Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Angel nie mogę skojarzyć co to za wielki Twój dzień ale będę trzymać kciuki :) Nie wiem jak Wam ale mi dzięki temu, że jest chłodniej humor się znacznie poprawił. Jedynie ze snem zaczynam mieć problemy. Budzę się kilka razy w nocy bo mi noga drętwieje a później nie mogę zasnąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin dziś mam :D Ja póki co na spanie nie narzekam :DAle nogi puchną i bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel - powodzenia! :) z tego co wiem to na Kopernika nie da sie opłacic ani lekarza ani położnej. Jak ja miałam rodzić, to lekarz dał mi telefon do położnej, ale na zasadzie - a nuż będzie na dyżurze. Ciekawa jestem jak teraz porodówka wygląda, w zeszłym roku (w trakcie remontu) była jedna sala kilkuosobowa (przedzielona zasłonami) i jedynka do porodów rodzinnych. katasha, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :) ja wczoraj wieczorem tak się źle czułam, że bałam się, że wcześniej urodzę :( chyba za dużo dźwigałam synka :o a dziś wieczorem wizyta u lekarza, okaże się czy z dzieciątkiem wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a mi się marzy spanie na brzuchu-kiedyś był ten wątek już u nas :D Powodzenia na egzaminie. Tak myślałam, że o to chodzi ale nie chwaliłaś się na kiedy przełożyłaś termin :) Wypnij brzucholeek i będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe ni dziękuje :) Maryjka ta położna była jak się koledze córka rodziła, nawet sam nam ja polecał. Cóz może sie cos pozmieniało:) Powiem Wam, że wczoraj jeździłam i zrobiłam chyba ze 100 km po Krakowie jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapomniałam się pochwalić, że wczoraj przyszły próbki z j&j. Dużo negatywnych opinii słyszałam o nich ale tak się wczoraj zastanowiłam czy nie lepiej i czy można zamiast tych wszystkich specyfików stosować zwykłe szare mydło? Nie chodzi mi o oszczędności ale o te wszystkie alergie o których się teraz dużo mówi i pisze. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ANGEL trzymamy z Majcią kciuki żeby tym razem się udało;) i zeby Ci się fajny egzaminator trafił...ja miałam p. Jacka (nazwiska nie pamiętam) pozytywnie nastawiony do zdajacego.Mimo,że piątek 13 dziś może pecha nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś myślę,że jak jest napisane,że od 1dni życia (i takie polecam) to spokojnie nie musisz bać się uczuleń.Ja myję bambino :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz ale Majke myjesz zwykłym mydłem bambino? Od początku? Bo nie do końca zrozumiałam. Pisałam Wam kiedyś, że mam zamiar wyprawkę zacząć kompletować po 20 lipca i zastanawiam się jakie kosmetyki dla małej kupić. Wczoraj mi przyszło to zwykłe mydło do głowy bo soebie przypomniałam, ze sama jak miałam nawracające zapalenie pęcherza i w końcu antybiotykiem udało mi się wyleczyć to odstawiłam płyny do higieny. Teraz ze względu na ciąże znowu problemy z wynikami moczu ale ponad pół roku miałam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to właśnie mi chodziło. Sama używam a nie chce małej faszerować chemią od poczatku chyba, że trzeba będzie bo okaże się że jest uczulona :) Dzieki Ineezz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ogólnie cała linia bambino godna jest polecenia;) procz mydła uzywam tez chusteczek nawilzonych,bo nie zawieraja alkoholu;) mam tez oliwke,szampon krem pielegnujacy.krem ochronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mialam dzisiaj ciezka noc i dzien... w nocy co chwile skurcz mnie lapal w lydce moj biedny maz po dlugiej podrozy jeszcze musial mi w nocy noge masowac albo popychac mnie zebym mogla sie na bok przewrocic a od rana wymiotuje :/ mysle ze moze cos mi zaszkodzilo bo wymioty zwiazane z ciaza na tym etapie ciazy to chyba nie bardzo. mam