Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Nie ma ludzi idealnych ! Obserwowalam figury innych kobiet w bikini I wam Powiem ze najwazniejsza jest jedrnosc!! Masz w udzie 55 cm ale nie jest obwisle I Tylek wiekszy ale jedrny to sie ciesz !!! Popracuj nad talia I wszystko gra :) Widzialam kobiety szczuplejsze ode mnie ale ze zwisajaca skora , mega cellulitem itp Jesli odchudzasz sie na glodowce to uwierz ze to widac nie tylko po stanie skory ... Tzw szczuple grubasy heh 2 czy 3 cm tu I owdzie tragedii nie czynia Jesli cialo jest gibkie I wysportowane -- kazda z was ktora ma juz Pierwsze zarysy miesni wie o czym mowie :) Kobieta z rozm 38 czy 40 moze lepiej wygladac w bikini niz jej rowiesniczka z 36 :) Ja w stroju kapielowym biegalam , skakalam , schylalam sie bez kepacji -jeszcze 2 mies temu lezalabym pod recznikiem z wciagnietym brzuchem hehe Zaakceptujcie swoje ciala dziewczyny :) Wysilek fizyczny sie oplaca! Cialo wam sie owdzieczy :) Nie wazne czy wazysz 50 kg czy 60 Jesli sylwetka jest proporcjonalna :) a cialo niezbyt galaretowate :) W 1 dzien gdy ubralam bikini maz mi powiedzial " I co oplacilo sie cwiczyc" :) no oplacilo :) duzo wysilku wlozylam w spalanie tluszczu I obiecalam sobie ze w przyszlym roku moje uda beda juz idealne na 100 procent !! Nie wiem czy bede miala w obwodzie 47 cm czy 52 ale wiem ze jak pojde na wodny aerobik albo grac w siatkowke na plazy to ludzie sobie Pomysla " o kurcze widac ze ta dziewczyna cwiczy I jest wysportowana" Zero cellulitu I zero tluszczu :) Zaczynam juz dzis :) tzn cwicze dalej po urlopowej przerwie :) Zima Lece do szwajcarii na snowboard wiec forma sie przyda a do nastepnego lata bede miala pieknie wyrzezbione cialo o jakim nawet nie snilam :) Zaakceptujcie siebie I okreslcie od nowa realne cele !! Meczysz sie juz 3 miesiac wazac wciaz 56 kg? To sobie waz ! Pilnuj zeby nie przytyc I cwicz aby wzmocnic miesnie schudniesz wtedy bezstresowo nie wiedzac kiedy Bez wazenia codziennego I stresu :) Bede wpadac czasem :) Kiedys myslalam obsesyjnie I diecie , cwiczeniach teraz mam luzik :) cwicze , staram sie jesc mniej I nie wyliczam ile to juz powinnam wazyc Trzymajcie sie :) Zycze wam pelnej akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-róża
Witam Dziewczyny ! Chciałabym do Was dołączyć mam nadzieję że mnie przyjmiecie ? ;) Od roku jestem mężatką i się śmieję że jestem statystyczna Polka ( czytałam artykuł że w pierwszym roku tyję 5 kg w drugim 10 :D ) Na razie jestem na etapie pierwszego i plus 6 kg do przodu czuję się z tym okropnie. Mam 165 i na chwilę obecną 63 kg może nie jest to jakaś wielka nadwaga no ale jestem obtłuszczona nie mieszczę się w żadne ubrania . Chciałabym schudnąć 8 kg aby ważyć 55 i popracować nad jedrnością ciała gdyż mimo mojego młodego wieku jest sfłaczałe i pełne rozstępów w okolicy tyłka. Do dzieła mam nadzieję że mi się uda dzisiaj drugi dzień ;) Koniecznie chcę wprowadzić ruch myślę że będzie to skakanka tylko ... wczoraj poskakałam 2 min i myślałam że padnę może jakieś porady jak przetrwać to ? I jak skaczenie na "lajkonika" czy dwoma nogami ? Proszę o prady osoby skaczące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna-Różo witaj i przyłączaj się do wspólnego odchudzania i walki o super ciało :) Co do skakanki to nie doradzę, bo mam słabe kolana i nie moge skakać. Może poczytaj w necie, jest dużo na forum o skakaniu. Dietko, dobrze prawisz, nawet BARDZO dobrze. Właśnie ja jestem (jeszcze) takim szczupłym grubasem, jak to zgrabnie nazwałas :( Niby wymiary mam OK, ale tyłek wisi mi do kolan, cellulit na udach. Kurcze, nie może tak być. Fakt, sporo się poprawiło odkąd ćwiczę, ale strasznie wolno mi to idzie. No ale nic, koniec biadolenia, biorę się za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ;) u mnie dzis dzien bez diety ;p troche piwa pizzy :p ogolnie milo spedzony dzien ;p bylam u tego ginekologa ;) facet bardzo fajny i mily ;p przepisal mi tabletki anty ;p kupilam pierwsze opakowanie i mam nadzieje ze skutkow ubocznych nie bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska a jakie masz tabletki ? Jesli te starszej generacji to w pierwszym miesiacu Mozesz miec plamienia Ja po pigulkach puchlam jak balonik I dorobilam sie cellulitu I rozstepow W uk mam Darmowe implanty antykoncepcyjne, pigulki ale jestem zdecydowana przeciwniczka trucia sie hormonami W pl nikt poziomu hormonow przed wypisaniem anty nie sprawdza a wiele kobiet ma lekkie zaburzenia hormonalne nawet o tym nie wiedzac Z tego co zrozumialam bylas pierwszy raz u tego lekarza-zrobil ci chociaz usg zeby zobaczyc czy nie masz np cysty z ktora beda sie dzialy rozne dziwne rzeczy po nafaszerowaniu hormonami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapisal mi jakies DAYLETTE podobno odpowiednik Yaz i Yasminelle, zobaczymy co to z tego bedzie, dostalam recepte na 3opakowania ale kupilam.jedno...najwyzej pojde do niego jak mi nie beda pasowaly od razu po miesiacu. tak mialam usg, wsumie to caly zestaw badan i powiedzial ze wszystko wporzadku ;) aby dziwnie bo nie mogl znalezc lewego jajnika bo mam jakos go z boku ale ze to jest niby normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już widze jak Pyska miała całą masę badań przed wypisaniem tabletek... Niestety w PL coś takiego nie istnieje. Ja zawsze chodziłam i chodzę prywatnie, albo do prywatnej przychodni, ale nikt nigdy nie wspomniał o takich badaniach. Poza tym też nie jestem zwolenniczką tabletek i już nie muszę się martwić czy mi zaszkodzą :) Dziewczyny, ważyłam się dziś i jest 54,5 :( Dokonałam też pomiarów i w sumie bez wielkich zmian. Brzuch jest na + :-/ No ale w udzie spadek i w biodrach, co akurat mnie nie cieszy. Znaczy, że w biodrach. Wczoraj 45 min. steppera, 20 min. roweru, 30 min. hula. Czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina uda I biodra szczuplejsze :) Brzuszek pelny to na plusie hehe I waga troszke tez Moze woda :) Nieistotne :) 2 wymiary w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologie tez ;) no ja tez poszlam prywatnie bo jakos na ta kase chorych to ja nie ufam tym.lekarzom ;p no zadnych hormonalnych badan nie bylo ale to chyba norma w polsce;) ale ogolnie to jestem zadowolona bo nie bylam ani skrepowana przy nim, badanie bylo bezbolesne, zagadywal mnie do jakiej szkoly chodze ;) a te daylette to.jakas nowosc jest.. zreszta jak wczoraj z kolezanka stwierdzilysmy ze lepiej zapobiegac niz leczyc :p a ciaza by byla teraz bardzo nie na miejscu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że lepiej się potruć niż zaciążyć nieplanowanie. Pyska, to dobrze, że miałaś sporo tych badać, aczkolwiek lipa, że nie na dobranie tabletek. Dalej jesteś na SB? Bo ja w sumie to nie wiem. Mam postanowienie nie jeść zakazanych produktów z tej diety w 2 fazie, ale będę jadła owoce i warzywa bez ograniczeń. No i ćwiczonka :) Dietko, no czego tu gratulować. Przytyłam ponad kilogram, no ale może to mięśnie, skoro w obwodach bez zmian. Dziś odpuszczam stepper, bo jakoś nie mam weny na niego. Za to jadę na basen. I na pewno z pół godzinki rowerem zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulowalam ci samozaparcia do cwiczen :) A wiesz ze wazyc I mierzyc sie nalezy po Dniu beztreningowym ? Jak Miesnie odpoczna to wynik jest inny :) A te kilo to pikus -woda albo Zalegajacy w jelitach pokarm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiedziałam o tym dniu beztreningowym. To może w piatek sobie taki zrobię i w sobotę się pomierzę i poważę. U mnie chyba ten pokarm w jelitach stoi. Niestety mam problem z jakimis zaparciami. Niby od ćwiczeń metabolizm jest szybszy, ale w moim przypadku to się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm juz od kilku dni wprowadzilam.owoce i troche chleba ale powroce chyba jeszcze na pierwsza faze;) zobaczymy.co.z tymi tabletkami, mam nadzieje ze bedzie wporzadku ;) za kilka dni zaczynam je brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witajcie Dziewczyny! Pysia-widzisz,z tym ginekologiem to nie taki diabeł straszny jak go malują! Tabletki nowej generacji nie powinny dawać jakichś dużych skutków ubocznych. A dziecko to wielkie