Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

mam nadzieje ze i mi w koncu spadnie troche bo juz mam dosc zastoju... takze ostro south beach..i jak mi nie pomoze to ja juz nie wiem co robic... a cwiczenia tez sie nie katuje tylko codziennie cos...hula hop, twister, musze wprowadzic sepper bo stoi i sie patrzy na mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wam smęce i nudze i marudze...no masakra...juz nie bede :p obiecuje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do Was kręcąc na hula :) Właśnie zaliczylam 40 min. Steppera. Na basen mi się nie chciało, bo tak zimno dziś. Może w piątek skocze. Łyska, jak spodnie luzniejsze to musiało coś spaść do licha. Robiłam na obiad te placki z cukini, ale chyba coś poszło nie tak, bo średnie wyszły i w sumie nikt nie jadł poza mną... Sumejko, nie wmawiaj sobie, ze masz taka budowę. Jestem pewną, że jak więcej pocwiczysz to brzuchol zniknie. Za jakiś miesiąc prześle Wam foty mojego pociazowego flaka i stanu aktualnego. Zobaczycie co robią z człowieka ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuujuuuuu fajnie, że trochę Cię ubyło :) Dziewczyny, w stopce moje najnowsze pomiary. Reasumując, to zrzuciłam 1,6 kg na diecie SB (myslę, że to bezpieczny wynik). Zeszło z talii i brzucha, w sumie reszta prawie bez zmian i dlatego postanowiłam kontynuować dietę jeszcze przez tydzień. Chciałabym, żeby chociaż 3 cm spadło z brzucha, a finalnie, zeby jakims cudem mieć 70 cm w obwodzie. Oczywiście cały czas będę ćwiczyła :) Piszcie jak u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuujuuuuu i fragolina gratuluje wam spadku wagi ! ;))) sama tez mam sie czym pochwalic :D uwaga uwaga po trzech dniach SB spadl mi kilogram! ;D no nareszcie dziala cos :D jestem super zadowolona! teraz to chce mi sie i dietowac i nawet cwiczyc :p kurcze ale sie ciesze :p narazie nie zmieniam stopki bo bez sensu ;p po pierwszym tygodniu zmienie o ile cos jeszcze zleci :p takze no dzis 4dzien diety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurraaaa Pyska! :D Nie wiem jak Ty, ale ja nie przestrzegam tej diety strasznie rygorystycznie. Wczoraj np. zjadłam tych placków z cukinii chyba z 5, a były bardzo tłuste mimo odsączania, wypiłam pół szklanki piwa, bo miałam straszną chęć i zjadłam 4 duże łyzki majonezu normalnego winiary. W sumie tylko ten majonez mnie martwi, ale niemal go spaliłam cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja powiedzmy przestrzegam tak w 99% bo np przedwczoraj zjadlam kilka tych ziarenek popcornu (moze z 6-7) a wczoraj wypilam kawe z mlekiem i jakiegos takiego tigera(a podobno cofeiny nie mozna no ale to.nie powod zeby zaprzestac diety skoro DZIALA) nawet ni wiesz jak sie ciesze ze w koncu znalazlam diete dla siebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss, no to ja pijam 2 kawy dziennie. Czytałam, że można, ale w rozsądnych ilościach, cokolwiek to znaczy :) Też się cieszę, że SB działa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mysle ze ta kawa to nie ma zbyt duzego wplywu na odchudzanie takze mysle ze mozna tak jak mowisz w rozsadnych ilosciach a nie hektolitrami :p nie moge sie doczekac dnia kiedy zjem arbuza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Fragolinka-u mnie jest możliwość dokręcania śruby w stepperze.I oczywiście skrzypi podczas ćwiczeń. Gratuluję Dziewczyny spadków wagowych.Szczególnie cieszę się z sukcesu Pysi,bo tak bardzo czekała na jakiś spadek wagowy. U