Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Owoc maliny

Co w tym złego że kobieta patrzy na status faceta????

Polecane posty

Gość gość
A ja się z autorką zgadzam. Kiedyś też byłam naiwna i nie obchodziło mnie to czy facet ma kasę czy nie. No i zakochałam się w takim jednym, który miesiącami nie mógł znaleźć pracy. Na szczęście miał jakieś tam oszczędności, więc nie było tragicznie, ale właściwie nie bylo mowy o tym, żebyśmy sobie gdzieś wyszli do kina czy restauracji. Ale absolutnie mi to nie przeszkadzało, bo bardzo go kochałam! Ja pracę mam, problemów finansowych nie. Niestety po jakimś czasie okazało się, że to właśnie ON nie może znieść tego, że ja jestem niezależna finansowo, a jemu nic się nie udaje i ZOSTAWIŁ mnie! Więc dla mnie teraz takie pieprzenie, że pieniądze szczęścia nie dają jest po prostu głupie. Facet ma mieć porządną pracę, pieniądze i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat 007
Wzielas sie za typowego golodupca. To o czym piszesz to tragedia. Kobieta powinna patrzec przez pryzmat zaradnosci faceta a nie jego status materialny, bo to nie zawssze idzie w parze. Ja nie jestem milionerem, ale mam ambicje i kombinuje zeby miec przyjemne , latwieksze zycie kiedystam. Liczy sie potencjal, bo nikt kto zaczyna od zera nie jest "zarobiony" zbyt szybko, tylko to trwa w czasie. Denerwuja mnie kobiety, ktore, patrza tylko i ywlacznie na kase, asame nie smierdza grosze i sa leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×