Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

no wlasnie ktos pisał Iza,ale nie wiem kto ;/ ja czytalam tylko opinie i ma bardzo dobre. angel rodzisz na kopernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------23.01-------CC-----ob y chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? esistere-------------- 25.07----sn---------syn----------Rydygier inka_1988-------------15.09----sn---------córka--------- -Rydygier? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam tabelkę bo później nie bedzie można jej znaleźć. Iwcia jeżeli masz tylko ochotę to się dopisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam swoje dane LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------19.01-------CC----chłopiec---Kopernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? esistere-------------- 25.07----sn---------syn----------Rydygier inka_1988-------------15.09----sn---------córka--------- -Rydygier? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz to gratulacje :D Też jak szukałam lekarza to sprawdzałam na tej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z zawodem to trzeba się urodzić :D hehe każdy z Nas jest specjalistą w jakiejś dziedzinie tylko nie zawsze o tym wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzięki:) moja ma takie zmienne upodobania.Raz tylko gerberki,a innym razem jak ja ugotuję.Od dwóch dni jedziemy na gotowanych,bo teściowa ma warzywa koło domu i mam pewność,że małej nic nie będzie. angel no niby tak...nie ma jak wyrobiona opinia;) mnie właśnie na połówkowym dr Wiecheć zapytał czy chodzę do starego czy do młodego i w ten sposób dowiedziałam się,że ma ojca ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka zgadza się ja chodziłam do dr Bodzka w I trym ciązy i troszkę przed.Świetny lekarz i gdyby nie to,że odszedł z Promedu pewnie nadal bym do niego chodziła.Swoją drogą nie wiedziałam,że jest z-cą ordynatora w Rydygierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem, ze ta baba u której byłam na pierwszej wizycie miała duzo pozytywnych i negatywnych no i się zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz widze ze tez bylas na polowkowym u dr Wiechecia jak ja :) swietny z niego gosc i szkoda ze odchodz stamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a dokąd odchodzi dr Wiecheć ? też byłam zadowolona z wizyty tym bardziej szkoda :( my po spacerku.Upał straszny trzeba było zmykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny ze cos sie dzisiaj stresuje bo od wczoraj malego nie czuje. mala sie rusza nawet widze ale on jest na dole brzucha i tam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz jak bylam u niego w 19tc to mowil nam ze za granice wyjezdza i wlasnie szkolil jakas lekarke na mnie na swoje miejsce i cieszyla sie nawet ze blizniaki sie jej trafily :) mowil ze tam sie nie da pracowac bo oni to biora na ilosc a nie jakos i jak on ma mi zbadac dwa dzidziusie w pol godziny jak tyle tylko czasu mu dali ogolnie nie zadowolony z tej kliniki byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma co się dziwić pewnie tam większe pieniądze.Patrzeć tylko jak nam naszego doktorka wywieje...pfu pfu nie zapeszając! Ciekawe Asiu skąd wiesz która dzidzia gdzie jest:)nie ma to jak matczyna intuicja.Nic na Niego nie działa?ani słodkie ani stukanie w brzuch ? moze śpi śpioszek jeden :) Bicie serduszka malucha można usłyszeć przez stetoskop.Jeśli masz to może w ten sposób sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie ruszyl :D a juz mialam dzwonic do naszego doktorka :P spioch z niego i tyle :) kurde patrze wlasnie na mieszkania do wynajecia i nie jest tak zlez cenami. a przynajmniej bylibysmy na swoim bo to mieszkanie z kims juz mnie irytuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idzie was nadrobic po calym dniu :) Ja piore wszystkie ciuchy malej w 60 st nie prasuje, a jak wiem ze jakies farbuja to przepieram recznie , piore w proszku bobas aaa i jesli moge doradzic nie kupujcie na pierwsze pranie odrazu proszku np 2 kg lepiej w kartoniku dlatego ze jesli sie okaze ze dziecko ma uczulenie na prosze to trzeba go wyrzucic i tylko kasa w plecy :):) A co do roz ciuszkow , Patka sie urodzila miala 56 cm, teraz ma 2 msc i dalej chodzi w ciuszkach na rozmiar 56 i na 62 takze tez nakupowalam na 62 a potem w pierwsze dni nie mialam ja w co ubrac i na hura dokupowalam :) tez polecam gumtree :):) A u nas co ... zaczely sie kolki ... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Wczoraj wizyta i w sumie dowiedziałam się tylko tego, że mohje wyniki są podwyższone bo mam jakąs infekcję a przez co przez ten cholerny basen :( Zmierzyli mi tylko ciśnienie, bicie serduszka malucha :) Lekarz się pytał czy chce juz l4 , ale nie wzięłam . Kurcze i przytyłam juz jest 57,7 a w czwartek było 56,9, a się nie obżeram jakos starsznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Super Krakuska, że napisałaś z tym proszkiem bo widziałam na stronie którą kiedyś podesłałaś, że lovela jest w promocji za 2,6kg to już wiem że się nie opłaca takiego dużego kupować. Kolek współczuje ale do tej pory myślałam, że się pojawiają po urodzeniu i później jest spokój;/ Przeraża mnie to jak mało wiem o maluchach. Muszę przeczytać ten poradnik co dostałam :) Asiu dobrze, że już ok. Sama się martwie codziennie bo to już nie kopniaki tylko takie przeciąganie. Jak się nie rusza to próbuję ją budzić :D Angel uszy do góry, ja do 17tc przytyłam 7kg ;] wydaje mi się, że Twój przyrost wagi jest ok :) Wczoraj robiłam posiew moczu bo już drugi raz z rzędu wychodzą mi liczne bakterie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no martwię sie i tak dla mnie temat wagi to temat tabu:d Ale dzięki za pocieszenie :) Lekarz tez powiedział, że jest ok. Brzuszek rosnie hehe , ale i tak w pracy mówią, ze nie widać , ja widzę bo kiedys miałam kości biodrowe wystające a teraz juz nie mam :D Jakis nerwowy dzień mam dziś w pracy, kurde mam taka jedna konbietę, która psuje klimat, czasami jest dobrze, ale czasami jak jej śrubka popuści to oszaleć z nią można. Ogólnie nic mi się nie chce. No i na dodatek znowu się coś z okiem dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dzisiaj też mam jakiś nerwowy dzień. Wydaje mi się, że to przez upały. Od jutra niby lekkie ochłodzenie. Mam nadzieję, że pogoda się sprawdzi bo już na tym gorącu wyrobić nie mogę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN-----------------*DP------*FP---------*PŁEĆ- --------*W.Szpital Iza1508-------------- 15.08----CC?---------córka----------Rydygier fabi784...............27.08.....sn?.........syn.......... ...Narutowicz? Asia1160--------------19,10-----??-chlopiec i dziewczynka--Rydygier Angel-------------------19.01-------CC----chłopiec---Kop ernika Jopka------------------16.12--------CC?------ --?---------------------? maryjka----------------07.10--------cc-----córeczka----- --Kopernika? esistere-------------- 25.07----sn---------syn----------Rydygier inka_1988-------------15.09----sn---------córka--------- -Rydygier? Krakuski -pomocna dłoń *LOGIN Kanatika...............Kamil2006/Natalia2011............. .dr Bogutyn................ Rydygier Krakuska123 ineezz...................Maja Anna ur 6.12.2011........Kopernika Iwcia00........Dawid 3.10.2011......cc......Zeromski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nawet nie chodzi o to, że ja jestem nerwowa tylkop wszyscy do okoła:d Polećcie jakies dobre ciasto z gelwe albo z delecty. Robiłam babeczki czekoladowe z budyniem i takie średnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie:) ale sie dzis nie wyspałam- bo niedosc ze wczoraj ogladalismy fajny film do 1 to do tego mały cos miw nocy sapał niewiem czemu ale tak dziwnie- jakby płakał. wstawałam do niego co chwila patrzec co sie dzieje ale on sobie spał smacznie, moze mu sie cos sniło:) a pobudka o 8 jak zwykle- to i tak dobrze mam:) Iza ja prałąm ubranka w 60 stopniach z tym ze ja miałam wiekoszosc po kuzynkach w spadku a one miały wszystko nowe wiec wiedizłąm po kim mam, a cos co dokupowałam od kogos to tez raczej widziałam czystosc tych ubranek, a proszku tez za duzo kupiłam i efekt jest taki ze do tej pory małemu w nim piore:/ kupiłam osobno do koloru i do białego to do koloru to jes drugie opakowanie a do białego uzyłam moze ze 3 razy i stoi... Asia miałas wczoraj fioletowa tuniczke?:) piszecie o kg w ciazy- ja przytyłam akurat bardzo mało na szczescie chociaz nie trzymałąm jakos super diety 7kg nawet szpiatlu sie dziwili. ale to chyba dlatego ze ja przed ciaza miałą lekka nadwage a podobno kobiety z nadwaga mało tyja... teraz juz jest w miare ok chociaz jeszcze paru kilo bym sie mogla pozbyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia ja wczoraj nawet z domku nie wychodzilam :) ale zaraz sie musze zebrac i do promedu jechac po l4 bo w czwartek juz druczkow nie mieli a tak mi sie nie chce... zasnelam wczoraj ok 3 dopiero bo Male dawaly mi w kosc juz myslalam ze zaraz sie na brzuchu poloze zeby je przytlumic do lozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel dam rade ale jest strasznie nie wygodnie jak bym na jakiejs twardej poduszce lezala :D i zaraz i tak zostaje za to ukarana seria mega mocnych kopniec po zebrach :P dziewczyny jak czesto mialyscie skurcze w okolicach 26tc? bo ja dzisiaj chyba co pol godziny mam i tak sie zastanawiam czy to dobrze. nie sa bolesne ale potrzyma mnie tak chwile i pusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też troszkę nie wygodnie juz spi , ale co ja zrobie jak lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo lubialam spac na brzuszku :) ale zobaczysz przyzwyczaisz sie na boczku spac juz sama w nocy na bok bedziesz sie przewracac bo bedzie nie wygodnie :) is lyszlalam ze najbezpieczniej spac na lewym boku. ja i tak spie na lewym bo tak mi wygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×