szczęście ale lepiej niech będzie planowane i oczekiwane:) Dietowo jestem na dnie. Też jestem takim szczupłym grubasem.I chyba tylko ćwiczenia mi pomogą. Dziewczyny-mam takie pytanie,może któraś się na tym zna.Załóżmy,że zacznę ćwiczyć regularnie przez kilka miesięcy.Zniknie trochę tłuszczu,zarysują się mięśnie. Czy żeby utrzymać efekt to będę musiała ćwiczyć do końca życia? Jak przestanę to wrócę do dawnej sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.masz racje, nie taki diabel straszny ;) co do miesni to one tak szybko nie zanikaja ale dobrze jest np pozniej poswiecic im troche czasu w tygodniu poniewaz przyspieszaja metabolizm, bedziesz mogla jesc a miesnie beda same za ciebie spalaly wiec warto je miec troszke bardziej rozbudowane :p ale.nie jak kulturystka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilmo Zalezy jaki tryb zycia bedziesz prowadzila gdy przestaniesz cwiczyc -Jesli normalny to nie znikna :) A co do tabletek nowej generacji to zwiekszaja ryzyko Kurde nie wiem jak sie to nazywa po polsku hmm zakrzepicy ,zatorow zylnych sa gorsze od tabletek drugiej generacji-udowodniono naukowo Chodzi mi o te po ktorych nie ma okresu ( fuck?) nie robi sie przerwy w ich braniu-tzn lykasz przez tydzien Jakies placebo niepotrzebnie obciazajac narzady Nie wymienie wam nazw dostepnych w pl bo nie mam pojecia jakie macie w obrocie ale kilka kobiet juz sie przekrecilo-tzn nie obudzily sie :( Lepiej nie palic przy anty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilma, ja też bym tak chciała. Tz. cwiczyć, wyrobić mięśnie i później normalnie funcjonować, ale nie być juz na rzadnej diecie. To co, mobilizujemy się? Ja już zaczęłam 1,5 m-ca temu :) Mogłabyś zrobić sobie stopkę z wymiarami? Będzie bardziej mobilizowało jak co tydzień będziesz zmieniała. No niestety nie ma nic łatwo, ale to tylko kilka miesięcy, może nawet dwa starczą, a później jaki efekt i lepsze samopoczucie. Dietko, a jak tam Twoje rzucenie palenia? Miałaś zawalczyc po powrocie. Ja sie pochwalę, że nie palę 55 dni (sama nie liczę, ale mam konto na takiej stronce od rzucania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina a stosujesz Jakies wspomagacze? Gratuluje Ja Rzuce juz niebawem- mam jeszcze fajek na tydzien :) Dam ci znac jak mi idzie ale ja mam plastry I spray do ust :) Zegnam sie z dieta bo jadlam normalnie tydzien przed wakacjami :) Co miesiac bede sprawdzac wage I wymiary :) czy jojo sie nie cZai Cwiczyc zamierzam 3 razy w tygodniu no I rowerem do pracy 1h dziennie bez zmian :) Ujedrnie cialo :) Bede was czytac caly czas bo cos Musze robic w pracy :P Wage mam idealna a I do obwodow juz nie mam zastrzezen -uwielbiam moje biodra te z okolic 90 cm I nie chcialabym miec np 83 czy 85 cm :) A cwiczac pewnie troszke zeszczupleje wiec dla rownowagi bede jadla juz wszystko :) Dzis barbecue :) Milego dietkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietko sf troche mnie wystraszylas z tym 'przekreceniem sie' ale lekarz mi sie pytal o te choroby czy mialam cos z nimi wspolnego ale no nie mialam nigdy nic takiego..w rodzinie tez nie bylo takich przypadkow.. na ulotce pisze jakby wystapily objawy (tam wymienione) to zeby natychmiast odstawic tabletki... a te daylette to sa tej nowej generacji wlasnie.. ze 24biale tabletki i 4zielone placebo... w necie sa rozne opinie..raz dobre raz zle ale to zalezy od organizmu przeciez, wiec sprobuje je brac skoro juz kupilam ;) dzis dzien dietowo tragiczny! -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kazda ma inny organizm skonczylam poloznictwo , uczylam sie terapiach hormonalnych i powiem ci ze jak kupowalam 2 lata temu pigulki to wciskal mi tez te nowe ale ja przystawalam przy tych 2-giej generacji lekarz nie byl zadowolony i cos burczal ale on ''pracuje dla'' firm farmaceutycznych i gowno go obchodzilo ze pale, mam problemy z naczynkami okres akurat wole miec-mialabym kontrole nad tym czy nie jestem w ciazy hehe schizowalabym sie .... pigulki bralam na uregulowanie ale powiem ci ze mi nie sluzyly osobiscie mialam probemy ze wzrokiem-to