Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Brawa dla Asi!!! Moje gratulacje!!! Strasznie sie ciesze, ze z malenstwami wszystko w porzadku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe wiem Inka okropna jestem :d Ja ogarnełam troche wczoraj dzis mi zostało pranie do powieszenia , zakupy zrobiłam, u lekarza była:) Mama nasturcji ja pracuje cały czas ale to w sumie 6 miesiaxc dopiero, później mogę wrócić tylko nie zgodze sie na pewno na takie warunki jak teraz. Pracuje po 11h;/ zobaczymy, ogólnie ciezko z praca teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie jestem na bezpłatnym wychowawczym ;-( ale co zrobić - nie mam małej z kim zostawić! Ale w sumie -to nawet jeszcze nie chciałabym się z nią rozstawać!!! Wzięłam sobie urlop do końca sierpnia przyszłego roku, więc pasuje 1 września 2013 wrócić do moich przedszkolaczków!jak w ogóle będą jeszcze mnie chcieli...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja też już po zakupach, ale na sprzątanie mnie nie bierze ;) za to jedziemy na wieś - już prawie góry :) odpocząć nie odpoczniemy ale zzawsze złapie się świeże powietrze :) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=314134875350031&set=a.289113991185453.62594.287357844694401&type=1&theater powiem Wam że się uśmiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś intensywnie, ,,, zawiozłam chłopa na działkę i pojechałam na zakupy,,,, w poszukiwaniu tasiemki aksamitki do pościelki,,,i obeszłam znów pół miasta na nogach , 2 galerie plus Tesco , tak że nogi jak mi spuchły to myślałam że mi buty rozerwie. I nie znalazłam, a byłam chyba w 6 ciu pasmanteriach, były ale same ciemne - czarne, bordowe, ciemnozielone, granatowe,,,, a ja jaśniutkie potrzebuję, żółtą i różową,,,, już miałam się poddać i zakupić zwykłą atłasową , ale mam jeszcze w planach dwie,,,, może jutro mi się uda do nich zaglądnąć bo w galeriach są więc będą otwarte, w jednej mają duży wybór , więc liczę że może dostanę ,,,,, Jak wróciłam to skończyłam chłopakom zupę, zamiast śmietaną zabieliłam serkiem topionym , kremowym i pycha wyszła,,,, ogólnie posprzątałam sobie w działkowej kuchni trochę, pomyłam zaległe gary a potem jeszcze im fryty smażyłam ,,,:) także cały dzień na nogach ,,, głowa mnie zaczęła też coś boleć a dawno nie bolała ,,, zaraz się amolem nasmaruje , do tego do wanny kilka kropel i będę spała jak niemowlę :) A i przyszła mi już kasa z zus,,,, wiecie jak to jest, byłam pewna że pierwszy miesiąc wypłaca pracodawca ,,,,, a tu od razu mi z zusu przyszło.... W sumie to się ucieszyłam bo myślałam że dopiero w przyszły miesiącu dostanę i nie szalałam zbytnio z kasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia pod hala targowa jest pasmanteria babka ma rozne dziwne tasiemki moge zapytac jak cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a w którym miejscu ? Bo ja w sumie bywam pod halą a mi się pasmanteria w oczy nie rzuciła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczcie zdjecia blizniaków:) słodkie kruszynki!!! tylko ciekawe ktory to chłopczyk a ktora dziewczynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj czy ktoras z was moze wie czy pod szpital okulistyczny na wzgorzach mozna dojechac autem i jest tam gdzie zaparkowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa ostatnie zdjecia to napewno dziewczynka, drugie to napewno chlopiec :D przynajmniej na moj gust :D ale sa superowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska to co znalazłam ;) Dojazd od ulicy Komcyrzowskiej, ulicą Kantorowicką, ulicą Ludwika Osieckiego. Dojazd środkami komunikacji Miejskiej