Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Angel jak zwykle przepłaciłaś ;) hehhe żartuje ja kupiłam pampersy i flaszkę :) myślę że wystarczy ;) Dostałam pełni ciuchów od brata polarków itp także na wiosnę jesteśmy skompletowani :) niektóre różowe ale się okaże czy będą potrzebne czy nie :), wózek, wanienkę(mam już 2 hehe). Nosidełko też dostaniemy kurde ale ludzie pomagają cieszę się bo Miałam zacząć kompletować od 20 tyg ale jak dają to BÓG ZAPŁAĆ :) hahahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie:) ja na chwilke jak zwykle, jutro bede sama w domku bo D pracuje a mały pojdzie w płudnie spac to w koncu was nadrobie i poczytam bo jestem do tyłu bardzo. Ania ciesz sie ze dosatjesz rozne rzeczy od ludzi- duza ulga finansowa bo jednak to wszystko kosztuje... ja dostałam ubranek multum wiec wiem! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super super ... nawet upatrzyłam sobie nosidełko do auta żeby pod kolor wózka ;) 400 ;o a tu bach pożyczą nam ale nie wiem jaki kolor ale mnie już to najmniej interesuje byle bezpiecznie :) kurde za godz wych z domu a my w proszku to jak bedzie z wyjściem z dzieckiem to ja od rana będę się szykować ;) hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Drogie :) ,w niedzielny, leniwy poranek :) 😴 Z tą sesyją to Wy się tak nie rozpędzajcie ,,, bo ja z dzieckiem po za Kraków uciekam, więc jak któraś chce dojeżdżać to proszę bardzo :) co do brzuszkowej,,,,, to póki sama nie urodzę to mogę coś popstrykać , z tym że lampy studyjne które zawsze pożyczałam od znajomego - niestety sprzedał i ciężej będzie mi w warunkach domowych osiągnąć jakieś znośne efekty :) 🌼 W piątek byliśmy ze znajomymi na piwie i wstyd jak cholera :) koleżanka jest ode mnie rocznikowo rok młodsza a w rzeczywistości tylko 3 miesiące bo ja z grudnia ona z lutego albo marca,,,, i nie mogłyśmy się dogadać ile która w tym ( 2012 ) roku ma lat ,,,, najlepsze jest to że ja cały czas byłam przekonana że w tym roku będę kończyła 28 a mój mąż 33 ( on też tak myślał ) , u lekarza w karcie zawsze podaje 27 zgodnie z prawdą bo 28 dopiero w grudniu a tu zonk,,,, :D kalkulator nie kłamał kończę 29 a mój M 34 , jaka ja już starucha jestem,,,masakra :) ale najlepsze jest to że nie wiem czy w zeszłym roku nie obchodziłam 27 zamiast 28 :D w których latach zdublowałam swoje i męża ur - nie pamiętam :D w przyszłym roku 30cha stuknie ,,,, stara matka ze mnie jak na 1 dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Gosiaq - gdzie tam stara! Z moich obserwacji wynika, ze kobiety co raz pozniej decyduja sie na pierwsze dziecko! (oczywiscie swiadomie) - wlasnie ogladam na TLC "Mam 55 lat i jestem w ciazy" ;-) wiec nie jest z Toba az tak zle! ;-) jak to nie tajemnica - to w ktore rejony wybywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia najważniejsze kto jak się czuje duchem :) ale zabawna historia :) My już po imprezie czuję się jakbym miała kaca :| coś nieprawdopodobnego ... Malutka jest słodka a ile ma włosów ;o szok jak zobaczyłam :) mogłam kupić spineczki ;) hehehehehhe Oczywiście nie obyło się bez spięć na temat szpitali ale to już zostawiam każdej do przemyślenia ... (chodzi o UJASTEK którego ja nie chce a one takie w nim zakochane) Milutkiego dnia Wam życzę my dziś jedziemy kupić wykładzinę do garderoby i listwy wykończeniowe do sypialni :) i to już prawie koniec jeszcze tylko meble .. obawiam się czy do świąt zdążymy ze schodami :( ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ja ci powiem co ostatnio uslyszalam o ujastku :) bylam z cora jakies 4 dni temu badac sluch i pierwsze pytaniejakie uslyszalam od pani co ja badala