Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Krakuska dzieki wielkie za info :) Fakt pościel do pralki wysoka temp i i jest oki :) Ale ołderke i podusie nowa :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam cala posciel uzywana lacznie z koldra i poduszka, ale dlatego ze zalezalo mi na dobrej jakosci a nie bylo mnie na to zwyczajnie stac :) choc koldry narazie nie uzywamy bo jest za goraco i mala spi pod polarowym kocykiem cienkim , dopiero w zimie sie koldra przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na styczeń termin więc kołderka będzie obowiązkowa :) Kurcze dobrze wiedziec, że niektórzy maja normlane podejście, a nie nowe nowe wszytsko nowe chyba bym bank musiała okraść. Mam ambitny plan przejść sie do Bigi na ciuszki, może cos wypatrzę, i dla malucha i dla siebie bu coś mi się ciasno robi D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na styczeń termin więc kołderka będzie obowiązkowa :) Kurcze dobrze wiedziec, że niektórzy maja normlane podejście, a nie nowe nowe wszytsko nowe chyba bym bank musiała okraść. Mam ambitny plan przejść sie do Bigi na ciuszki, może cos wypatrzę, i dla malucha i dla siebie bu coś mi się ciasno robi D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na styczeń termin więc kołderka będzie obowiązkowa :) Kurcze dobrze wiedziec, że niektórzy maja normlane podejście, a nie nowe nowe wszytsko nowe chyba bym bank musiała okraść. Mam ambitny plan przejść sie do Bigi na ciuszki, może cos wypatrzę, i dla malucha i dla siebie bu coś mi się ciasno robi D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hej dziewczyny :) Ale było wczoraj gorąco... Wieczorem leżałam na wyrku i malowałam pazurki i czekałam aż wyschną i mi się zaczęło przysypiać ze zmęczenia, dosłownie padłam. Mój mnie obudził pytaniem czy smarujemy dziś brzuszek (robi to co wieczór) dałam mu balsam i rozłożyłam się wygodnie na plecach a on jedną ręką smarował i masował i czytał sobie coś w necie a ja przysypiałam dalej i tylko co chwile obracałam się to na jeden boczek to na drugi to szłam wyżej to niżej i podkładałam mu pod rękę coraz to inną część mojego ciałka. Tak fajnie się rozluźniłam :) Trwało to chyba z 1,5 godziny bo on się zaczytał a ja odpoczywałam i przysypiałam. Dopiero o 00,15 mega wiatr, który się zerwał na polu wyrwał nas z transu :) Angel a propo ciuchów w Biga dla Ciebie to w sumie zależy od gustu ale w tych 2 sklepach do których ja chodzę to prawie zawsze kilka par spodni idzie się doszukać. Jeans lub materiałowe. Ja kupiłam kiedyś takie fajne materiałowe na kant z cienkiego materiału (nie jest w nich gorąco) kolor popielaty coś ala len. Dałam za nie 20 zł a jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że ich skracać nie musiałam i w ogóle nie są zniszczone. Widywałam też spódniczki i rybaczki. A bluzki hmm ja specjalnych ciążowych nie mam tylko wciskam się albo w szersze albo w te co się ładnie naciągają. Wydaje mi się, że jak brzuszek jest tak ładnie obtulony i nic mi nie wisi i nie dynda po bokach to wyglądam szczuplej niż jak bym miała na siebie ciążowy namiot kupować. Możesz też zobaczyć na allego ja kupiłam dawno temu 2 pary leginsy - rybaczki z pasem na brzuch 100% bawełna. Bardzo wygodne a kosztowały chyba po 20- 25 zł czy jakoś tak. Asia odezwij się jak tam wczorajsze oglądanie wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę jakieś spodnie szersze kupic bo mnie jeansy cisna :D A gust mój jest normlany hehe bardziej sportowy tzn ja bym szpilki nawet do dresu ubrała i twierdziła bym ze tak jest modnie :D Na codzień to baleriny leginsy , jeansy , bluzki zakupiłam nietoperze dwa na ll po 30 zł z wysyłka z tally wejly, w bokserki sie mieszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę jakieś spodnie szersze kupic bo mnie jeansy cisna :D A gust mój jest normlany hehe bardziej sportowy tzn ja bym szpilki nawet do dresu ubrała i twierdziła bym ze tak jest modnie :D Na codzień to baleriny leginsy , jeansy , bluzki zakupiłam nietoperze dwa na ll po 30 zł z wysyłka z tally wejly, w bokserki sie mieszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcznynki. no wczorajsza noc to byla jakas masakra... zasnelam chyba dopiero kolo2 bo nie dalo sie uciagnac a jeszcze moj m strasznie sie grzeje jak spi i czulam sie jak bym obok kalorygfera lezala, nawet juz myslalam zeby go na fotel wyrzucic ale szkoda mi sie go zrobilo bo dzisiaj do pracy wstawal :) bylam w tej Mrufce wczoraj i wozeczek jest juz moj hihi :] jedziemy w sobote odebrac i te foteliki tez bierzemy. na zdjeciach nie wygladaly ciekawie ale jak je na zywo zobaczylam to funkiel nowka nie smigane i takie ladne :D angel mowie Ci przejdz sie tam maja duzy dosc wybor wozkow i ceny naprawde niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A łóżeczek jakis nie widziałas ? Patrzyłas na ciuszki może hehe widzisz ja zawsze cos znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszkow maja duzo ale polce poukladane wiec nie patrzylam bo juz mi tak goraco bylo. lozeczko miala jedno turystyczne ale z jakims defektem i wogole mowila ze nie poleca. No wlasnie Ty to zawsze cos znajdziesz :) jak bede jeszcze czegos szukac to wiem do kogo sie zwrocic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam