Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość przestraszona ona
30 pln to jeszcze nic na stronie apteka przyszłości miks w cenie 41,19 pln to jest dopier drozyzna . A tak na marginesie na diecie allevo jest mi cholernie zimno , jest to strasznie uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asika22
hej ja jestem 3 dzieńna dietce allevo. jem jakies 3 saszetki tylko z nadzieją żę efekt będzie lepszy poza tym nie smakują mi wcale. czuje sie tylko trochę osłabiona ale nawet daje rade pol godzinki na steperze. mam nadzieje ze po dwoch tyg będą fajne rezultaty. waże 74kg przy wzroście 160cm chce zrzycic minimum 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eallevo
Asika- popelniasz bład. Wazne jest jedzenie 5 saszetek, bo to ok 550 kcal. W I fazie nie nalezy tez zbyt duzo cwiczyc. Wejdz na stronkę Allevo i poczytaj o zasadach tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asika22 - niecałe 600kacl jest już ekstremalne..., pomyś...l. Od niecałego tygodnia jestem na A-vo i schudłam prawie 4kg. To ma na celu nabranie nawyku jedzenia 5 razy dziennie i powiem szczerze, że ja już przyzwyczaiłam się jeść o godzinie 7,10,13,16,19... Boję się jo-jo, ale mam nadzieję, że racjonalnie do tematu podejmę po I fazie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
dokładnie 5 to minimum takie są założenia tej diety , potem 5 allevek ma przejść na 5 posiłków niskokalorycznych . Dlaczego uparłaś się na 3 ? to kwestia oszczędności czy wydaje ci się że waga szybciej spadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy ale ja próbowałam rożnych cudownych metod i większość było o tyłek obić. Po dwóch miesiącach stękania i wyrzeczeń straciłam wiarę że schudnę. Pomogła mi koleżanka i dała namiar na sprawdzonego sprzedawcę suplementów .Teraz po dwóch kolejnych miesiącach stosowania suplementu mam 12kg mniej i wróciła mi wiara dobry wygląd. Jak ktos chce to niech pisze na mój email k.spokojny@gmail.com a chętnie pomogę i powiem co mnie pomogło i gdzie kupić aby nie wtopić. A tak swoją drogą ten temat to mi wygląda na typowe "lokowanie produktu" pewnie ktos z tej firmy promuje ten produkt aby zwiększyć sprzedajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asika22
wiem ze 3 posilki to zle ale ja normalnir tak jadam nawet jak szczupla bylam. moze rzeczywiscie powinnam 5 na przymus. sprobuje dzis;) ciężko bedzie bo te saszetki sa wstrętne jak dla mnie. co to trzeba robic żeby sie pozbyć ciałka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
k.spokojny@gmail.com ten adres co podajesz jest w google połączony ze sprzedażą trucizny meizitang , nie wiem jak inni ale ja sobie potrafie takie rzeczy sprawdzić , po co wogóle sie tu wypowiadasz skoro chcesz namawiać ludzi do zakupu tego g ...... i jeszcze piszesz o tym ze inni tu sa z jakiejs firmy , naprawde zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
Czesc :) ja dzisiaj zaczelam diete Allevo. Nie mam duzo do zgubienia bo tylko jakies 5,5 kg. Od wrzesnia zmienilam tryb jedzenia- 5 posilkow regularnych, co drugi dzien biegi, ale przyszla zima i bieganie odpadlo a waga albo stoi albo idzie do gory. Ta dieta to moja ostatnia deska ratunku, chce dostac kopa przez 5 dni a potem przejsc na Diete Plaz Poludniowych i dalej pomalutku zrzucac zbedne kilogramy. Bede pisac o moich efektach z Allevo :) dodam tylko ze jeden posilek mam z Diety Light, bo sa smaczniejsze ale drozsze. I choc Allevo wydaje sie dosc mdle to da sie przyzwyczaic :) sa mniej slodkie ale ujda! rano pije shake czekoladowego, potem jagodowego, batonik, napoj goracy mocca i zupa ziemniaczana (dzis 1 dzien) ale z odrobina groszku razem zmiksowana- pyszna! zrobilam tez 15 minut cwiczen :D i choc czuje glod to wierze ze mi sie uda, tak jak wierze ze uda sie innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga297805
witam was ,jestem tu ,,nowa'' jutro zrobie rozeznanie u siebie cen ,i zaczynam mam 35 lat 86 kg waga docelowa to choc 75 czuje ze bedzie ciezko:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