mnie na wadze 61,1.Zaczynałam od wagi 65 kg więc powoli bo powoli ale chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazlam fajny przepis na 1faze south beach! :p otoz uwaga uwaga PIZZA !:P podaje przepis: 250gram chudego bialego sera zmieszac z dwoma zoltkami(ja dalam trzy bo mialaam malutkie jajka) , w misce ubic z bialek piane i zmieszac to z tym serem. wkroilam tez papryke zolta i czerwona i przyprawilam ;) teraz trzeba wylac na papier do pieczenia i piec w temp okolo 200stopni;p jakies 15min az sie zacznie brazowic delikatnie. pozniej wyciagnelam z piekarnika posmarowalam przecierem pomidorowym i dalam ogorka kiszonego, papryke, ser zolty, mozarella i feta, oraz plastry cukini :p i znowu do piekarnika na jakies 15-20min ;p jak dla mnie pyszne jest :p moge podeslac zdjecie na poczte dla zobaczenia jak to moje cudo wyglada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza... -,- 4dzien SB dobiegl konca. w 100% zaliczony brakuje mi arbuza, bananowej jogobelli i mojego ciemnego chlebka...:( trudnoo dam rade... w sobote pewnie pogrzesze alkoholem ale sa w koncu wakacje. i mysle ze to wytancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem ;-) chyba muszę zaczać intensywniej ćwiczyć bo tłuszczyk z pewnych miejsc nie chce zejść , a z innych schodzi go dużo chudne z talii, ramion, nóg, a okolice bioder, podbrzusze, uda to katastrofa ;-) zmieniłam stopkę w końcu 63 z przodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jak zwykle melduję :) Pysia, poproszę o fotę tej pizzy, bo jakoś nie mogę jej sobie wyobrazić :) Mail: fragolina1@o2.pl. Może w weekend bym zrobiła. Tylko, zeby u mnie w domu to jedli, bo sama nie dam rady. U mnie wczorajszy dzień bez ćwiczeń. Padłam i poszłam spać o 22. Dziś muszę nadrobić koniecznie. U mnie dziś dzień 9-ty SB. Powoli rozmyślam czy po skończeniu przejść na fazę drugą czy od razu na trzecią jak juz więcej nie chce chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuujuuuuu, najważniejsze, że w ogóle spada, a im wolniej tym lepiej, bo na pewno nie będzie jojo, tak więc działaj wytrwale :) Na uda to chyba stepper, a na biodra polecam hula hop. Miałam straszne boczki. Na chwile obecną zakładam bardzo obcisłe spodnie i nic mi się nie wylewa (może odrobinka, ale to kwestia 2-3 tygodni :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie muszę zmienic ćwiczenia bo ja tylko rower i marsze... ale już taka budowa że miedzy talią a tyłkiem mam ponad 30 cm różnicy...;-)i zawsze ten tyłek szeroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeetam budowa. Mówię Ci, odpowiednie ćwiczenia i da się zmniejszyć tą różnicę 30 cm. Niestety wymaga to czasu i wysilku sporego. Ja stwierdziłam, że z moim brzuchem po ciąży nic juz nie zrobię i będzie wystający i obwsiły, bo tak mi zostało i już, ale po 1,5 m-cu ćwiczeń widze duuuuzą róznicę. Może nawet wyjde bez skrepowania na plaże w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinko zdjecie juz chyba poszlo na twoja poczte, wiesz to nie jest taka tradycyjna pizza ;p ale mojej mamie smakowalo(a przynajmniej tak mowila) wgl to czesc;) u mnie dzis bedzie 5dzien SB , efekty jakie zauwazylam po 4dniach to w talii 4cm mniej, w brzuchu na wysokosci pepka 6cm mniej, biodra bez zmian, udo 2cm mniej, ogolnie jedrniejszy i bardziej plaski brzuch ;) mam tez nadzieje ze w niedziele rano bedzie kolejny kilogram mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fotę, dzięki. Kurcze, wygląda