Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana bardzo

ALLEVO

Polecane posty

Gość wyspa7
u mnie problem wyglada troszke inaczej: po porodzie spadek masy, a po 2 miesiacach znowu waga jak na koniec ciazy masakra. Zaczelam troche biegac, ale bez zmian potem ktos polecil mi diete allevo. Troche sceptycznie podchodze do takich rzeczy ale co mi tam, postanowilam sprobowac, po zapewnieniach farmaceutki. Nie warto przeplacac i kupowac w aptekach stacjonarncyh tam jest mega drogo. Warto poszukac na allegro lub aptekach online ja najtaniej znalazlam tutaj: http://www.efarm24.pl/category/273,dieta-allevo Ktos juz na forum chyba pisal o tej aptece. Minal juz miesiac odkad wcinam zupki allevo i jest spadek masy prawie 6kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka555
do przestraszona ona poszukaj na allegro, aukcja na której ja kupiłam juz sie skończyła, ale widziałam tam inna za 17zł18 gr, - mam jeden dzień za sobą , da się wytrzymać i waga spada - wydaje mi sie ze warto bylo zaryzykowac i kupic ta diete- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie piję 1 szejka truskawkowo-jagodowego i mi bardzo smakuje :-) w rossmanie wszystko wykupione :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwesja
Ja zamierzam zacząć od jutra albo od wtorku> wiem , ze racjonalniej byłoby "zdrowo" 1000 kcal gimanstyka itp.. ale ma pona 30 kg do zrzucenia i jak na poczatku nie poczuje wyrźnego spadku wagi to mnie nic nie zmotywuje do walki ze słoninka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila3000
Ja jestem na diecie od tygodnia - mniej 5 kg. Allevo jest paskudne w smaku, smaczniejsza jest DietaLight. Ja zrobiłam błąd i kupiłam więcej zupek i musiałam dokupić koktaile, które są smaczniejsze. Taniej jest na Allegro. Pierwsze 2 dni są ciężkie, bolała mnie głowa i zjadłam tylko 4 torebki, bo nie mogłam już wcisnąć piątej. Nie jestem głodna, bo piję to co 3 godziny. Tylko nie mogę wcisnąć 2 litrów wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
ila3000 świetny wynik, gratuluję! Ja z ciekawości spróbowałam zupy brokułowej , ktora ma najgorsza opinie jezeli chodzi o smak - moze smakolyk to nie jest, ale powoli da sie przełknąć. Od jutra startuje zobaczymy. A co do ceny w rossmanie jest promocja : do dowolnego opakowania 5 saszetek jest opakowanie mix gratis - po 2 saszetki koktajli i 2 zupy ziemniaczanej Czy mozna miesac allevi i dielte ligh? Czy probował ktos dietę holenderska w saszetkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
inwersja ja jestem po 14 dniach wynik 5 kg w dół ,mieszałam allevo i dietelight ( skład jest prawie taki sam ) od dzis 4 rzay allevo plus jeden normalny niskokaloryczny posiłek i tak mam zamiar prze 2 tygodnie , zobaczymy co bedzie dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
witam Was :) ja dzis 8 dzien, nie waze sie ze strachu, bo od wczoraj mam okres i czuje sie straszliwie ociezala...8 dzien jem samo allevo, co 3 godziny 5 x dziennie, na koncie oczywiscie ani jednego najmniejszego grzeszku i powiem wam dziewczyny, ze jak czytam niektore wypowiedzi, ze czujecie sie syte po tej zupie czy koktajlu, to ze mna chyba jest cos nie tak. sSie mnie z glodu straszliwie, plakac mi sie chce, wlacze z glodem niczym lwica i wiem,ze wytrzymam, ale jakby mnie ktos zapytal, czy allevo syci, to zabilabym go smiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
oczywiscie ila3000 gratuluje!!! To chyba rekord z allevo - 5 kg w tydzien, niezly wynik, oby tak dalej :) Dziewczyny, u mnie w rossmannie tez wszystko wykupione, ale polecam wam w internecie mix za 17,75!!!! http://www.cefarm24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwersja
savelica a probowałaś pić czerwoną herbatę? Po jakims czasie mozna ją nawet polubić i osłabia apetyt. Czy kupujecie do tego błonnik w kaspułkach? Bo nie wiem czy to też kupic i barac żeby bardziej wypłanic żoładek czy saszetki wystarczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