czesc Aga297805- bedzie ciezko, ale na pewno dasz rade :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jednak zaczynanie diety w weekend nie było najlepszym pomysłem, bo impreza rządzi się swoimi prawami, ale waga z 56.8 się nie zwiększyła po weekendzie więc ok:) do tego chodzę na fitness i nie odczuwam osłabienia jak ćwiczę, a tego się obawiałam. Na godzinę przed ćwiczeniami zjadłam baton dieta light, żeby mieć więcej siły, więc może to dzięki niemu. Mi te saszetki nawet smakują. Łącząc allevo i dieta light mam naprawdę wiele smaków, z którym mogę wybierać. Osobiście shake truskawkowy z dieta light jest dla mnie super, zupa ziemniaczano-porowa allevo też. Najważniejsze, że mam dobre samopoczucie (mam nadzieję, że w kolejnych dniach będzie tak samo). Jutro napiszę, jak waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka555
właśnie oczekuje na przesyłke, mam do zrzucenia jakies 30 kg i mysle że allevo bedzie dobrym poczatkiem trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garethka
Ja zaczelam dzis, ale wczesniej mialam okazje sprobowac wszystkich smakow i jak dla mnie sa ok. Zobaczymy czy tak samo bedzie po paru dniach :) Do zrzucenia lacznie 16 kg :/ Mam nadzieje, ze to bedzie dobry poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarla
Dziś mija tydzień jak jestem na allevo, schudłam 2.5 kilo co widać niestety najbardziej po stanku ale jak najbardziej po brzuchu też. Bóle g lowy mialam przez puerwsze 3 dni, terazjest już spoko. oprocz saszetek jadłam trochę warzyw, jabłek, pije kawę z mlekiem i czasem po parę plasterków szybki bo cokolwiek mięsnego muszę zjeść b zwiariuje. Kilogramy spadają, jstem zadowolona :) Bardzo dobrze się czuje i życzę sobie - byle tak dalej ! Mam zamiar być na tak skomponoanej diecie 2-3 tyg. Pozdrawiam Was allevoviczki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga297805
a wiec: bylam u nas w rozmanie i mix saszetek to ok 40 zl kurcze duzo ,na ile to wystarczy ,nie kupilam bo pomyslalam ze spr jeszcze w aptece,natoczyl sie mąz i wyslalam go bo ja bylam w pracy ,poczym jak wrocil powiedzial ze alew to przeciwolowy :D RECE I USZY MI OPADŁY nie mam jeszcze na stanie jurto musze sama isc i spr bo dzis sie nie wyrobiłam ,nawiasem mowiac powiedzcie czy mam kupic miksiora czy pojedyncze saszetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga297805
znaczy rosmanie:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italeenka
W Rosmanie 5 saszetek kosztuje 29,99 bodajze a mix ok 34 czy 36. Ja zdecydowalam sie na osobne saszetki i dodatkowo dokupilam batony i mocce z diety light zeby wypic cos cieplego- taki zamiennik kawy, choc tej raz dziennie odmowic sobie nie umiem... Jutro 3 dzien i mam nadzieje ze waga dalej bedzie spadac. Tylko te bole glowy... czy was tez tak mecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robkat5
Jutro w rossmanie jest promocja.przy zakupie jednego zestawu nie dotyczy batonow zestaw mixu gratis.trzeba wsiąść dwa z półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie coś ruszyło u mnie na wadzę - 1 kg mniej. Ale cieniutko stosuję się do tej diety, wczoraj np. wypiłam tylko jedną saszetkę więc szczerze to nie wiem czy nie większa zasługa w tym ćwiczeń. Ale popijam właśnie shake czekoladowy. Żałuję że nie kupiłam więcej shake'ów z dietalight bo jak dla mnie są dużo smaczniejsze, no ale życie :) tylko zupa z allevo porowa bardziej mi smakuje nić ta zupa krem z kurczaka z dietalight. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
robkat5 dzieki za informacje , choć ja zdecydowanie nadal bede s ie upierać przy zakupach w aptekach internetowych , nie chce tu reklamować jakiejs szczególnej bo kazada sama może na ceneo sobie sprawdzić jakie cyny w danym dniu obowiazuja ( zmieniaja się codziennie ) mi udało sie zakupić miź za 17.50 zakupiłamkilkanaście opakować i mam zapas przy takiej cenie jedna saszetka kosztuje mnie niecałe 3 PLN co daje łącznie kwotę ok 15 pln dziennie i tak mozna się odzchudzać nie odchudzając portfela . ja jestem po 10 dniach waga zjechała 4, 8 kg w dół , bóle głowy przez 2-3 dni . W ciągu dnai zjem dodatkowo jabłko , sucharka , lub jajko na twardo to zależy jak mija dzień i co robię , jak wiecej pracy fizycznej to więcej dodatków . Ogólnie podoba mi sie uczucie lekkosci na tej diecie i że nabieram nawyku jeść często i mało . Też mieszam niekiedy produkty dietalight . jestem bardzo zadaowolona z decyzji aby rozpocząc odchudzanie z zupkami i koktajlami czy to bedzie allevo czy inne bo jest kilka opcji wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia najważniejsze checi , i realizacja palu zdrowego odżywiania , pozdrawiam i piszcie jakie wasze spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart shopper
