Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadciaga grabarz

Topik indywidualny.

Polecane posty

Gość skoro udało Ci się tyle czasu
wytrzymać, to po co tu wróciłaś? im szybciej stąd odejdziesz tym lepiej, nie pisze tego złośliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważka, złośliwa bywam
jedynie wobec osób które uwielbiam, a Ty stety-niestety jestes mi obojętna. nie znam Cie :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą noc i poranek płakałem, bo nigdy nie będę tak zajebisty i piękny jak Śpiący Leniwiec 😭🖐️))) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poka tzytzki :P Dobra, wydupcam załatwić se kurs niemieckiego. Kiedy wrócę ma być fotczan. Pa 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fred gluten morgen :classic_cool: Śpioszken🖐️:classic_cool: Bo bążór wygrau casting do programu pani Ólejniczak nazywający sie kreska nad ó :classic_cool: Będe dbać o to aby stół nie był upiertolony :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och 😭)) Jeszcze nikt nie był dla mnie taki miły :( :classic_cool: 😍 Źle zrobiłaś wracając 😭 Tu nie jest bezpiecznie :O Jeszcze rośnie nam pomału nowy Hitler na topike :O🖐️ :classic_cool: Ide se nazbierać truskawek z ogródka :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upominam że słowwooo
ogrodek jes zastrzezone Leniwiec sie tu zadomowił :classic_cool: tfu tfu tfu dwa grzybki w barszczyk to za bogato, oj bogato :P:P :P trza troche objetosci dodac :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależsz
mam takie luzy, że :P asz tszeszcze czuj sie jak u siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależsz
przecie skacze :classic_cool: kawusi ? ciacho ? ciacho ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange Ty mi nie pisz co ja moge a co nie 🖐️ Może to robić tylko Moja mamusia :classic_cool: Śpiochu juz skacze ino założe mociejszy stanik aby sobie nie wybić zębóf :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależsz
żeżur sie nie podniecaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange...ależ tak mocno nie skacz...bo zwalisz się sąsiadom na głowę Bążur...to wyjmij szczękę..nie będziesz musiała ograniczać wolności swoim...biustom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ogródek, ani podniecać .. A wysrać sie mogę ? :O:classic_cool: O nie! Nie wyjmę moich złotych zębóf :classic_cool: Fajko chodzi o Freda ale nie móf nikomu :classic_cool: 😭 Od rana do notzy wbija niemiecki do głowy :O Zaczyna sie 😭))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależsz
Fred cche migrować i te aryjki zarywac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×