jak prawdziwa pizza. Zrobię na pewno w weekend :) Pyska, ale pieknie spadłaś w obwodach! Jednak ta dieta naprawdę działa na brzuch. Widzę już po sobie, że za dużo jadłam chleba i postanowiłam ograniczyć pieczywo na stałe do bułki grahamki na śniadanie. I tyle. Pyska, a powiedz mi jeszcze czy masz na tej diecie jakies kłopoty z żołądkiem, wdęcia czy zapracia czy inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widze ze w mojej diecie bylo.za duzo chleba(mimo ze ciemnego) i.ziemniakow... takze tez to.ogranicze napewno w przyszlosci;) a problemy z zoladkiem...hmmm zanych wzdec zaparc ani nic... wszystko.w jak najlepszym wporzadku jest ;)) nawet jak najem sie bobu to zadnych wzdec nie mam ;) i powiem ze ciagle jestem najedzona mimo ze nie jem tonami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Juuuuujuuuuu-u mnie też bardzo ciężko z ud schodzi tłuszcz.Dlatego ćwiczę na stepperze,innego wyjścia nie widzę. Widzę,że skuteczna jest ta dieta sb.Muszę poczytać szczegóły na ten temat. Wczoraj za dużo zjadłam.Mam nadzieję,że nie odbije się to za bardzo na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie uda to jeszcze jakos leca gorzej pupa ;/ w talii ubyło bardzo dużo a na dole cieżej idzie... dziś tylko rower mi zostaje bo burzowo i deszczowo... od poniedziałku chciałam zaczać chodzić na dancehall ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam dziewczyny moge polecic steper;) kiedys jak cwiczylam regularnie to uda smuklejsze i pupa jedrniejsza ;) no ale lenistwo wygralo i przestalam cwiczyc... od dzis znowu wprowadzam stepper... mimo ze nie mam jakis wielkich zastrzezen do moich nog to przyda im sie schudnac... ;) narazie to na maxa walcze z brzuchem ktory od zawsze byl moim kompleksem..:( a jak bylam mala to taki chudzielec ze mnie byl...no ale sie utylo i teraz trzeba to spalic..;) wierze ze mi sie uda z SB ;) i wierze w was laski ze tez osiagniecie swoje cele ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam dziewczyny moge polecic steper;) kiedys jak cwiczylam regularnie to uda smuklejsze i pupa jedrniejsza ;) no ale lenistwo wygralo i przestalam cwiczyc... od dzis znowu wprowadzam stepper... mimo ze nie mam jakis wielkich zastrzezen do moich nog to przyda im sie schudnac... ;) narazie to na maxa walcze z brzuchem ktory od zawsze byl moim kompleksem..:( a jak bylam mala to taki chudzielec ze mnie byl...no ale sie utylo i teraz trzeba to spalic..;) wierze ze mi sie uda z SB ;) i wierze w was laski ze tez osiagniecie swoje cele ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolina a gdzie kupic tofu? jezu co ja sie dzis do poludnia nastresowalam jak glupia...zbieralam sis zeby zadzwonic do ginekologa na pierwsza wizyte bo chce tabletki anty..i sie dopiero o 15zebralam zeby zadzwonic... ide we wtorek do jakiegos faceta..niby ma dobre opiniee ale jednak sie stresuje troche..ani jesc mi sie nie chce z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55 z 70 w 5 tygodni
Życzę wam dziewczyny powodzenia i wytrwałości! :) Jestem na tej diecie od przeszło miesiąca i schudłam już równe 15 kilogramów. Na prawdę warto :) I wcale nie byłam wielorybem więc to nie dlatego że miałam dużo do zrzucenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Pysia-nie stresuj się aż tak.Ginekolog to tylko lekarz,tak jak np.okulista. Lepiej zadbać o swoje sprawy jak należy niż potem żałować.To tylko parę minut stresu i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×