Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj na imprezie...

Polecane posty

lisie pole jak nie lubisz czytać bredni , to pisz w końcu mądrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
projekcja chłopcze z pędem do wiedzy.. ja nie lubię czytać TWOICH bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisie pole
wystarczy że będziesz najpierw myslał a potem klepał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku nic się nie zmieniłem - no co Ty...jeszcze by tego brakowało , żebym łagodniał...:classic_cool: niby bardziej byłem ostry i trudny do strawienia, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisie pole wystarczy że będziesz najpierw myslał a potem klepał biorę tylko dobre przykłady - np. z Ciebie i mi się udaje...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innurbana
)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku wybacz , ale ja zawsze jestem normalny - czyli nienormalny dla pewnej reszty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku poza tym kobiety nie znoszą normalnych facetów - za małą im dają dawkę emocji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym - o co prócz bruneta w okularach prosisz swego anioła?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku nie jestem aż tak negatywnym starcem na jakiego wyglądam , widzę nadzieję w mroku , więc muszę być bardziej pozytywny , niż reszta , a wszelakie filozofie , wnioski , cynizm i szyderę nie zawsze można traktować poważnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostota odgrywa bardzo ważna w rolę w Twoim życiu - bo tak siebie przedstawiasz , tylko , ze to maska - dalej jest już bardziej pokręcona droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"musisz zmienić kalkę na trochę inny model - nie chodzi o dopasowanie pod kątem innych, ale pod katem siebie -czyli trochę więcej kolorów na tej odbitce by się przydało..." Piszesz o czymś konkretnym? "a wszelakie filozofie , wnioski , cynizm i szyderę nie zawsze można traktować poważnie" Skończ to obnażanie się bo dopiero 18. "ja jestem prosta kobeita i nadmiar przywdziewanych masek mnie zniechęca " Fikuśna, to sama nie przywdziewaj nieładnych masek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa pisze o tym , ze nauka cierpienia to sztuka....nauka ta nie ma na celu spowodowania w Tobie winy ani tragedii z powodu cierpienia , a jedynie ma pokazac pozytywy , kryjące sie za niedoskonałościami i błędami...to włąśnie masz widzieć i odkryjesz więcej kolorów...:) jak piszę coś normalnego , to zaraz się obnażam ...kobiety...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, wiesz doskonale, że nie o nick mi chodziło:P Ale pewne kolory widać tylko w odpowiednim oświetleniu, rev. A zapalenie tej żarówki nie jest zależne ode mnie. Więc pozostaje mi tylko przypuszczać, że dane miejsca puste są tylko pozornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Krwawa ja naprawdę jestem najpiękniejsza" poka fote, ocenimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa czasem przeznaczenie nie da zapalić jej nikomu - taką ewentualność trzeba rozważyć , zwłaszcza pod katem możliwości życia i znalezienia sie w patologii itp , by przeznaczenie pozwoliło nam tego uniknąć... to takze tyczy fiku i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×