Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Dodałam zdjecie swoje i Ani tylko sama robiłam więc marna jakość :) Zawsze Ci się trochę rozerwie Angel;) Swoją drogą jakie macie Dziewczyny plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdjęcie sobie zobaczysz. To taki żart był :D A co jutro będziecie kupować w tej hurtowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widać bo kijowe światło a że sama robiłam to nie mogłam w innym miejscu aparatu postawić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kumam ;/ dzis mam ograniczone myslenie piatek jest prosze jasniej ;p a w hurtowni chciałam zobaczyć pościel , i weziąć ja ewentualnie, butelki avent :) Zobacze ile bede miec kasy bo ktos mi zaoferował gondole do mojego wózka więc płaciła bym tylko za przesyłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie........ Ja się jutro może do bigi wybiorę bo muszę upolować kombinezon na zimę dla Ani. Kiedyś kupiłam fajny na jesień taki niebieski. Zdjęcie ostatnio wysyłałam i mała w nim jest. A teraz właśnie korzystamy w butelki aventu i może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałaś mi, że buty muszę kupić bo mam zimowe i takie letnie. Kolor butów fajny ale nie mój styl. Wolę obcasy chociaż na czas ciąży musiałam z nich zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam jakies kozaki na mikro obcasie ale te mi sie starsznie pdobaja :d uwielbiam niby takie troche na sportowo troche na elegancko:d na całkiem elegancko czuej sie jak ufo ;/ zreszta wiesz ja na codzien w adidasach pomykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania teraz nosi 62 rozmiar ale następne pampersy 3 kupuje bo 2 robią się coraz bardziej ciasne :) A ja zawsze na elegancko i na początku nie mogłam się odnaleźć w dresach :D teraz mi tak wygodnie, że nie mam ochoty ich ściągać. Marzy mi się pomalować paznokcie na czerwono ale ciągle nie mam kiedy... Np siedzę na forum jak mam czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dres fajny jest ;p ja jak chodziłam na trening to wies zmusiałam sie tak ubrac zeby mi było wygodnie dreptac :) czasami z hali na mateczny na nogach szłam ( kiedys tam mieszkalismy) wiec szpile odpadaja. Auta w szpilkach nie umiem prowadzic mam kobinezon na 68 jak cos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajny fajny. Mój się śmieje żebym się nie przyzwyczaiła za bardzo :D Ania dostała kombinezon od znajomych. Taki z h&m brązowy imitujący misia ale na zimę będzie za słaby więc wątpię żeby na wiosnę był dobry bo właśnie w rozmiarze 68 jest. Kurde muszę te buty kupić bo popołudniu jadę do apteki zapasy zrobić i trochę dziwnie będą ludzie na mnie patrzyli jak w balerinkach wyjdę w taką pogodę a w zimowych się ugotuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel -20 a ostat było -50 to na tym płaszczyku dużo ;) Ja lubię płaskie ... mam pełno baletek ;) choć z 3 pary obcasów się znajdą w tym 2 takie weselne ;) hehehhe na zimę mam oficerki :) tyle że nie wiem czy będę je dopinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika pisałam że mam problem z wypróżnianiem się i nic nie pomaga -> jabłka, śliwki, jogurty, próbowałam tą czerw herbatę i po niej troszkę mnie rusza, ale ponoć za dużo nie można i chyba z tego ten ból ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wpadam ostatnio z doskoku bo Was nadgonić nie idzie, gadacie jak na czacie :P Ja dziś byłam się przejechać do tej Myszki na miodową, kupiłam resztę wyprawki, już chyba mam wszystko i , na ciuchach kupiłam koszule do szpitala szt 3 :D bo jak pod hale poszłam to się zdziwiłam 30zł za takie byle co. a tak to mi szkoda nie będzie jak się wybrudzą , złe nie są tylko szerokie trochę ale może uda mi się je zwęzić :) . Zaraz się biorę za pakowanie torby . Ale nie mam weny w ogóle na to jakoś. Angel, do której hurtowni się wybieracie że przez Rybitwy jedziecie, może to gdzieś koło mnie a ja nawet nie wiem :) Ania , ja mam taki problem z zaparciami, czasami też parę dni nic ,,,, a później się siłuje i tak, na mnie działało jak dużo pochodziłam, poleciałam po ciuchach czy gdzieś po mieście, poruszałam się trochę i wtedy dawałam radę, a tak to nic na mnie nie działa,,,, kiedyś mojemu na działce frytki robiłam, i mówię mu kupiłeś ziemniaki to mogłeś mi śmietanę kupić, bo wie że lubię frytki ze śmietaną :D , to poleciał po śmietanę i jeszcze loda mi kupił i mi mówi :P " a żeby Cię przes,,,ło " :) w żartach oczywiście, zjadłam jedne frytki ze śmietaną , przegryzłam lodem i drugie frytki ze śmietaną,,,,nic , zero . Nie działają na mnie takie mikstury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to ja mam jedne, ale za to futerko jest odpinane ;-) a co do brzucha, słyszałam, że tran trochę działa rozluźniająco, siemię lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaq no nieźle!!! Mnie by na pewno ruszyło!!!! ja mam bardzo wrażliwy żołądek! Pakuj się kochana, bo już niewiele Ci zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do terminu od dziś równe 4 tygodnie. :) Na pewno dam Wam znać jak będzie po wszystkim, gorzej z przesłaniem jakiś zdjęć szkraba bo u teściów mają co prawda net ale nie dość że na starym laptopie , to jeszcze bezprzewodowy chyba z polsatu i to średnio chodzi . A my z dzieciątkiem do teściów właśnie jedziemy :) Ania jeszcze co do brzucha, odpuść czekoladę i wszystko inne co może powodować zaparcia, i poćwicz nogami czasami trochę, jak dziecku się się ćwiczy, na pleckach i albo rowerek albo pozginaj , okrakiem żebyś brzuszka nie gniotła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×