Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

cześć kobietki :-) no więc, w kwestii wózka kanatika dobrze mówi,na początek pompowane koniecznie kola. Ja teraz mam spacerówkę, lira 4, i jestem bardzo zadowolna. Lekki, skrętny, dużo miejsca dla dziecka, bezpieczny.Kanatika - baaardzo dziękuję, pozwolę sobie napisać do Ciebie w wolnej chwili e-mail gdy będę miała pytania, aczkolwiek nie chciałabym też żebyście pomyślały że wpadam tylko nie na pogaduchy tylko wykorzystać Was i popytać o to i owo ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 1985 - Tobie tez dziekuje za kilka słów od siebie. ja też oglądam intensywnie MasterChefa, uwielbiam kulinarne programy chociaż lubię gotować, ale nie eksperymentuję jakoś bardzo szczególnie w kuchni. ale oglądać uwielbiam ;-)) i jak zaczelam oglądać ten program to jakoś kuchenne rewolucje nam sie dziwnie szybko znudziły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela jak masz na 17 stycznia termin to jestes w 7 miesiącu a nie w 6 jak pisałas ;p Ja mam na 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) my już na nogach :) Dzidzi w nocy się wyspokoiło i daje mi spać :) mam dziś sporo na mieście do załatwienia a na opony jestem umówiona na jutro na 12 :( laskę wczoraj tak na moście Wandy sponiewierało że walnęła w barierki ;/ bo tak ścięło a później droga ok mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale nas zasypalo wczoraj sniegiem, dawno nie bylo tak w pazdzierniku. Gazela witaj- ja niestety nie pomoge co do wozka (mam blizniaczy) ale dziewczyny napewno stana na wysokosci zadania i doradza jak trzeba. Niby Was czytam caly czas mimo ze nie pisze a i tak mam wrazenie ze jestem grubo do tylu :D Kiedys IZa pytala o poduszeczke kiedy mozna dziecku zaczac podkladac i nie wiem czy ktos odpowiedzial, jesli tak to przypomnijcie mi, bo widze ze moje tez wola na jasieczku kimac, jak je czasem biore do lozka i daje jaska to nie wierca sie tak czyli chyba im wygodniej, a mam dla nich takie plaskie podusie jak nalesnik i nie wiem czy moge juz im dac. Idziemy dzisiaj znowu do przychodni bo mala ma strasznie luzne kupki prawie sama woda, poje ja zeby mi sie czasem nie odwodnila i nie wiem czy to moze byc od tego pepti czy moze od jakis witamin? Malemu tez sie sdarzaja takie kupy (tez jest na pepti) i jedyne co jeszcze biora oboje to kwas foliowy i wit B6. Musze sie rozejrzec za jakimis kombinezonami dla nich bo mam jeden rozm 64 to grubo za duze jak narazie bo poki co maja rozmiar 56. Aaa wyslalam na poczte filmik jak sobie konwersuja moje Bąbelki :D na zywo to jeszcze fajniej wygladalo, a Maks caly cxzas probowal Milenke zlapac za reke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaki aler Ty cos o tych kupkach juz przed lekarzem pisałaś. , kombinezonem ni poratuje bo mam na 62 i na 68 :) Mój jak na złośc dawał dziś w tyłek o 2 wnocyn zasnełam o 4.30 chyab a o 5,40 pobudka. Ania nie mów mi o oponach bo ja mam letnie, wczoraj mi zeszło powietrze z tylnego koła, rezerwa tez fla, ana dodatek zamki mi zamarzły drzwi tez ;/ Młody dziś jedzie zmieniać ( mamy kolegę co się tym zajmuje) BYło oo tej poduszce ale nie pamietam co było pisane :( Kurde zachciało mi sie frytek wczoraj taaa i wylądowałam z głową w muszli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pisalam ze najpierw Maks mial problmy ze zrobieniem, jakis czas poznije ze u Milenki sie krew pojawila a teraz to. Niby zachowuja sie normalnie, nie widze zeby je cos bolalo czy cos. Mam nadzieje ze dostana cos na te ich biedne flaczki i skoncza sie w koncu te przygody z kupa. Angel widzisz Ty masz tak po frytkach a ja tak mialam po bigosie, nawet pod koniec ciazy :D wystarczylo kilka lyzek i od razu toaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie :D Angel ale Ci brzuszek urosl :P ale masz taka fajna zgrabniutka pileczke :) zazdroszcze... jak ja patrzylam teraz na foto mojego brzusia pod koniec to masakra po prostu, jak ja chodzilam wogole to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale Ty miałas dwoje :) więc nie ma co porównywac :) Heheh filmik fajny nie amm głosu w pracy ale to nic :d pokaże Mojemu :) Aha Mój nie był w sobote bo czeka na kase dzis powinien miec i zalezy mu żeby na Twojego trafic nie wies zczy jakos teraz bedzie w tyg ? Kurcze musi to auto jak najszybciej zrobic bo pieniądze mu uciekaja a mógłby na ten handel jeździc, kurcze juz mu wszytskich śwętych przepadło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel co do zamarzajacych drzwi to tez mielismy problem w tamtym roku i jedyne co pomoglo to uszczelki wysmarowac plynna gliceryna :) sprawdzilismy wszystkie te badziewia co sie kupuje ale nie daly rady i dopiero gliceryna pomogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ciezko powiedziec czy bedzie bo on czasem w ciagu dnia sie dowiaduje ze ma jechac na powstancow, albo rano szef dzwoni zeby przyjechal tam. Jak tylko bede widziec cokolwiek to oczywiscie dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no mialam dwoje ale i tak jestem zaskoczona patrzac na zdjecia, w jaki sposob ja sie poruszalam wogole, a tym bardziej jak ja na 4 pietro wychodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to pisz jak coś , on dziś hajs będzie mięc to może działać dopiero :) Nie mow mi mnie juz wkurza ten brzuch i zauważyłam, ze na twarzy tez już powoli zaczyna byc widac ;/ No ja to Ci współczułam tych upałów :d Ale teraz juz z górki w sumie :) Boże takie pierdołki mi zostały do kupienia i najwięcej na nie idzie. Ile butelek takich 125 ml kupić 2-3 wystarcza na początek ? Co do frytek z jednej strony dobrze bo przynajmniej nie bede ich jeść tak jak pizzy, ale np dzień wczesniej zmazyłam cycki w panierce i nic mi nie było ;/ Tylko jedno na oleju a drugie na margarynie. Za mna dalej łazanki chodza musze mojego namówic :d O tej glicerynie własnie czytałam dzisiaj :) , musze się tylko zorientowac gdzie ja kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam butelki avent nowe za 8,5 + przesyłka jak by któraś cchiaął to piszcie zamówic mozna w jednej paczce :) W sumie za 3 szt wyszło mi tyle co w margot na Krzywdy. No ta hurtownia ma powalone godziny, pościeli tam nie kupie bo nie dotknę. Resztę pierdołek chyba będe musiała w myszce kupić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel co do butelek to ja mam po jednej na lebka i tyle :D po karmieniu od razu ide umyc sterylizuje w mikrofali i stoja w kuchnia a przed nastepnym karmieniem tylko plukam :) a po ile widzialam te butelki na all?i jaka pojemnosc? ja mam 150 narazie ale za chwilke bede potrzebowala wieksze. Wogole to moge Ci polecic te co ja mam http://allegro.pl/butelka-samosterylizujaca-smoczek-lovi-canpol-150m-i2737979740.html nie mam czasu zeby je gotowac za kazdym razemto tylko wrzucam do mikro na 2 min i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce z aventu bo do nich mam smoczki w sumie za 3 szt wychodziło 36 zł z wysyłką, a sterylizacją wrzątkiem nie wystarczy przelać ? hmm jak patrzyłam na takie większe 260 ml no to juz koło 21 zł z wysyłką za 1 szt, taniej jest w margocie bo tam sa po około 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel w moim pomaga zwykła wazelina kosmetyczna :) co do butelek to nie wiem mam z 5 więc mam nadzieję że styknie Byłam wczoraj w tesco, nie ma tych body love.. :[ zła byłam okropnie ale na wszystkie ubranka jest -30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolega też włąsnie mowi,że labo wazelina , albo gliceryna więc musze zakupić :) No to jak mozna wrzątkiem to