Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ania , ja trafiłam fajne, co prawda nie dżinsy , ale czarne materiałowe z h&m właśnie na ciuchu ,,,, nie wiem czy 10zł za nie wyszło,,,, w robanie na Starowiślnej, fajnie dziecięce tam mają i właśnie ciążowych też mieli kilka sztuk,,,, Ale ja nie patrzyłam w sumie na ciążowe tylko mi akurat wpadły w oko. Więc może dżinsy też jakieś by były. ..............................................................................................................Ja zakupiłam w końcu te tasiemki, :) w krakowskiej,,,z tego co pamiętałam właśnie to tam mieli baaardzo duży wybór różnych pierdół ,,, ale pani mi powiedziała ( bo jej mówiłam że tyle się zjeździłam za odpowiednim kolorem ) że to już końcówkę mają i właśnie same ciemne teraz będą mieć :) ..............................................................................................................W ogóle czasami chodzę sobie po innych tematach i trafiłam z ciekawości weszłam na temat gdzie ktoś prosi o buty dla dziecka,,,, jakie tu wrednoty siedzą to masakra,,,, taką nagonkę kobiecie zrobiły że szkoda gadać,,,, policją ją straszą , że zrobią jej bydło na wiosce, same bluzgają a jak baba się ostrzej broni to jej zarzucają że jest garkotłukiem itp,,,, skąd w ludziach tyle nienawiści, ,,, coś nieprawdopodobnego . ..........................................................................................................To ja też jak można, napiszę o hasło ,,,, sama z chęcią jakieś swoje fotki podeślę, bo po tym temacie co wyżej opisałam to już mi się odechciało jakichkolwiek danych czy zdjęć na forum dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zwykłe jeansy z housa pod brzuch jesczez się mieszcze , natomiast z pasem mam i na zime będa idelane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaq dzięki może się skuszę w końcu i pojadę ale jak zrobią tramwaje, bo autem to sie nie oplaca ;) Angel ja nie lubie biodrowek i wszystkie dziny mam normalnego stanu wiec sama wiesz .. ale dzis ladnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak nie lubisz niskich to moze te z paskem będa wygodniejsze :) Widziałąm gdzies na all takie, że ten pas mozna było wywinąc i nosic jako normlane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucajcie :) hehe ja mam w domu chyba od 11 albo 12 tyg wydawało mi się ze sie nic nie zmienia :d ale po fotkach widac D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ;/adres jest poprawny bo z niego wysyłałam Ci meila;/ hasło tez Ci wysłaląm poprawne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana wejdz na tlen.pl w login wpisujesz krakuski6 i hasło to co Ci w meilu przesłałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na Twoją skrzynkę tj seba.kasia@op.pl wysłałam Ci login i haslo do Naszego wspólnego konta na tlenie , musisz wpisac te dane co ja Ci podałam w tym meilu i się zalogować www.tlen.pl po lewej stronie masz login i hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widzę w czym tkwił pproblem , juz Ci wysyłam na Twojego meila :D Tamten był innej dziewczyny :d jakos sie nie zgrałysmy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi , bo się mówi że niepasteryzowanych produktów pochodzenia zwierzęcego nie powinno się jeść w ciąży , a ja zajadam się robionym białym serem ze świeżego mleka, ( teściowa specjalnie dla mnie robi ) ,,,, a na toxo nie chorowałam . dzisiaj tak w sumie pomyślałam o tym. Muszę się zapytać mojego, co prawda o pleśniowych coś mówił, ale taki ser nawet nie jest poddany obróbce termicznej ( nie gotuje się mleka z którego się go robi tylko lekko podgrzewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plesniowe jem wszytskiekie , zazwyczaj w pizzy, ale podobno nawet na surową so ok bo w Polsce nie ma produktów niepasteryzowanych. Co do tego wiejskiego to najlepiej zapytać lkarza bo ja nie mam pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę zacząć robić ;p hehehe dzięki za maila jak będę mieć chwilkę to jakieś zrobię i wrzucę ;) dziewczyny piękny dzień trzeba coś robić będę z doskoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsznie mi się podoba :) ja mam brzuch tylko ;/ ale to tak jest chciałam robic i zawsze cos wazniejszego było :D Zaraz popatrze na ofertę, ja czasami też wrzucam z all rzeczy :) Udało mi się dogadać z dziewczyna z all bo zaczełam licytowac spodnie a była opcja kup teraz no i wycofała i się zgodziła na to kup tera :) http://allegro.pl/show_item.php?item=2629701482 Co prawda nosze 36 z tych spodni ale będa na później :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat ta Bliska znajoma poratowała na samym początku :) także na razie mam w czym chodzić, tylko ja przyzwyczajona do 15 par dzinów, że prałam raz na miesiąc :) a teraz muszę raz na tydzień,,,, bo ja 2 razy ubiorę i do prania .... a może w sumie długich mam 4 pary takich co się mieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×