Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj na imprezie...

Polecane posty

revolver, oczywiście. Nie mówię,że jak chłopak skończy naście lat to ma złożyć ręce i myśleć poważnie planować całe życie. Mówie o tym, że teraz jak sobie chłopaczek skończy szkołę to przeważnie znajdzie jakąś pracę (ale nie chętnie ) i jak już się taki łaskawca natrudzi 8 godzin na etacie, to wraca do domku do mamy i siedzi tam do 30 wręcz, bo po co ma się wyprowadzać jak mama zrobi obiad ,wypierze, posprząta. A jak się temu królewiczowi na włościach zachce poznać jakąś babkę to pojedzie na impreze, gada jakieś głodne bezsensowne kawałki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
jasne , ze nie mam serca ano nie masz :( serce które żyje nie kieruje sie pogardą chodzi mi tylko o jedno - jak typowemu psu (nie mylić z milicjantem) moim zdaniem tak, aczkolwiek pod pojęciem pies w twoim przypadku widzę właśnie milicjanta :D dorwać i wlepić mandat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka ale pomyśl , że ten typ którego opisałaś zwyczajnie boi się podjąć cokolwiek odważnego i kieruje nim strach , zamiast motywacji - dlatego chowa się za mamą i tatą...część z tych facetów na pewno dało by się poprawić , ale oni muszą pokonać własny strach w czym kobiety nie pomogą wcale - bo kobiety nie są wcale od tego ... bo kobiety chcą juz poznawać mężczyzn , a nie robić z chłopców i koło sie zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole wczoraj nikomu widzisz nie wlepiłem - byłem grzeczny i spokojny ja mam cechy strażnika , a nie milicyjnego psa , więc zauważ różnicę , zamiast mnie określać tradycyjnie w dobrym swietle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku to oczywiste , że w końcu twoje ego sie schowa i będzie bardzo grzeczne - zwłaszcza , ze chce być poddane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiem ,że tak jest że on tzn ten chłopiec sobie znajdzie jakąś tam dziewczynę i ona się z takim namęczy,utarga .Wiesz,będzie myślała o czymś poważnym i o czymś więcej,a z takim mągołem nic nie zrobi i jedynie zmarnuje czas. Bo będzie mama,tata, koledzy a i jeszcze koleżanki,bo przeważnie tak jest ,że każdy "chłopiec" to się czuje jak król życia i playboy. i to jest dopiero kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka ależ w żadnym wypadku nie musi kobieta sie wiazać z takim typem , choćby był najprzystojniejszy dla niej i pisał ciekawe bajki....kobieta ma moc odrzucania faceta i facet musi sie tym pogodzić...skoro nie jest odpowiedzialny i postępowy , to wystarczy dać sobie z nim na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
wczoraj nikomu widzisz nie wlepiłem - byłem grzeczny i spokojny chwali ci się rev :D 😘 ja mam cechy strażnika , a nie milicyjnego psa , więc zauważ różnicę póki co pokazałes mi obie swoje twarze :P ale popracujemy i nad psem milicyjnym ;), jestem pewna ze przyjdzie dzien w którym założysz mu kaganiec, kolczatkę i samodzielnie utrzymasz na krótkim łancuchu :D dzis trzeba ci trochę pomóc :classic_cool: kobiety nie pomogą wcale - bo kobiety nie są wcale od tego ... mylisz się rev. są różne kobiety tak jak są różni mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro nie jest odpowiedzialny i postępowy" niezły z kolegi pajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole milicji czy policji nie znoszę , więc bez takich ok? kobieta absolutnie nie jest od tego , by okazywać wsparcie chłopcu , gdy ten sam nie chce zostać mężczyzną - pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem te związki się rozpadają, mówie o tym gdzieś tam z własnych doświadczeń więc wiem. Dużo obserwuje, gdzieś tam poznaje ludzi na imprezach też właśnie i coraz częściej się rozczarowuje całym tym obrazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka - nie pocieszę Cię teraz, bo ale taki obrazek bedziesz widziała coraz częsciej , bez względu na rodzaj i miejsce imprezy - chyba że bedzie ona zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet nie o to chodzi ,że ja nie chce tego widzieć,bo ja wiem,że prawdopodobnie nic innego mnie nie spotka. No i sam mówisz,ze koleżanka przyszła z jakimś pajerzem ,który był beznadziejny i wogóle Ci się nie spodobał, wydaje mi się że kobiety godzą się na taką trochę próżność i bylejakość bo nie chcą być same a dookoła znaleźć trudno jakiś inny typ faceta niż taki o jakim mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