nadzieje ze przejdzie mi szybko bo co zjem to zwracam nawet witaminy. angel bede trzymac mocno kciuki mam nadzieje ze nie trafi Ci sie babka, ja mialam fajnego goscia co mnie uspokajal co chwile bo troszke panikowalam, ineezz ja tez wlasnie slyszlalam ze bambino najlepsze i na wyprawke mam zamiar wlasnie kupic same bambino nie sa drogie a podobno dobre. teraz mysle nad lozeczkiem i chyba narazie kupie jedno turystyczne bo i tak co weekend jezdzimy an wies do dziadkow wiec takie spokojnie moge w auto spakowac a nie kupowac jeszcze jednego zeby na wsi bylo. po za tym cenowo sa tansze a maja te same opcje co zwykle, nawet kolyske mozna z niektorych zrbic i maja przewijaki i inne bajery jakies moskitiery itp a jak dzieci troszke rosna to kupie drugie. no i wanienke narazie jakas zwykla za pare zlotych przynajmniej jak pewknie czy cos to nie bedzie mi szkoda. i wiecie co tak sie zastanawiam czy dzieci myc w tej samej wodzie czy zmieniac? wydaje mi sie ze chyba pasuje wymienic po kapieli pierwszego bo to jednak jak sie pupke myje to zarazki i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Asi. Biedactwo normalnie jesteś:( Kurcze może faktycznie ja tez bym się zastanowiła nad tusytycznym skoro piszesz, że tam sa rózne bajerki ułatwiające życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wiem co czujesz.Jak wymiotowałam prawie cały czas i w szpitalu wylądowałam:( może Tobie coś zaszkodziło tak jak piszesz.Oby szybko przeszło 👄 co do wody chyba też bym wymieniała...na początku nie leje się dużo także warto żeby dzieciaczki miały świeżą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wogole nie wymiotowalam od poczatku ciazy nawet mdlosci nie mialam o dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet dwa razy dziennie ! istny koszmar :o łóżeczko świetne i faktycznie dużo ma bajerów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet używane znalazłam za 140 zł:) Trzeba się bedzie wybrac po sklepach i poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa co sadza o takich lozeczkach doswiadczone mamy, to jest fajne ale bardzo droge a w sumie ma to samo co te tansze. i nie wiem wlasnie na jakiej wysokosci jest najwyzszy poziom na jakim mozna bobasa polozyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, łóżeczka super. Też mam zamiar takie kupić ale później na wyjazdy. Teraz z pewnością kupie zwykłe drewniane z szufladą bo mam mało miejsca w mieszkaniu. Wkurzona coś dzisiaj jestem bo ostatnią kasę wydałam na te ubranka i jeszcze ich chyba nie wysłali a miało być niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty :( Napisałam maila i zobaczymy co odpiszą i kiedy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy ono takie drogie powiedzmy, że za 200-250 kupisz. Drewniane tańsze, ale musisz miec przewijak więc dodatkowy koszt, cześć pierdołek jak te muzyczki itd tez musisz do zwykłego dokupić. Moja koleżanka uzywa turystycznego tylko jakoś nie pomyślałam, że ono takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel mialan na mysle ze drogie jest to do ktorego link dalas czy to za 4 stowy :) Iza przeciez mozesz miec jedno lozeczko wlasnie takie turystyczne i brac je ze soba kiedy potrzebujesz a tak to bedzie Ci w domu sluzylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no tak ale to jakas firma :D ale te normalne turystyczne sa w miare rozsądnych cenach. Laska na innym forum i napisała, że je kuzynka w niemczech w takim mam malucha od małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego mam zamiar kupić dwa. To drewniane będę miała tutaj na mieszkaniu a to turystyczne na wyjazdy :) Muszę myśleć żeby wszystko się ładnie do auta mieściło bo mimo, że kombi to: my, mała, psina, łóżeczko i wózek plus rzeczy dla nas będą dużo zajmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×