Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający dzentelmannn

Seks duzo bardziej przyjemniejszy dla kobiet

Polecane posty

Gość pytający dzentelmannn
Nie zapominajmy ile trwa przecietnt orgazm faceta ile kobiety jelsi facetowi jest bardzo dobrze przez 5 sekund a kobiecie przez 25 sekund to jest to ogromna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
OK, dzieki za odpowiedz. Jest duza szansa ze sie znamy, z widzenia, albo kojarzysz moje nazwisko, ale to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njuj - generalnie wiedza o tym nie jest potrzebna nikomu poza seksuologami którzy muszą umieć wyjaśnić pacjentom różnice w ich odczuciach (lub przynajmniej to jak to generalnie działa, żeby móc dalej cokolwiek wytłumaczyć. Korzystając z przykładu ze smakiem jabłka - to dziecko które ma większą przyjemność z jedzenia ma również większe ryzyko otyłości. Więc takie "detale" warto wiedzieć. Nie ograniczać się nimi, ale brać je pod uwagę. Dzem - jeżeli mieszkasz w Polsce to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety maja większą przyjemność (te które mają przyjemność, czyli mniejszy procent niż odczuwający ją w populacji męskiej ) z seksu niz meżczyźni. ok, niech będzie przy założeniu że intensywność=przyjemność jest prawda. i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Z tego co mi wiadomo to przebywasz w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i absolutnie nic z tego, poza tym, że to wiadomo i przy budowaniu teorii warto o tym pamiętać. W praktyce, dla ludzi na co dzień, znaczenia to nie ma żadnego. Nawet jakby ktoś chciał to i tak nic z tym nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
njunnujn Co z tego? Pomysl co z tego. Jesli cos jest przyjemniejsze dla kogos, to chyba powinien do tego bardziej dazyc, niz strona ktora z tego ma mniejsza przyjemnosc, a jednoczesnie stanowi to dla niej wiekszy wysilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłoby całkiem zabawne gdybyśmy znali się z widzenia :P Jakaś podpowiedź skąd dokładnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nie uwazasz, ze dostalem zbyt wiele obelg w ostatnich dniach, takze od Ciebie, bym mial ujawniac wskazowki na temat swojej tozsamosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksuolog tłumaczący pacjentowi- pana żona potrzebuje seksu, bo on jej sprawia jej większą przyjemnosć niż panu, niech pan leczy tą impotencję dla żony. co to kurcze faceta obchodzi, że babka ma wiekszy fan? większy od czego? jak można porównywać jabłka do gruszek? seksuolog powie: pana żona ma więcej przekażników nerwowych i więcej sfer erogennych od pana , wiec nawet jak leży jak kłoda to zapewniam, kiedy obmaca pan wszystkie strefy to nie ma zmiłuj, będzie eksplodować i odczuje większą przyjemnosć od pana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chętnie rozdawałeś obelgi :) a uważam, że to zabawne bo polek studiujących psychologię w UK jest bardzo dużo więc chyba trochę za daleko wysuwasz się ze swoimi domysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Mialem na mysli, bardziej to ze Ty znasz moje nazwisko, dlaczego, to nie zdradze, mozesz sie domyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się skąd miałabym je znać - w mojej okolicy znam tylko trzy osoby z Polski, w tym tylko jednego mężczyznę, więc raczej marna szansa, żebym kojarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
co to kurcze faceta obchodzi, że babka ma wiekszy fan? Obchodzi bardzo, przynajmniej powinno. Jesli sie kocha 2 osobe, to sie robi wiele by byla szczesliwa, by sprawic jej przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Moorland Zakladam ze czytasz literature fachowa, myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za róznica, że fun który jej sprawi jest większy od jego funu? to jakby był mniejszy, to gość by sie nie brał za doprowadzanie jej do orgazmu, bo nie warto, tak mało z tego przyjemności? zaczęłam wyczuwać sens tematu... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, ale nazwisk polskich/brzmiących jak zmienione polskie jest mnóstwo, więc chyba nie będę zgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Moze i nie, wypada mi tylko napisac - do zobaczenia P.S Jaki ten swiat jest maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klepnij mnie w plecy jakbyś mnie widział - tylko uważaj, czasem gryzę :) a to jeszcze z ciekawości zapytaj - która część Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
to teraz mamy Cię przepraszać za to, ze natura nieco inaczej nas stworzyła? I oczywiście to my powinnyśmy latać za facetami żeby łaskawie chcieli z nami uprawiać seks? Poza tym przyjemność z seksu jest indywidualna, ciężko to porównać bo jesteśmy w tej sferze inaczej skonstruowani i to, że kobieta może mieć np 3 orgazmy pod rząd nie oznacza, że są one przyjemniejsze od jednego porządnego orgazmu faceta... Wybacz autorze, ale mam wrażenie, że znów tylko teoretyzujesz bo naczytałeś się bzdur, a z życia nic o tym nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
e kobieta może mieć np 3 orgazmy pod rząd nie oznacza, że są one przyjemniejsze od jednego porządnego orgazmu faceta... O seksie to Ty nie masz zielonego pojecia. Tyle slow napisanych i na darmo, przyjdzie jakis jelop i nadal bedzie pisal swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - różne dziwne rzeczy się zdarzają, ale wątpię, że go znam bo osobiście naprawdę nie znam żadnych Polaków, wykładowcy też żadnego z polskim nazwiskiem nie mam, ani też nie jestem jedyną Polką studiującą w Anglii :P Więc domyślam się, że nawet on by mnie po wpisach nie skojarzył. W końcu mnie osobiście nie zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Moorland Za duzo byc chciala wiedziec o mnie. Powiem tylko, gdybys mnie zobaczyla, to nie bys nie mogla uwierzyc, ze to ja popelnilem tyle tekstow na forum w ostatnim czasie. Jak spiewal klasyk - dziwny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
z tego co widzę to właśnie Ty nie masz pojęcia o seksie, ja mam seks regularny, więc pewnie mam dużo większe pojęcie PRAKTYCZNE od Ciebie, bo teoria mnie nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×