się. Cieszę się, że ten wózek spasował i te foteliki :) Ja mam plan takie na ten miesiąc malowanie i meble na raty w brw, i nowy samochód ( do handlu) Kolejno rzeczy do łózeczka i łóżeczko, później wózek i ciuszki na końcu :) Nie wiem za co zrobimy remont łazienki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlasnego doswiadczenia powiem Ci ze im jasniejsze meble tym lepsze :) ja mam prawie czarne i szlak mnie juz trafia, gonie ze szmatka dzien w dzien a co odkurze to znowu centymetr kurzu a na jasnych nie widac tak tego wiec mniej denerwuje :) oj dziewczyny chyba zaczyna mi sie spojenie lonowe rozlazic... boliiii jak diabli. od kilku dni mnie juz troche pobolewalo ale mysle sobie to normalne ze miednica sie rozchodzi ale zaczelema czytac i mozliwe ze mam wlasnie ta bardzo czesta przypadlosc przy blizniakach jaka jest rozejscie spojenia lonowego. a wizyte u ginka mam dopiero 23sierpnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może trzeba się wcześniej wybrać ? Wiesz co ja chce jasne ale one tyły mają ciemne i tylko przód można zmienić idziemy dzis oglądać własnie. jejeu tak się broniłam przezd ratami ale nie ma siły musimy tak wsiąść bo , mam odłożona kase ale wolę mieć taka rezerwę w razie "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba wiekszosc sprzetu co mamy w domu mamy na raty :) najlepiej wybrac jak najmniejsza ilosc rat na jaka mozna sobie pozwolic, wtedy szybko sie splaci a nie jest to nawet takie odczuwalne dla kieszenia jak wywalenie tysiaca na raz. meble tez mamy na raty i placimy stowe miesiecznie wiec nawet sie tego tak nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tez by te chciała na 10 rat :) Ja pracowałam w banku i kredyty omijam szerokim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jesli odczuwasz takie bol jak na rozejscie spojenia lonowego to duzo lez bardzo duzo, gdyz rezejscie sie spojenia moze miec duzo skutkow ubocznych, dlatego najlepiej lezec z nogami troche wyzej niz pupa :) zeby dzieci nienaciskaly na dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwic sie ze ludzie biora kredyty jak prawie na sile wciskaja. ja za kazdym razem jak ide do banku pieniadze wybrac to pyta sie mnie babka a moze jakas pozyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakuska tak wlasnie mysle ze dziewczynka wciska mi chlopczyka miedzy nogi bo ona jest nad nim a on jest juz glowka w dol. jak bedzie bardzie bolec to najwyzej zadzwonie do doktorka a poki co to nic innego nie robie jak leze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto w inteligo od 10 lat i nie miałam ani jednego telefonu w sprawie kredytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligo to tez pko :) A w play powiedz , że sobie nie zyczysz i, że jak nie przestana to ich głosisz na policje o nękanie. Ja po akcji z playem nie mam żadnych telefonów. Ogólnie mam jedna zasadę nie znam numeru nie odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza , zakazał mi jeśc słodyczy wrr. Waga o godz 18 u Niego 60kg , u mnie w prac dzisiaj z rana na czczo na wadze handlowej 59 kg czyli de facto oprócz przytycia tego co schudłam na początku czyli 2kg przytyłam tylko 2 kg na plus ;/;/ Powiedział, żebym uważała na jedzenie bo będę płakać później. Więc od dzis zdrowe jedzenie, koniec słodyczy lodów i fast foodów. Potwierdził płec chłopiec. 30 idę na usg prenatalne 2 trymestru. Pytałam Go czy lepiej 2d czy 3/4d powiedział ze to3/4 d to komercha i, że to tylko ku uciesze rodziców, chciałam, żeby Mój zobaczył, a on , ze lepiej iśc na 2d i poprosić lekarkę o przełączenia na chwilkę na 3d :) 2d w cenie 250 zł jest a 3/4d w cenie 290zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Angel a ile masz wzrostu? Nie wiem czemu lekarz Cię tak wagą postraszył, wiadomo, że słodycze to nic dobrego ale bez przesady jak czujesz potrzebę to w rozsądnych ilościach coś tam chyba można przekąsić :) Tym bardziej, że na zdjęciach wyglądasz naprawdę dobrze, szczupło i zgrabnie. Ja lodów sobie nie odmawiam i przy największych upałach są dla mnie wybawieniem. Wybieram sorbety, też mają masę cukru ale tłuszczu dużo mniej niż lody na mleku, śmietanie. A na pewno mam więcej tłuszczyku jak ty ;) Fajnie, że Dr potwierdził płeć dziecka :) Takie niespodziewane zmiany raczej nie są fajne :) Ja mam dziś wizytę u dentysty (liczę na to, że odbędzie się bez bólu). Nie mam nic do robienia, ale ostatnio Dr zaproponowała mi wymianę koszmarnych czarnych plomb z czasów podstawówki na nowe białe :) Więc stwierdziłam, że skorzystam tym bardziej, że teraz mam na to czas i robię to w ramach NFZ :) Przyszła mi wczoraj paczka od ciotki, na którą tak długo czekałam i powiem wam, że w Stanach mają śliczne ubranka. Miękkie materiały, ciekawe wzory i żywe kolory :) Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 cm :) Zacznę uważać , zrezygnuje z tych syfów i zobaczymy co i jak :) Mnie u dentysty czekają jeszcze 2-3 wizyty. Na razie robię prywatnie wrr , bo oczywiście placówkę przemianowali z nfz na prywatną. Ale może na wrzesień wezmę wolne i sobie zrobię piaskowanie o coś tam jeszcze na nfz. Ja dalej robię srebrne plomby , ale z tyłu i tak nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×