hej wypowiem się tylko odnośnie cen: porównywałem sklepy internetowe i allegro, ale tam gdzie się natknąłem na Allevo po raz pierwszy i tak było najtaniej - na Grouponie. Warunek - kupujesz 14 MIXów x 6 saszetek + błonnik. total 259 zł już z przesyłką. Licząc że błonnik warty 20 zł to za 1 paczkę MIX wychodzi 17,07zł !!! http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Cederroth-Polska-SA/19924595 Inną ofertą wartą rozważenia jest też: http://www.efarm24.pl/3787,zestaw-dieta-light-koktajl-truskawkowy-5-saszetek-1-1-.html tu wychodzi jeszcze taniej za szt no ale to są same truskawki no i dochodzi przesyłka... no chyba że truskawek za 300 zł nabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart shopper
aha i jeszcze dodam - z Rossmanem też wygrywa. 2 w cenie 1 czyli... 17.50 za szt :) A z tymi promocjami z gazetek promocyjnych w Rossmnie to mnie nawiasem mówiąc krew zalewa... rzucają 10 produktów na półkę i o 8 rano już niczego nie ma, a klient do sklepu ściągnięty - naciąłem się tak parę razy - na półkach produktów w bród a tak gdzie mają stać produkty z promocji dziwnym trafem pusto... tak więc tym, którzy chcą rozpocząć z Allevo 2-tygodniowy Kick Start polecam najbardziej Groupon - tam jest właśnie taki pakiecik za 259 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka555
....i zaczełam , jestem już po koktajlu truskawkowo- jagodowym, smak niezły , da sie wypić - za trzy godziny nastepny posiłek,ja kupiłam allevo przez internet i wyszło tez ok. 17 zł - pozdrawiam wszystkich alleoviczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
ewelka555 podaj namiar na cene 17 pln , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa85
Kupiłam Ci ten ALLeve ale zaczynam jutro tak serio no na ta chwile sprobowalam szejka truskawkowo jagodowego i zupe ta ziemniaczano porowao i w zyciu nie piłam nic gorszego boze ja jestem strasznym smakoszem....i nie wiem jak zniose ta diete...no ale batonik czekoladowy pycha:-)W takim razie jestem z Wami dziewczyny6 od jutra.Zastanawia mnie to jak ktos moze wytrzymac na tym conajmniej tydzien...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa85
Może jeszcze kilka slow o sobie...Mam zapalenie tarczycy i zaczelam tyc wiec zeby uniknąć calkowitego utycia poszlam do dietetyka i 3 miesiece byłam na diecie i schudlam ponad 2kg i staram sie nadal jesc racjponalnie zeby nie tyc stoje w miejscu...ale dobija mnie i tak to ze przybralam podczas calej tej choroby tyle na wadze, wiec bardzo przed wakcajmi chce schudnac...oby siue udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Za dwa tyodnie jade do grecji na 10 dni na majówkę. Zaczynam od jutra! W wakacje ważyłam 58 kilo przy wzroście 175 wyglądałam bardzo dobrze. W tym momencie ważę 70 kilo. I te 12 kilo przytyłam przez depresje-zajadałam stres. Przy tak restrykcyjnej diecie polecam jakieś sumplementy, które dodadzą energii , ja takie zażywam ponieważ ćwiczę ;-) Ile można schudnąć przez te dwa tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa85
HMMM NO TEZ JESTEM CIEKAWA...NO ALE OGÓLNIE TO DLA MNIE JEST STRASZNY SMAK I TO BEDZIE CIEZKIE NO ALE...COS MUSZE ZE SOBA ZROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba można sobie te zupy jakoś doprawić ;-) ja bylam kiedyś na kapuścianej to była dopiero tragedia :) Ja zakładam 6 kilo w dwa tygodnie z ćwiczeniami i suplementem dodającym energie bo juz go biore i działa na maksa i w życiu codziennym i w treningach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×