Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

no ja wiem, sama sobie tlumacze ze tylko lekarz ale jednak stresuje sie troche...no ale pierwszy krok wykonalam, na wizyte umowiona.jestem.to pojde ;p przyjaciolka ze mna idzie ;) gdyby nie to ze chce tabletki anty to pewnie jeszcze dlugo bym odkladala ta wizyte :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska, tofu kupuje w Realu i są też tam smaczne kiełbaski sojowe, pasztety wege i w sumie sporo maja rzeczy dla wegetarian. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale raczej wszędzie asortyment ten sam. Co do gina, to ją nigdy nie byłam u faceta, a chodziłam z 10 lat. Za to na porodpwce byli sami faceci i mnóstwo studentów i nawet operował mnie koles, więc potwierdzam, że lekarz jak lekarz i jest wszystko jedno czy to on czy ona. Obys tylko nie przytyla p... o tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski;) no u mnie reala nie ma ale poszukam w kauflandzie albo carfourze tofu :p nigdy go nie jadlam ;p co do gina to macie racje...lekarz to lekarz ;) i tez mam nadzieje ze nie przytyje po tabletkach.. ;) dzis 6 dzien diety;) i kolejny kilogram mniej ;D ale sie ciesze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Dziewczyny-bez tabletek jeszcze bardziej można przytyć:) U mnie dieta średnio,ostatnio apetyt mi dopisuje.Może po ćwiczeniach na stepperze?W ten sposób tworzy się błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilma no.masz racje co do tabletek :p bez nich mozna jeszcze wiecej przytyc i miec niespodzianke w postaci dzidziusia ;p takze ja podziekuje za takie niespodzianki ;p no od.cwiczen mozna miec wiekszy apetyt bo organizm spala wiecej kcal i sie domaga wiecej jedzenia :p ale jak sie powstrzymamy to zacznie czerpac energie z zapasow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, dawno nie pisałam, bo w pracy urwanie głowy Zmieniłam tez dietę, od poniedziałku jestem na dukanie i będę na nim do 28.07 - do wyjazdu na urlop - chodzi mi głównie o szybki spadek wagi, na urlopie i już po zamierzam się po prostu zdrowo odżywiać z uwzględnieniem liczenia kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlamalam troche zasady diety... zjadlam jogurt bananowy ;p mialam na niego taka ochote ze musialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Ale cisza na naszym topiku. Zbliża się niedziela więc pewnie zgrzeszę lodami i piwem.Chyba,że pogoda nie dopisze to z lodów zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w weekend pogrzeszylam lodami, jogurtem bananowym i arbuzem ale wcale nie zaluje bo to nic takiego... nie zaprzepasci to mojej diety.. a tak ogolnie to 8dzien sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Oj pusto strasznie. Ja też trochę zlamalam dietę, ale celowo. Strasznie mi zwolniła przemiana materii i podjadlam trochę więcej i od razu lepiej. Jestem od dziś na drugiej fazie, bo ta pierwsza mnie znudzila. Zjadlam grahamke. Jej, ale pysznaaaaaa!! :) Pyska, wazylas się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolina to dobrze ze zjadlas troche wiecej na podkrecenie metabolizmu ;) ja powiedzmy zrobilam dwa dni drugiej fazy ale bez chleba i ziemniakow a jutro znowu 1faza. tak wazylam sie, jest 64jak bylo.. czyli te 2kg spadly... bo wczesniej pokazywalo mi 66...-,- dzis dzien aktywny ;) godzina na rowerze i 45min grania w badmingtona ;) mam nadzieje ze przez ten tydzien jeszcze conieco spadnie ;) chce juz niedlugo zobaczyc 5 z przodu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpankieta
Witam, Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Skierowana jest ona do osób które kiedykolwiek stosowały diete odchudzającą. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-29215.html To zajmie Ci tylko chwilkę a mnie może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypełniłam ankietę :) Dziewczyny u mnie źle. Nie ćwiczyłam wczoraj i przedwczoraj, czuję się fatalnie. jak nie ćwiczę to automatycznie podjadam. Muszę się ogarnąć. Gdzie jesteście, bo my tu głównie we 4 się udzielamy. Reszta zniknęła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzis powracam do diety po wczasach - Bo na urlopie zarlam jak swinia ;) wszystkiego musialam sprobowac :) Czuje sie ociezale ,strasznie ciezkostrawne jedzenie serwowali :( Ale od dzis stepper :) ,herbatki I ograniczenie kcal :) No I praca Widze ze ladnie wam kilogramy polecialy :) Brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo Dietko, wróciłaś :) Super, cieszę się bardzo, brakowało mi Ciebie i Twojej motywacji :) Tak więc wracaj wypoczęta do życia codziennego i dietki. Przytyłaś coś na tym urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Witajcie Dziewczyny! Dobrze Dieta SF że już jesteś,to może mnie troche pogonisz,bo u mnie średnio z odchudzaniem. Wczoraj mieliśmy rodzinny wypad,bez lodów się nie obyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od środy mam krótki urlop tak więc ruszam z ostrymi ćwiczeniami i jakaś ostrzejsza dietka, gdyż kiedy pracuje i mój dzień zaczyna sie przed 6 to cieżko nie zjeść kanapek itp...waga pokazuje 63,3...jak uda mi sie dojść do 60 kg rzucam palenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wrocilam hehe ale wczoraj odsypialam zmiane czasu Widze ze tu Sb kroluje :) ale efekty macie super !! I u ciebie Pysko drgnelo-extra :) Ja lansowalam sie szczuplym cialem I z takim samym wrocilam :) Zatrzymalo mi sie troszke wody ale wszystko tam bylo okrutnie solone :) Probowalam wczoraj cwiczyc ale po pol godziny krecilo mi sie w glownie wiec poszlam spac- lecielismy cala noc o 9.00 czasu brytyjskiego przekroczam prog domu :) Jeszcze popracuje 2 godziny I Musze jechac na zakupy -lodowka prawie pusta a pewnie kilka serkow jest juz po dacie-dam kotom sasiadow ;) Milego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz Jem wszystko :) koncze ta diete :) To nie jest trudne jak zauwazylyscie tylko kazda musi Znalezc odpowiedni dla siebie program odchudzania :) Dla mnie regularne posilki I cwiczenia a dla was Sb :) I cwiczenia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dużo nie pale. w pracy wcale....kilka fajek dziennie, ale jednak...jak dojde do 60 kg rzucam...w prawdzie jeszcze bede sie oschudzac ale najgorsze wtedy bedzie za mna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:* 🌻 juuujuuu, fragolina di bosco, lilma, sumeja, dietko slim, pyska 66, pizzerinka!! ja nadal jestem i zyje ale ostatnio miałam zły czas, a nawet moge powiedziec ,że przeszłam mega dołek związany z tym odchudzaniem. Mój organizm chyba przyzwyczaił sie do mniejszej liczy kcal, bo pomimo tego,że trzymałam diete wystarczyły małe odstepstwa typu pizza czy lody bądx piwo i waga skakała np z 56 na 59!! Rosła równiez po intensywnych ćwiczeniach. Zdołowało mnie to strasznie, ta niestabilnosć wagi, bo przekładała sie na moje humory. Wiecie same jak widok plus trzyt kg może zdołowac z samego rana:/ Zaczelam wiec szukac przyczyny tego stanu rzeczy- no i wyszło mi,że to przez to ograniczanie kcal organizm jak dostanie więcej, to chomikuje. Zmartwiło mnie to bardzo, bo chce zostac mama za jakies pół roku, może rok zajsć w ciąże i strach pomyslec ile wtedy zaczne tyc tygodniowo:/ zaznaczam,że moje wymiary się nie zmieniły. nadal jest jak było, czyli nie najgorzej, a mogło by byc lepiej. No i studiujac to wszystko trafiłam na metode Montignaca. Zaczarowałam sie nia