nie probowalam czerwonej herbaty, dzieki za podpowiedz, dzisiaj kupie. O blonniku allevo tez myslalam, ale nie kupilam...To tez jest mysl. Wlasnie jestem po zupie w pracy, a wokol tyle smakolykow...Kolega ma imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
inwersja, dzis mija mi 9 dzien na samych zupach i koktajlach allevo, daje rade, ale przyznaje, ze jak dla mnie BARDZO ciezko! Dzis sie nawet poryczalam z glodu :) Ale sa dziewczyny, ktore twierdza, ze spokojnie bez problemow daja rade i sa w dodatku syte :) Moze z Toba tez tak bedzie, czego z calego serca Tobie zycze! Zaczelas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
nigdy nie byłam syta na diecie allevo , nie aż tak żeby się w głowie kręciło ale wiecznie jakiś mały głodek odzczuwalny , tez juz wspominałam o czerwonej ( u mnie nie powoduje uczucia sytości tylko działa pobudzjaco ) podczas 2 tygodniowej diety niekiedy piłam nawet 6 porcji , wydaje mi się że to przez wzrost 178 i prace( bardzo aktywna od 7 do 17-18) schudłam 6 kg obecnie jestem w drugiej fazie czyli jeden posiłek normalny niskokaloryczny ( ja wybrałam sniadanie ) i 4 posiłki allevo i tak kolejne dwa tygodnie , po 3 dniach kolejny kilogram w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszona ona
sprostowanie po dwóch tygodniach 5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
przestraszona oddaje Tobie hold :) Po 2 tygodniach katorgi tylko sniadanko jesz z normalnych produktow a reszta znow tylko allevo i tak kolejne 2 tygodnie??? Nie dam rady tak :( Naprawde szczerze Cie podziwiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beakol76
Witam dziewczyny! Zaczęłam wczoraj kurację.Waga startowa 62 kg, do zrzucenia mam 5 kg. Pierwsze wrażenia ok. Smak i zapach do zniesienia. Bałam się że będę głodna ale na szczęście nic takiego się nie działo. Jeśli chodzi o to że to sama chemia... no cóż... pocieszam się tym że teraz wszystkie sklepowe produkty to jedna wielka chemia - na każdym kroku nas oszukują, trzeba by wszystkie wyroby robić samemu, piec chlebek, mieć krówki, świnki i kurki. Dam znać jakie efekty. Trzymam kciuki za inne allevoiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
witaj Beakol76 :) zazdroszcze Ci,ze nie jetes glodna :) ja na poczatku funkcjonowalam na strasznym ssaniu zoladka, obecnie jest roznie, ale raczej na wielkim glodzie :) Od dzis biore blonnik allevo.Dzis mija 11 dzien, do niedzieli samo allevo, pozniej chyba 2 posilki zastapie niskokalorycznymi i zdrowymi i marzy mi sie baton allevo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beakol76
Witaj savelica! Gratuluję wytrwałości. Co do ssania w żołądku też się obawiałam ale jest ok. Oprócz allevo zmuszam się do wypicia zalecanej porcji wody i niestety wypijam jedną kawę z odtłuszczonym mlekiem (mam nadzieję że nie zaszkodzi). Byle do przodu... tzn. do tyłu z kilogramami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba 1980
Witam. Mam do sprzedania dietę na 14 dni (brakuje dwóch porcji ) są to mix packi: koktajl owocowy truskawkowo jagodowy zupa ziemniaczano porowa shake czekoladowy Do tego błonnik pokarmowy tej samej firmy 60 kapsułek. Odsprzedam za 260 zł. Jeśli ktoś jest zainteresowany poproszę o maila : słoneczko1100@wp.pl Pozdrawiam, Alicja (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka555
....minął tydzień i poszło 3 kg- dieta jest naprawde super, a co najwazniejsze nie czuję głodu , te koktajle i zupki naprawdę są syte, a muszę napisać że przed dietą bardzo lubiłam jeść ,a zwłaszcza słodycze, a teraz mnie do tego nie ciagnie.Do zrzucenia mam jeszcze bardzo duzo - ponad 20 kg pozdrowienia dla wszystkich alleoviczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatka
Witam, mam do odsprzedania tygodniową dietę allevo. Kupiłam dwa razy na 4 dni mix zupki, koktajle plus batonik gratis. Zaczęła używać, zużyłam 5 saszetek i dowiedziałam się, że będę mamą, więc musiałam odstawić. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv arletkad@o2.pl. Pozdrawiam Was i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beakol76 i jak twoja waga... ja zaczynam jak tylko przyujdzie przesylka-mam nadzieje ze juz dzis bo jestem glodna:) moje waga startowa to 57 kg i tez do zrzucenia ok 5kg... podejrzewam ze obie nie mamy nadwagi ale chcemy lepiej wygladac i tez psychicznie lepiej sie poczuc,wiec pytam ciebie,bo ponoc osobą z nadwagą szybciej waga spada niz tym w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savelica
evelka jestes zywa reklama allevo :) Chudniesz i nie czujesz glodu :) Ja dzis 12 dzien na samych zupkach i koktajlach, nie zgrzeszylam ani razu, ale glod czuje caly czas :) Od wczoraj biore blonnik allevo i tez nie widze roznicy, a mialam nadzieje, ze mi wypelni zoladek. Jeszcze 2 dni katorgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savelica a ile juz schudlas po tych 12 dniach bez nawet jednego grzeszku??? podziwiam cie na maxa ze tylko allevo i nic innego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba 1980
Witam. Mam do sprzedania dietę na 14 dni (brakuje dwóch porcji ) są to mix packi: koktajl owocowy truskawkowo jagodowy zupa ziemniaczano porowa shake czekoladowy Do tego błonnik pokarmowy tej samej firmy 60 kapsułek. Odsprzedam za 260 zł. Jeśli ktoś jest zainteresowany poproszę o maila : alutek@buziaczek.pl ( w poście powyżej podałam błędnego maila ) Pozdrawiam, Alicja (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beakol76
Witaj asienka05! Weszłam dziś na wagę specjalnie dla Ciebie , ponieważ chciałam się zważyć po pierwszym tygodniu... od środy kilogram mniej (nie wiem czy to dużo czy mało?). Faktycznie jak zauważyłaś nie mam nadwagi ale jednak...chcę się czuć i wyglądać lepiej. Życzę Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejguz
Witam serdecznie, mam pytanie czy jest wśród Was karmiąca mama która stosowała bądź stosuje dietę allevo? Karmię i chce schudnąć, nie mam czasowo szans na robienie codziennie 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, ani logistyczne na sport. Dwoje dzieci, dom, praca, karmienie i sen na wyrywki. Pomyślałam o tej diecie ale nie chce szkodzić maluszkowi (5 miesięcy). Mogę jeść bardzo dużo produktów, mały nie ma z tym problemów choć karmię go tylko piersią. Muszę zrzucić 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejguz
Witam serdecznie, mam pytanie czy jest wśród Was karmiąca mama która stosowała bądź stosuje dietę allevo? Karmię i chce schudnąć, nie mam czasowo szans na robienie codziennie 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, ani logistyczne na sport. Dwoje dzieci, dom, praca, karmienie i sen na wyrywki. Pomyślałam o tej diecie ale nie chce szkodzić maluszkowi (5 miesięcy). Mogę jeść bardzo dużo produktów, mały nie ma z tym problemów choć karmię go tylko piersią. Muszę zrzucić 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejguz
Przepraszam za zdublowany post, coś mi się zawiesiło. Dodam tylko że waga stoi mi od kilku dni po porodzie. Nie objadam się, jem zdrowo i nie jem prawie nic słodyczy, pije dużo wody min., nie jem na noc. Myślę że wpływ może mieć kiepskie spanie, podobnie miałam po 1. ciąży. Ale schudnąć muszę, bo mam już dość dźwigania tylu kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inversja
savelica niestety nie zaczęłam jeszcze , ponieważ się rochorowałam i do tego mam jakies problemy żoładkowe; czekam aż całkiem "dojdę do siebie" i będe mogła sokojnie zacząc ; mysle że to jeszcze kwestia 2-3 dni; najwżniejsze , żeby zacząć w takim momencie, po ktorym konsekwetnie przez dlugi czas trzeba będzie trzymać dietę powoli z allevo przechodząc na 1000 kcal na conajmniej kilka miesięcy, bo w przeicwnym razie efekt jojo murowany; narazie piję czerwoną herbatę- pierwsze kubki fujj ale potem człowiek się przyzwyczaja i nawet zaczyna smakować , jak dla mnie najlpesza jest liściata do parzeia i apetyt mi osłabł tak jak chęć na słodycze i żoldek tez trochę spokojniejszy; a Tobie savelica jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×