pewnie od wzrostu cisnienia heh moze tobie beda sluzyc-przeczekaj 3 cykle bo organizm moze swirowac na poczatlu-bole glowy itp podobno przy tych nowych nie ma plamien my nie stosujemy zadnej antykoncepcji poza naturalna:P znam swoj organizm i po wizycie w toalecie wiem po sluzie czy mam dzien plodny-w ciagu 10 lat jedna planowana ciaza :P tyle kobiet bierze tabletki dzien w dzien i zyja jesli jestes zdrowa i nie palisz to spokojnie 3 miesiace i organizm to ogarnie :) obserwuj cialo pod katem rozstepow i celluitu bo ja po 2 mies pigulek mialam ich wiecej niz przez 9 miesiecy ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietko, ja się wspomagałam Tabexem, nie wiem czy macie to w UK. Brałam tabletki tylko 3 dni, trochę przedawkowałam i źle się po nich czułam. No ale sądziłam, że warto się nimi potruć niż truć się fajami. Tylko, że od tego momentu zaczęły się moje problemy z wagą. Naprawdę więcej nie jadłam, a tu taki skok w krótkim czasie. A Twój mąż pali? Aha, na tych tabletkach rzucił też mój kolega z pracy zainspirowany moim sukcesem. Palił jak smok przez 20 lat. Też 3 dni brał tabletki i nie pali już 3 tyg i nic a nic go nie ciągnie. U mnie dietowo tak sobie. Właśnie zjadłam zaległe imieninowe cukierki od kolegi, wczoraj na kolację placki z cukinii i naleśniki, ale w dużej ilości. Poćwiczyłam też, więc jakoś nie mam wyrzutów sumienia za bardzo i nie sądze, żebym przytyła. Trochę wyluzowałam z tym odchudzaniem. W sumie gdyby jakos pozbyć się brzucha byłoby naprawdę OK. Dietko, moze jako połozna masz jakieś rady jak zgubić pociążowy flak. Boczków nie mam od kręcenia na hula, ale z profilu brzuch wygląda jak w 5 m-cu ciąży :( No i ćwiczę i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze tyle kobiet bierze i zyje ;) mam nadzieje ze te tabletki beda mi pasowac i nie przytyje po nich ani nic;) ale niestety musze zaczac je brac bo moj chlopak to i nawet juz by chcial dziecko... a mi dziecko teraz nie bardzo pasuje... bo matura, egzamin zawodowy, studia jakies czy cos... no mam plany w ktorych nie ma dziecka... wiadomo chce miec pozniej dziecko ale teraz to ja jeszcze chce sie wyszalec :p 19lat to nie pora na macierzynstwo, dosyc sie nazajmuje siostrzenica i mam dosc :p jeszcze sie wczoraj z chlopakiem poklocilam bo on chce dziecko jedno za drugim a ja nie dam z siebie zrobic ciezarowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska, Twój chłopak mówi tak, bo jeszcze nie macie dziecka. Mój mąż chciał trójkę, ale po jednym stwierdził, że w życiu juz dzieci więcej nie chce, chociaż uwielbia naszego syna najbardziej na świecie ;) Podzielam jego zdanie. Wyszalejcie się i za kilka lat pomyslicie. Chociaż ja trochę żałuję, ze nie zaciążyłam zaraz po ślubie, albo przed, bo teraz dziecko miałoby z 6 lat. No ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Fragolina-bierzmy się za siebie!Wzrost mam taki jak Ty,ale wagowo jestem kilka kilo większa .Po okresie zważę się i zmierzę.Napiszę Ci co i jak z tym tłuszczem u mnie. Pysia-nie schizuj.Wszystkie lekarstwa mają jakieś skutki uboczne-tak piszą w ulotkach.W praktyce rzadko dzieje się coś złego.Muszą ostrzegać,ale nie musi się nic zdarzyć.Bierz te pigułki i nie stresuj się możliwością niechcianej ciąży:) Dietka-ryzykantka jesteś!:)Tyle lat i bez wpadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilma, mierz się i waż i działamy :) Ja mam w planach na dziś rower - jakieś pół godz., stepper - 45 min. i hula pewnie pół godz., bo na więcej czasu brak. Uwielbiam kręcić. Mam odstający brzuch, to fakt, ale boczki znikają i sa już malutkie, pewnie za miesiąc znikną zupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar225
powalone mają wzrostu 168 ważą po 55 - kościotrupy chodzące a narzekaja na boczki...., A feee takie kobiety są nieapetyczne. Niby odchudzacie się dla facetów, ale nie patrzycie wcale na to co my lubimy...blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chwilę mnie nie było...jestem zadowolona bo waga spadła do 62 kg...myśle, że jeszcze 5-6 kg i bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×