i stosuje od wczoraj. mam nadzieje,że nawyki z niej zaprocentuja na moim zdrowiu i waga spadnie. tyle u mnie. pozdrawiam was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja przez weekend zaszalałam moje dzieci miały urodzinki i zjadłam tonę tortu, dzisiaj się nie ważyłam bo pewnie załamka byłaby totalna. Od dzisiaj znowu trzymam się i nie grzeszę W sobotę rano miałam już 59,4 dawno takiej wagi nie widziałam, ale po tym weekendzie to 6 z przodu jak nic, tylko czy za nią zero czy może 1 :( ale zważę się dopiero jutro. Najważniejsze to pic dużo wody powiem Wam, że dzięki kijkom moje nogi zaczynają inaczej wyglądać, na razie to delikatna zmiana ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis chyba za dużo zjadłam.... 1 ś kanapka (ciemny chleb) 1 ś kanapka( ciemny chleb + pomidor) przekąska : mała aktivia o pierś z kurczaka , zupa jarzynowa kolacja: pół pomidora, 2 małe ogórki, odrobina twarożku musze to jakoś okroić, tylko czy wtedy nie bedzie jojo? poza tym 40 minut na rowerze i godzina spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuuujuuuuu, jak dla mnie to zjadłas mało i raczej nie tnij kcal, bo później będzie własnie jojo. Pizzerinka, okazja do zaszalenia była przednia, więc nie masz co się stresować, nawet jak Ci przybędzie trochę na wadze. Kilka dni pilnowania się i zrzucisz :) A ile lat kończyły dzieciaki? To bliźniaki, dobrze pamiętam? W ogóle to ja Cie podziwiam jak dajesz sobie radę z trójką. Ja z jednym ne moge dojść do ładu i się ogarnąć... Dietko, cieszę się bardzo, że nie przytyłaś :) To jest właśnie przykład schudnięcia z głową :D Powiedz mi jeszcze pls odnośnie Twojego ćwiczenia na stepperze: w ile minut robisz 1000 stepów i ile kcal przy tym spalasz? Bo ja mam stepper nieregulowany i wczoraj po godzinie pokazało mi chyba 160 kcal, a miałam ponad 2000 stepów, tak sporo ponad, ale nie pamiętam ile. Villemo, rozumiem Twoją frustrację. Miałam dokładnie tak samo, dopiero na SB i po ćwiczeniach cos tam spada, ale wprowadziłam chleb i od razu brzuch jak balon, nawet się nie ważę :( Tak więc nie wiem co robić, na jakiej byc diecie, chyba w ogóle oleję już dietowanie :( Mierzyłam dziś brzuch i po prostu tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, a dziś na wadze 63, 1 kg idzie ku lepszemu ;-) musze troche siłowo poćwiczyć, ujedrnić sie, mieśnie przywykły do rowera już trzeba urozmaicić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ja stepuje interwalowo . Szkoda ze nie masz regulacji -Jesli masz duze obciazenie to Musisz miec bardzo Szybkie tempo zeby spalic 1000 kcal Ja spalam po 1000 co widac na obwodach cwicze od 45 -60 min I spalam 1000 kcal robiac ok 6000-6500 stepow w zaleznosci od obciazenia .zaczynam od najmniejszego I zapieprzam ;) pozniej podkrecam I koncze rowniez na najnizszym :) Czytalam ze w 10 min mozna spalic ok 200 kcal I u mnie tyle wychodzi-dojdziesz do 1000 spokojnie :) Nie porzucaj odchudzania! Tylko zmien nastawienie :) ja bylam na swoje cialo juz Taka wkurwiona doslownie! Ze musialam szybko schudnac ! Zadna z was nie miala takich wymiarow jak ja!! Macie latwiej bo tluszczyku macie mniej :) Moze mi bylo latwiej bo to byla 1 w moim zyciu dieta I nie mialam rozregulowanego organizmu Pamietam jak na poczatku bylam podirutowana I zdarzalo mi sie najesc chleba o polnocy albo ciastek hehe Pozniej wpadlam w rytm jedzenia 5 posilkow I po chleb siegalam raz w tygodniu Teraz wrocilam do starych tzn dietetycznych nawykow zywienia bez problemu a balam sie Ze po wczasach bede zaczynala od sycacych koktajli :) Wiecie co jest bezsensowne? Takie zarcie bez uczucia glodu .na wczasach jadlam obiadu 3daniowe!! I deser masakra.jadlam bo bylo Az mnie