czy rodzilam na ujastku , wiec z ciekawosci zapytalam ja dlaczego o to pyta to powiedziala ze najwiecej do nich dzieci trafia wlasnie z ujastku ( czyli po komplikacjach po pordzie) i powiedziala ze ten szpita jest oczywiscie dobry ale oni tam biora za duzo pacjentek i aby szybko urodzily i szybko sie ich pozbyc , nikomu nie odmawiaja i sa zwyczajnie oblezeni a personelu za malo co sie liczy z tym ze i opieka nie jest taka jak powinna :) no a co zrobisz twoj wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ujastek jest drugim szpitalem po koperniku ktory ma neonatologie dobrze rozbudowana :) tyle ze ja bym tam nawet jakby ktos mi zaplacil nie poszla rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej negatywnych opinii słyszy się na temat ujastka;/ dlatego ja chce na kopernika:d Gosia o fotkach to ja myslłam nawet w parku lub cos jak będzie ładnie pomyslimy jakos::) Ania powodzenia na zakupach:) krakuska a te badania to ze wskazania czy po prostu kontrolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie dzieciaczka badaja sluch w szpitalu po porodzie :) ona tez takie miala i bylo ok ale umowili nas aby sprawdzic jeszcze raz ze wzgledu na te komplikacje po porodzie no i za 7 miesiacy znow idziemy sie badac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy udane, weekend też , malutki mój bąbelek zaczyna fikać coraz bardziej ;d Krakuska i to najważniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze :) Ania to super :0 Ja oczywiści karnisza pwoeisoznego nie mam wrr musze dzis mojego pogonic moze zrobi :) Ja zaraz ucikam na okulistykę, eh trzymajcie kciuki Mojaa Mama ma jutro operacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za mame. Angel jesli jestes pewna ze chcesz miec cc a nie chcesz rodzin naturalnie to idz do psychiatry , zaplac za wizyte powiec co i jak ze sie boisz blebleble i on ci wypisze zaswiadczenie i takie zaswiadczenie jest niepodwazalne musza zrobic cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ja wiem, i chyba w najgorsdzym wypadku tak zrobie tylko ja nie umiem kłamac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qtwa ... a przedtem mówili że od okulisty można .. ja się nie znam bo się jeszcze nie zastanawiałam nad tym :) Przyszły mi te spodnie z all są super idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d najpierw spubuje mojego lekarza pomeczyc :D:D:D Ale się fajnei ciepło zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia !!!!! :) super ja się właśnie zbieram na jakiś spacerek :) bo faktycznie przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Angel,,, mojej znajomej wystarczyło od okulisty,,, z tym że ona na jedno oko w ogóle nie widzi i groziła jej całkowita utrata wzroku z racji odklejania się siatkówki ocznej,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mam pytanie to tych dziewczyn, które już mają swoje maluchy ,,,, używałyście emulsji do kąpieli Oilatum, niebieskiej dla niemowląt , moja znajoma sobie strasznie zachwala, że nie trzeba dodatkowo nawilżać skóry dzieciątka itp ,,, tylko że one strasznie drogie są . Zastanawiam się czy jest sens to kupować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja uzywalam ale chyba dostalam ze 30 probek tego i tylko dlatego, ale i tak do tego uzywalam oliwki, ale jesli mialabym kupowac to moge ci odrazu powiedziec ze bym nie uzywala , nie widze sensu jesli dziecko nie ma specjalnych potrzeb :) a jak mi sie skonczyly te probki to uzywalam zwyklego mydelka bambino i oliwki , a teraz jak jest juz starsza to jej juz nie oliwkuje tylko wlewam oliwke do wanienki przy kapieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×