Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość aguniek
Ja zaczynam od jutra zakupiłam Allevo i będę stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika gość
Oh te reklamy od dawna wiadomo że telewizja otumania i ogłupia.Płatki kukurydziane mleko1,5% wyjdzie taniej zdrowiej i efekt murowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia W
Ja już odchudzam się od dawna z dietetykiem. Do tego ćwiczę systematycznie – przynajmniej po czterdzieści minut dziennie. Tym sposobem udało mi się pozbyć pięciu kilogramów. Potem zdecydowałam, ze zastosuję jeszcze preparaty wspomagające odchudzanie. Kupiłam sobie dokładnie takie tabletki http://dermalab.pl/134,african-mango.html i stosuję je już od kilku tygodni. Powoli zauważam, że moja waga zmniejsza się. Mam nadzieję, że za kilka tygodni pozbędę się jeszcze tych czterech – pięciu kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami305
Witajcie jeżeli któraś tu jeszcze zagląda :) ja od zeszłego roku schudłam 10 kg na przeróżnych dietach ale najbardziej poprostu pilnowałam tego co jadłam i trochę ćwiczyłam. Teraz moja waga stanęła w miejscu ale zaczęłam jeść normalnie . Chciałabym znowu ją trochę ruszyć w dół więc kupiła allevo i czekam na paczkę.Najbardziej boję się jojo ale mam nadzieję że jakoś sobie z tym poradzę.Pozdrawiam i odezwijcie się jeżeli któraś tam jeszcze jest na tej diecie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć! mam do odsprzedania w promocyjnej cenie kilka saszetek ALLEVO DIETA Zupa ziemniaczano-porowa, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu na getfar@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nikt się nie dietuje z allevo :( szkoda że sama tu jestem.Ja zaczęłam od wczoraj nie powiem żeby to miało powalający smak ale mam nadzieję że wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją od jutra zaczynam ciekawe ile schudane. Potrzebuje jakieś 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 6 opakowań ALLEVO mix pack za 180 zł WARSZAWA W każdym opakowaniu 6 smacznych posiłków: 2X KOKTAIL TRUSKAWKOWO-JAGODOWY, 2X ZUPA ZIEMNIACZOWO-POROWA, 2X SHAKE CZEKOLADOWY. Cena w Rossmanie 34,99 zł http://www.rossnet.pl/Produkt/Allevo-MixPack,117158 Oszczędzasz więc 5 zł na każdym opakowaniu! Odbiór osobisty w centrum Warszawy. Niewielki wysiłek, a efekt gwarantowany! Ciesz się już dziś pięknym, szczupłym ciałem... Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 6 opakowań ALLEVO mix pack za 180 zł WARSZAWA W każdym opakowaniu 6 smacznych posiłków: 2X KOKTAIL TRUSKAWKOWO-JAGODOWY, 2X ZUPA ZIEMNIACZOWO-POROWA, 2X SHAKE CZEKOLADOWY. Cena w Rossmanie 34,99 zł http://www.rossnet.pl/Produkt/Allevo-MixPack,117158 Oszczędzasz więc 5 zł na każdym opakowaniu! Odbiór osobisty w centrum Warszawy. Niewielki wysiłek, a efekt gwarantowany! Ciesz się już dziś pięknym, szczupłym ciałem... Naprawdę polecam :) kontakt: quepasapl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy 180 zl to promocja, ja zamowilam na allegro 6 paczek roznych, zaplacilam 122, 39 zl, i dostalam 5 saszetek gratis i szejker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka775
Teraz w Rossmanie jest znowu promocja i Allevo nie kosztuje 34 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixed
ja na allevo od poniedziałku w zeszłym tygodniu, waga wyjściowa 72,3kg dzis rano 68,5:):):) mam zamiar schudnąć do 62-63 kg:) waga może by szybciej spadła ale codziennie jem jedną parówkę z berlinek inaczej nie dałabym rady, ale wtedy np nie jest jednego koktajlu, ja kupiłam na allegro zestaw na 16 dni za 299zł. motywujmy się nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli, ze niby co? jecie normalnie jak wczesniej, jak zawsze plus allevo i chudniecie? czy jecie mniej plus alevo? jesli to drugie, to schudlybyscie takze bez alevo. a to tylko sposob, zeby od naiwnych kase wydobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia521
Hej :) zamówiłam sobie tą dietkę Allevo i nie mogę się doczekać aż przyjdzie i ją zacznę :) mogłabym nawet jutro ale bede musiała poczekac na listonosza, wiem, że mogłam ją kupić w drogerii ale na Allegro wydała mi sie tańsza, a chciałabym ją stosować miesiąc czasu, narazie zamówiłam zapas na dwa tyg, jak będą efekty to dokupie w drogerii :) zapraszam na mojego bloga na ktorym bede opisywać moją walkę i drogę do idealnej i wymarzonej figurki kochani :) http://martawasilewska.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, jeżeli chodzi o mnie pierwszy raz zetknęłam się z allevo rok temu przed weselem kuzynki, bo potrzebowałam schudnąć dużo i szybko :) podziałało. Nie traktuję tego jako długotrwałego rozwiązania, ale jak któraś z Was napisała jest to na dobry początek, zmotywowanie szybką utratą, przyzwyczajenie żołądka do mniejszych porcji. I po niej na pewno znacznie mniej się je, i traci się ochotę do słodkości. Jeżeli chodzi o bieżące informacje to dziś zaczynam 3 dzień i straciłam -2,60 kg. I może jestem jakaś inna ale smakuje mi to :) Pozdrawiam i życzę powodzenia i proszę trzymać za mnie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaCS
Ja też mogę potwierdzić skuteczność tej diety, stosowałam zaraz jak sie pojawiła na rynku i bardzo ładnie i szybko straciłam na wadze. Produkty są smaczne i przyjemne, szybko się je przygotowuje co dla mnie jest ważne. Jedząc koktajle bardzo dobrze się czułam i miałam dużo energii. Te posiłki są naprawde zdrowe i dobrze zbilansowane. Warto spróbować bo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimeg
Ciesze sie, ze Allevo istnieje. Np teraz w czasie Swiąt, wszedzie jedzenie, wszyscy chcą ugościć czytaj nakarmić - aż po kokardki :) a ja mam błonnik pokarmowy Allevo weight loss. Super biorę dwie sztuki, popijam woda i jestem pełna na full. Syta i nie daję rady jeść tego co babcia i ciacia na siłe dają. Oj jak dobrze, że mam to allevo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia07
Ja też odchudzałam sie z Allevo, teraz głownie bazuję na błonniku pokarmowym Allevo weight loss, Super zapycha żołądek i zjadam mało. Biorę go głownie popołudniu, żeby nie najadać sie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaCS
wikkttoriaa29a suplementy działają inaczej na różne osoby, dieta Allevo jednak to coś więcej bo jej główna zaleta jest taka, że uczy zasad zdrowego odżywiania. Jeżeli po zakończonej diecie nadal utrzyma sie zasadę pięciu małych posiłków to nie ma mowy o efekcie jojo. Dieta bardzo dobrze reguluje metabolizm i jest skuteczniejsza niz wiele wykazanych w rankingu suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka33
Cześć dziewczyny:) Ja też jestem na diecie Allevo od 4 dni... są chwile kiedy jest ciężko ale nie jest najgorzej mozna wytrzymać:) Mój podstawowy problem to tato, który ciągle przybiega, żeby poinformować, że obiad już gotowy;) Nie ważyłam się jeszcze ale moja waga startowa to 80 kg chce schudnąć do 65kg. Sporo pracy przede mną. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja jestem na diecie już 8 dzień spadek wagi - nie wiem bałam się wagi :) ale spodnie z tyłka spadają bez rozpinania. Wcześniej byłam wrogiem takich diet, wolałam ćwiczenia i lekkie posiłki -jednak teraz gdy wyjeżdżam z domu o 7:30 a wracam po 18 ciężko znaleźć czas na przygotowanie posiłków tym bardziej, że dwójka dzieci w domu (na szczęście obiadki jedzą w szkole i drugi po południu u babci, zostaje kolacja :). Posiłki są syte, różnorodne, nie nudzą się, na allegro można kupić tak, że posiłek wychodzi 3,20 - 3,5 to nie tak strasznie. Chęci na inne jedzonko ogromne - dlatego omijam kuchnie szerokim łukiem i przebywam w niej najkrócej jak tylko mogę :) Wczoraj nie wytrzymałam, zjadłam po synku pół hod doga i mój żołądek nie był zadowolony, czułam się ciężko, nie mogłam zasnąć z "przejedzenie". Nie sądzę, żeby mnie dopadło jo jo, bo po tym nie da się jeść normalnie - trzeba stopniowo od lekkich rzeczy zaczynać, . Jestem z siebie dumna, że wytrwałam tak długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaCS
gośc super gratuluje. Jak długo masz zamiar wytrwać w pierwszej fazie? nie przesadź za bardzo... lepiej dłużej pociągnąć fazę mieszana i tracić wagę wolniej a systematycznie. Ale ciesze sie, ze udaje Ci sie osiągnąć cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey. Tylko tyle co trzeba, bo marze o czym do zgryzienia :) We wtorek pierwsza sałatka :) A dzisiaj siedzę w spodenkach, które jeszcze 2 tyg temu ledwo co na tyłek wchodziły, że o zapinaniu nie wspomnę. Od wtorku (jak już coś przekąszę ) tez codziennie 30 min na orbitreku - taki mam plan :) - zostało mi 6 kg do zrzucenia tylko - waga docelowa 58 a już 64 ważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest wam niedobrze? Ja stosowałam allevo przez 4 dni i się nieźle załatwiłam, jak chcecie możecie poczytać na forum wizaż, nie chcę wszystkiego przekopiowywać, w skrócie: było mi stopniowo coraz bardziej niedobrze aż w końcu miałam całkowity wstręt do jedzenia, od wczoraj odstawiłam to i może będzie lepiej. Co ważne - nie mam bardzo dużej nadwagi, chciałam zrzucić ok 10kg , nie mam też problemów z obżarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaCS
gość to nieżle z ciebie zeszło :) :) Jeszcze chwila a wyciągniesz najszczuplejsze sukienki :) :) nie przesadzaj na początek z ćwiczeniami. odzywaj sie jak Ci idzie w drugiej fazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jak Twoje wyniki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna_1985
jeśli jest tu ktoś kto wytrzymał tydzień, to powiedzcie jak wytrzymaliście ? bo na samych koktajlach i zupkach to ciężko, nie umiem się do tego zabrać ... a co do efektu jojo po tym to myślę, że jak ktoś zmieni swoje nawyki to nie grozi to przytyciem, do tego trzeba podejść z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę tych 8 dni ! oby więcej takich opinii, naprawdę motywują !! i jeszcze mogłybyście pisać co potem zaczęłyście jeść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allevo bardzo dobrze wyrabia nawyk jedzenia 5 posiłków dziennie. Wyreguluje żołądek tak, że burczy w nim co 2,5 - 3 godziny i tak ssie że po prostu trzeba zjeść następną saszetkę. Jeśli o mnie chodzi to schudłam w 11 dni z 87 kg do 81,5 kg ale byłam na samych zupach. Jak dla mnie shake o jakimkolwiek smaku był nie do przełknięcia (nawet robiony z mlekiem 0,5%). Kupowałam w aptece internetowej i wyszło 17 zł za 5 porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Taki nawyk o jakim piszesz ja sobie wyrobiłam używając normalnego jedzenia - to Allevo jest tylko dla osób zdrowych, jeżeli cokolwiek komuś dolega to absolutnie nie powinien tego typu rzeczy używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×