mulilo Moje sniadanie na wakacjach-przez 10 dni uwaga!! -jajko -czasem 2 -2 lub 3 bulki z maslem serem ogorkiem szynka -rogaliki typu 7 days 2 czasem 3 -dzbanek kawy z cukrem I smietanka Czasem paroweczka do tego 2-3 godziny pozniej na basenie frytki Kurczak pizza salatka grecka zapiekane paroweczki I alkoholu w 3 dupy-ale wodka z dodatkami Obiad -czasem go nie jadlam bo nie mialam miejsca hehe Kolacja uuuu kolacja to byla rzeznia Ziemniaczki w tluszczyku Miesa ze 3 rodzaje lamb Ryby malze salateczki Makarony skapane w sosach I duzy talerz deserow ciasta ciasteczka kremiki heh Jak wracalam do domu to w jeansach mialam luz :) w zeszlym roku ledwo guzik dopinalam po podobnej wyzerce I po co ja tyle jadlam ? Bo all inclusive? Bo zaplacone? Az dziw ze glodu teraz nie czuje heh Ale czulam sie ociezale to fakt :) Wymiary bez zmian a na wadze mialam 1 kg wiecej teraz juz w 2 Dni 0.5 kg mi Spadlo--pewnie woda Jak plywalam to mi sie sosami odbijalo. Glupie to bylo Jakbym miala zaplacony tylko hotel to pewnie najadlabym sie gyrosem I owocami 2 dzien na rowerze I mam zakwasy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym przytyla ok 3-5 kg na wczasach to bym Olala odchudzanie I bym wam odradzala ze nie warto sie meczyc 2-3 mies wypacac na silowni zeby to wszystko wrocilo po 2weselach I 3 komuniach ;) kazda z nas chodzi na Jakies wystawne obiadki I imprezki Jesli chudniecie powoli to sie cieszcie!! Ze jojo nie bedzie Ja schudlam ile ? Z 7 kilo w 2 miesiace . To tylko 7 kilo :) fakt tluszcz spalilam ale cwiczeniami nie glodowka czy ziolkami :) Moj organiz nie doznal szoku jak stracilam 10 cm z ud bo wagowo to wygladalo inaczej-tluszczyk jest leciutki Tyle schudniecie ile wypocicie ! To czy zjesz chleb czy baleron Jesli cwiczysz nie ma znaczenia wiekszego Ale Jesli sie glodzisz zakwasisz organizm I zjesz Weglowodany to spuchniesz jak balonik :) Jedzcie wszystko ale z umiarem cwiczcie intensywnie I bedziecie mialy piekne ciala :) Pizzerianka widzisz efekty po kijkach-super A za 2 mies , 3 bedziesz miala nozki jak ta lala I pomyslisz sobie czemu ja wczesniej nie cwiczylam skoro to takie proste!! To jest proste! Systematyczne cwiczenia zmienia wasze sylwetki ! Kazda w innym tempie ale efekty kazda bedzie miala :) Zacisnac zeby I nie szukac wymowek ! Cwiczyc cwiczyc to I wafelki bedziecie jadly bez skutkow ubocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu Dietko, no to nieźle tam poszalałaś. Chyba tak to już jest na all inclusive. Mnie też to chyba czeka pod koniec sierpnia i już się boję ;) Kurcze, tak sobie myślę, czy nie mam jakiegoś zakwaszonego organizmu. Muszę o tym poczytać, ale wstępnie objawy się zgadzają. Lipa straszna z tym moim stepperem. niestety już nie mogę go oddać, no nieważne, może jakoś dodatkowo go nasmaruję, żeby lżej chodził. W godzinę na moim to ja max. 3500-4000 stepow zrobię, ale jak juz bardziej się wkręcę. I tak idzie mi lepiej niż na początku. Chciałabym dojść do takiego momentu, żeby jeść wszystko i ćwiczeniami spalać nadmiar kcal. Muszę opracować nową strategię. Póki co rezygnuję z chleba, makaronów, ziemniaków. W sumie to druga faza SB, chociaż ta pierwsza mi super odpowiadała, bo nie miałam wzdęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilma53
Dziewczyny-mnie też słabo idzie to odchudzanie.Schudnę a za jakiś czas już czuję się ociężała i wiem,że znów przytyłam.Nawet ostatnio na wagę nie wchodzę,bo nie chcę psuć sobie humoru. Dieta SF-Twoje jedzenie na urlopie rzeczywiście dietetyczne nie było.I wyszło na to,że schudłaś skutecznie,skoro nie popsuło Ci figury.Podziwiam! Ja już bym w spodnie się nie zmieściła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×