super:0 Ania kolezanka co pracuje w tesco mowiła ze tam przed swietami sa przeceny na dzieciaka więc moze te bodziaki sie pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania napewno styknie, mowie Ci ja mam 2szt po 150ml i nie narzekam :) pozniej beda mi wieksze potrzebne to dokupie, sprobuje moze aventu wtedy. Angel niby 2zl taniej a;le jak by dojazd doliczyc to wyjdzie drozej a tak to masz juz do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,,,, Szaleństwo od rana,,, pogoda faktycznie nie zachęcająca,,,, a ja mam jutro do lekarza jechać, muszę wytargać moje zimowe kozaki zobaczyć czy upchnę w nie moje serdelki. :) Nam wczoraj też drzwi zamarzły . U nas w ogóle masakra z autem bo się sypie całe a nowe teraz nie mamy kasy, chyba że coś na raty ale też kicha bo mój w zimie w pracy ma przestój i lipa z kasą, a kurde dziecko takim rumplem wozić też strach. Mówię mu od dwóch miesięcy żeby klakson naprawił bo już tyle sytuacji kolizyjnych było że naprawdę bez klaksonu ciężko,,, w sobotę mi pod same koła piesi wleźli , po za przejściem,,,, było co prawda czerwone dla mnie ale dojeżdżając zmieniło się na zielone i mogłam jechać a tu jakieś tępe paniusie na środku przed maską nawet mój ich nie zauważył,,,, po chwili mi mówi ,,,miałem się pytać czemu stajesz jak zielone Ci wskoczyło . A jak go o klakson ochrzaniłam to oczywiście moja wina że mu w sobotę nie przypomnę .... tylko zawsze w tygodniu wrrrr ale to w końcu on tym autem częściej jeździ niż ja . 🌼 Mam pytanie do rozpakowanych mamuś :) czym smarowałyście pępek żeby ładnie odpadł??? Znajomej położna powiedziała że mają zabronione teraz stosowanie spirytusu tylko jakiś gotowy preparat mają wciskać który na prawdę gówno daje , synkowi znajomej prawie 3 miesiące nie mógł odpaść dopiero wtedy się położna zlitowała i wróciła do starej metody ze spirytusem i po 3 dniach był spokój. ale właśnie jej powiedziała " że ja Pani spirytusu nie kazałam stosować jakby co" . Podejrzewam że ktoś grubo posolił żeby w ten sposób jakieś badziewie na rynek wprowadzić pod przymusem stosowania przez położne ale nie wiem czy każda się stosuje ??? Dajcie znać jak u Was było . 🌼 Niestety nie zrobiłam fotek perełek ciucholandowych bo pokój mamy jeszcze nie przygotowany ;/ a z torby do torby specjalnie przerzucać mi się tego nie chciało. Podeślę na pocztę zaraz aktualizację moich 9 miesięcy i obszycia koszyków do kompletu do tej różowej pościeli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja wole z all zamawiac. Kurde czekam na pismo z prokuraty ale to pewnie jesczez z tydzien Zastanawiam sie czy nie kupić zestawu 125+ 260 . i jeszcze jedna 125 do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu do pepka i w szpitalu uzywaly i ja w domu Octenisept ;) supe sprawa i w domu na rany sie przyda i jak Ci natna krocze lub pekniesz to tez sie przyda, nie piecze ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bo ludzie chodzą jak święte krowy ..... a teraz - w tym tyg to trzeba wyjątkowo uważać przed Wszystkimi Świętymi Moje koleżanki sosuja to http://www.novamed.pl/srodek-do-dezynfekcji-octenisept-do-stosowania-na-rany-blone-sluzowa-i-skore Ineezz kiedyś pytała gdzie chodzimy po grobach ;) ja na Bieżanowie i Podgórze ale z resztą sobie w tym roku dam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia podobno teraz wchodzi pielegnacja na suchu ( tak mi powiedziaął koleżanka na medycynie) tzn póki sie nic nie dzieje to sama woda tylko do okoła a kukutek schnie. W razie nieprzyjemnego zpachu czy wydzieliny to dopiero zaczac działać. Wrr w moim aucie sa amory do dokręcenia bo mi sie tłuka ;/ Ogólnie i tak uwazam, że moje auto było dobra inwestycja bo dałam za nie 2300 a na all chodziło po 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×