wydalo to duzo. J anie wiem czy na mięso w ciagu miesiąca wydaje 100 zł( u Nas akurat się mało je)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 zł/tydzień to zdecydowanie dużo. u nas na miesiąc to może góra 600 zł/2 os. na najwazniejsze potrzeby idzie (w tym na chemię-która staram się zawsze kupowac na promocjach i czasami to mam po 3 dodatkowe płyny do prania lub plukania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh no , ale ona jest z WArszawy to wiesz :D no u Nas tez myslę, że z 600 700 idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko w rydygierze po cc trzymaja 4 doby jesli wszystko jest w porzadku :) tak mowila nam pani polozna jak bylysmy z inka. podlaczam sie do apelu Inki: Iza czekamy niecierpliwie :) a z wozkiem to ja mam duuuuzy problem :( zostaje mi chyba jedynie taki http://www.borowkasklep.pl/DUO_GLEBOKO_SPACEROWY__2_FOTELIKI_SAMOCHODOWE-151.html ale on mi sie specjalnie nie podoba a na taki co bym chciala funduszy brak niestety. a co do witaminek to ja biore pharmaton matruelle i kosztuje ok 40zl za 30tab a 77zl kosztuje 60tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel to nie ta sama firma ale on jest szeroki na 90cm wiec nie ma szans zeby sie gdziekolwiek zmiescic a standardowe drzwi maja 80cm a ten z borowki ma 76cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Ty to dziewczyno znajdujesz :D jak ja patrze na tablice albo allegro to nigdy nic nie ma :P nie jest glupi i cena tez niezla i foteliki jeszcze do tego dokupic to i tak bedzie wtedy cena jak za nowy z borowki juz z fotelikami. kurde nie wiem czy lepiej uzywany i kupic foteliki czy kupic nowy z fotelikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhe ja to mam takie coś , że zawsze cos wynajdę. :) Poza tym chce pomóc bo przy 2 maluchach kasa Ci sie przyda , a w takim wózku długo nie będa jęxdzić więc lepiej oszczedzic a kupic spacerówki na wypasie :) To jest gdzies w moich okolicach więc zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek wygląda normlanie , nie jest udziwniony:) Za to te foteliki powyżej mi się bardzo podobaja :)i komplet miała być za 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×