na Wzgórza Krzesławickie Tramwaje linii: 1, 4, 5 Autobusy linii :122, 202, 212, 222, 232, 609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to wiem, tyle tylko ze nigdy tam nie bylam i nie wiem jak jest z zaparkowaniem tam samochodu :/ a tez nigdzie nie znalazlam czy tam jest jakis parking a nie mozemy jechac autobusem ani tramwajem bo bedzie miec kanalik przetykany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluchy maja różową i niebieską opaskę:D \Gosia idac od wiaduktu po prawej masz awiteks na rogu i to chyba ta alejka jest :d a jak nie to nastepna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslijcie mi namiary na poczte - bo tez chcialabym zobaczyc maluchy Asi! seba.kasia@op.pl - z gory dziekuje! Ech Krakuska to trzymam kciuki za przetkanie kanalika! Wiem co to znaczy, bo z mlodym 2 razy przechodzilam! A i tak jak tylko mial katar - to oczko bylo zaropiale! W koncu z tego wyrosl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslijcie mi namiary na poczte - bo tez chcialabym zobaczyc maluchy Asi! seba.kasia@op.pl - z gory dziekuje! Ech Krakuska to trzymam kciuki za przetkanie kanalika! Wiem co to znaczy, bo z mlodym 2 razy przechodzilam! A i tak jak tylko mial katar - to oczko bylo zaropiale! W koncu z tego wyrosl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslijcie mi namiary na poczte - bo tez chcialabym zobaczyc maluchy Asi! seba.kasia@op.pl - z gory dziekuje! Ech Krakuska to trzymam kciuki za przetkanie kanalika! Wiem co to znaczy, bo z mlodym 2 razy przechodzilam! A i tak jak tylko mial katar - to oczko bylo zaropiale! W koncu z tego wyrosl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslijcie mi namiary na poczte - bo tez chcialabym zobaczyc maluchy Asi! seba.kasia@op.pl - z gory dziekuje! Ech Krakuska to trzymam kciuki za przetkanie kanalika! Wiem co to znaczy, bo z mlodym 2 razy przechodzilam! A i tak jak tylko mial katar - to oczko bylo zaropiale! W koncu z tego wyrosl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po weekendzie ... dziewczyny spotkałyście się z dżinsami w przystepnej cenie ? dzis mierzylam w h&m'ie ale średnio tak żeby dać 150zł, a jak na złość na ciuchach nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dzieki za haslo - zaraz bede Was ogladac! :-) Krakuska nie bede Ci opisywac zabiegu, bo do przyjemnych on nie nalezal a nie chce Cie niepotrzebnie straszyc! Powiem tylko tyle: Kamil byl maly ok 5 mcy, bez znieczulenia ogolnego, trzymalismy go razem z mezem. Bardzo plakal, ale jak tylko wzielam go na rece po wszystkim to od razu sie uspokoil, wiec jezeli chodzi o bol, to chyba bardzo go nie bolalo - bardziej chyba przeszkadzalo mu unieruchomienie. Trzymam kciuki jutro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja chyba nie przezyje bycia przy tym zabiegu wiec mam nadzieje ze istnieje mozliwosc wyjscia i przyjscia juz po ? wlasnie slyszalam ze caly zabieg nie boli tylko dzieci placza przez to nieuruchomienie glowki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ty chcesz ciążówki tak ? ja kupiłam w hm czarne treginsy w bonarce :) za 79 zł, a teraz licytuje alladynki na all. Najlepiej jak byś sobie pomierzyła np w hm ca i później na necie szukała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha też tak zrobiłam pomierzyłam i poszukałam na allegro mam dwie aukcje a jutro się kończą więc poczekam :) są jakieś nowe z pasem pod brzuszek po 79, ale nie wiem czy to wygodne .. w sumie to ja jeszcze brzuszka nie mam ale moje wszystkie mnie już cisną, dlatego wolę sobie kupić teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×