Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

prywatne żłobki to i po tysiaka liczą, wiem co mówię bo trochę się obeznałam w temacie swego czasu... a przedszkola mniej, około 500 pln czesne za cały dzień plus wyzywienie oczywiscie, ok 10 pln. niektóre liczą np. za 4- 5 godzin ok 300- 350 pln. Także idzie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel pójdą razem na maluszki :) hehehhe państwowe to jak dziecko jest mniej więcej 10h to nie przekracza 300 z wyżywieniem oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie :D pewnie niech idą rzaem byle tylko nie rozrabiali za bardzo w sumie roznica nie wielka bo +/- miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - wiem no ale cóż, jakieś tam plusy z tego że prywatne też są. Angel a czemu do Ani będziesz się uśmiechać o przedszkol, o czym nei wiem ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bardzo polecam "Prywatne przedszkole moje przedszkole abc" na ul. Myśliwskiej - tanie, dobre, sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Nasturcji bo Ania pracuje w przedszkolu a my sąsiadkami jestesmy :) Ju patrze na to polecane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika - kojarzę, blisko :-) Ale w sumie juz mi się bardziej spodobało inne, dalej od nas ale jakos tak mi intuicja podpowiada, że dobre.. A to ABC to jest z tego co czytalam do5 godzin darmowe, nie wiem czy przyjmują gdy np. jedno z rodziców nie pracuje? bo niektóre na to patrzą gdy mają dużo chętnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna strone mają w sensie ze duzo zdjęc ceny tez ok :) i w sumie w lini prostej mam do nich blisko :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest darmowe - to jest całkowicie prywatne, chyba 300 zł do 5 godzin a powyżej 5 - 400 zł. ale dyrekcja cudowna, dzieci mają wszystko za darmo (wszystkie dodatkowe zajęcia i wycieczki), przedszkole jest małe (jedna grupa) od 2,5 roku do 5 lat (co ma swoje plusy i minusy), ale atmosfera w przedszkolu jest super. dobra współpraca z rodzicami - także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo tanie to ABC w porównaniu do innych. obok ejst puchatkowo ale mają dziwne opinie..szczególnie odnośnie zatrudnienia przez dyrektorkę swojej córki, rodzice jakoś niezbyt zadowoleni z tych opinii które przeczytalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaa :) najwyżej ja będę zbierać za nich ;) hehehe co do żłobka to będę się zastanawiać za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika - aha, to musialam źle zrozumieć :-) Dziękuję za opinie! to ważne, a z tą grupą sama nie wiem, wiem że dziecko podbudowuje się przy inncyh starszych i więcej się uczy, ale z 2 strony rozmawialam z jedną pedagogiem z przedszkola i mowila ze czasem dziecko jak widzi jak wiele potrafi starsze to sie blokuje i nie chce rozwijac bo sie boi i wg niej lepsze grupy wiekowe..ale to tak jak piszesz plusy i minusy..kurcze, ale fajne jestescie babeczki..;-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba lepsze są Nutki - z tego co słyszałam. o Puchatkowo, tez słyszałam złe opinie od rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Nasturcji w ABC ja pracuję, ale nie dlatego polecam - po prostu wiem jak tam jest od podszewki! Dyrektorki robią wszystko dla dzieci, ponieważ są na emeryturach (prowadziły przedszkola w NH przez 20 lat) i znają sie na rzeczy. to jest ich hobby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te nutki tez mnie intryguja tylko wiesz to dojscie tam z wozkiem masakra bo chodnika nie maja ;-/ ale stronka super, cennik ok, grupy fajne, z galerii widac ze zabawki fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kantika dobrze wiedzieć ze tam pracujesz :) Jakos tam Wam powiem , ze jak ma sie kogoś w środku to jest inaczej :) Ania może nie będzie tak xle :) hehe no ja sie będę musiała spręzyć z powrotem do pracy bo kasa potrzeban ;/ Kanatika A czemu musisz kombinować kasa czy jak ? Kurde jak sie uda to będe miec gondolkę za cene przesyłki + jakies drobne pieniądze i to oryginalna do Mojego wózka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh albo od Inezz :D One się kolorem róznia czy są identyczne :d Wogóle trzeba sie przestawic ze jak dziecko to wszytsko ma by duże :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Nasturcja widzę,że się wciągniesz w nasz wątek :D a raczej taką mam nadzieję. Widzę,.że temat żłobków i przedszkoli na tapecie dzisiaj. Ja nie wiem czy w przyszłym roku nie będę wracać w rodzinne strony jak uda nam się zawodowe sprawy dobrze rozegrać :) Mam pytanie kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły korzystać z poduszki? Anie teraz kładę na moim "jaśku" i widzę, ze jej lepiej jak główke ma wyżej ale nie wiem czy już mogę? Drugie pytanie dot rehabilitacji. Potrzebuje konsultacji prywatnych bo jak kiedyś pisałam coś mi się bobas wygina w jedną stronę a zaraz kończy 3m-ce i nie widzę poprawy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Angel, z kasą muszę kombinować :-). ale nie jest tak źle- właśnie babcia jest u nas i już 100 rzuciła :-) Tak, jestem blondynką i to naturalną, zawsze chciałam je przefarbować, ale mama mi tłumaczyła, że jedne farbują na taki kolor, a ja chcę zmieniać! Ale tak to chyba już jest, ze zawsze chce się mieć coś innego niż się ma ;-) A stoliczka nie oddam, bo już stoi kuzyn w kolejce ;-) ale bedziemy pertraktować! a odnośnie przedszkola, to naprawdę super babki tam pracują - no i ja wracam od września :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×