milicji czy policji nie znoszę , więc bez takich ok? nie mówimy o policji tylko o cechach policjanta lub - jak wolisz policyjnego psa masz je i nie za bardzo potrafisz je utrzymać na łańcuchu albowiem wyskoczyłes do mnie z nimi już parokrotnie, co męzczyźnie się po prostu NIE GODZI :classic_cool: kobieta absolutnie nie jest od tego , by okazywać wsparcie chłopcu , gdy ten sam nie chce zostać mężczyzną - pamiętaj o tym a ty chcesz? właśnie cały wic polega na tym czy ten chłopiec chce czy nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""ale dałem na luz..." ale to męskie faktycznie ty jestes prawdziwy facet " dlaczego on miał reagować? Kogo sobie koleżanka wybiera to jej problem, można delikatnie skomentować, ale każdy jest wolną jednostką i jeszcze by brakowało by koledzy wtrącali się w czyjeś wybory... A co do autora to widzę, że alkohol chyba jeszcze w pełni nie wyparował, że bez podtekstów i prowokacji potrafi wyrażać swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole mężczyzna musi czasami wyskakiwać , gdy kobieta nie potrafi utrzymać czasdem gęby na kłódkę , co niewątpliwie dla kobiety jest bardzo ciężki...do tego nie trzeba byc psem... a chłopiec później osiąga dojrzałość lecz cały czas jest swiadomy tego momentu, że będzie musiał wybrać co chce - jak cały czas nie będzie wiedział czego chce , to znaczy że jest babą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka coś mi się wydaje że ty szukasz ideału z obrazka, kobieta musi samym swoim istnieniem motywować chłopca, by dorosnął. Każdy facet bez kobiety to chłopiec :) w koncu jest odpowiedizlany tlyko za siebei, więc i ciut beztroski :) Kwestia tylko chęci faceta by stać się mężczyzną dla tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobieta absolutnie nie jest od tego , by okazywać wsparcie chłopcu , gdy ten sam nie chce zostać mężczyzną - pamiętaj o tym" weźcie wy się postępacy na coś zdecydujcie, dobrze? bo wasz brak konsekwencji jest doprawdy komiczny. od lat twierdzicie że nieuchronna konieczność dziejowa zmusza nas do "równouprawnienia" i "partnerstwa" w związkach a jak przychodzi co do czego to faceta chcecie takiego jak "kiedyś", czyli dominującego, opiekuńczego, zdecydowanego. chorujecie na rozdwojenie osobowości czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka ale desperacja i branie kogo się ma tylko wokół , to też nie jest dobry sposób - chyba że jako zabawka do seksu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca uwierz że piłem mało i jestem trzeźwy :classic_cool: ale nie dziwię sie , ze się dziwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma równouprawnienie nie przeszkadza wcale panowaniu nad kobietą - kobietom wystarczy trochę poluzować i czują się całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"równouprawnienie nie przeszkadza wcale panowaniu nad kobietą - kobietom wystarczy trochę poluzować i czują się całkiem dobrze" to chyba tylko zgodnie z "biedronkową logiką revolvera" czy jak ty tam się nazwałeś. no ale logika nigdy nie bywała mocną stroną głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma, mnie bardzo ciekawi coś. Ty tak analizujesz to co kobiety mówią bo chcesz się przekonać co sprawiło, że jesteś samotny, zgorzkniały i nieszczęśliwy? Rav, będziesz częściej mnie zaskakiwał czy to jednorazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe ideału ?? ;) oj zupełnie byś się pomyliła. Ale lubię mężczyzn zdecydowanych, takich którzy myślą co było by dobre, takich którzy całych pieniędzy nie przepierdalają ma piwko imprezę i paliwo, takich z którym jest o czym pogadać i różne takie. revolver - myśle,że kobieta nawet jak jest twarda i chłodna to gdy faceta traktuje jako zabawkę do łóżka i jest to jednorazowo to jej to nie ruszy,ale jeśli tego jednego faceta traktuje jako zabawkę wielokrotnego użytku to jej serce też dyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma dla takich prostaków jak ty , to wystarczy - idiotom trzeba tłumaczyć najprostsze rzeczy - bo są gorzej jak dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
lisie pole mężczyzna musi czasami wyskakiwać , gdy kobieta nie potrafi utrzymać czasdem gęby na kłódkę , co niewątpliwie dla kobiety jest bardzo ciężki...do tego nie trzeba byc psem... ależ trzeba :D albowiem mężczyzna nie MUSI wyskakiwać (to że wyskakuje oznacza że nie jest meżczyzna a siusiumajtkiem walącym w piaskowinicy łopatką kolezanki po łbie :P) Jest cała masa dostępnych (wiem, wiem, nie dla ciebie ;)) mozliwosci aby sobie poradzić z nazwijmy to- rozhisteryzowaną babą :D a chłopiec później osiąga dojrzałość lecz cały czas jest swiadomy tego momentu, że będzie musiał wybrać co chce - jak cały czas nie będzie wiedział czego chce , to znaczy że jest babą... znam sporo bab które bardzej wiedzą czego chcą niż niejeden facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×