Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Myszka ja tez najgorszy mam brzuch,kiedys pomimo ciazy byl plaski a teraz z roku na rok zaniedbalam sie i w chwili obecnej mam faldki okropne...a po obiedzie w obcislej sukience conajmniej juz 3 miesiac ciazy hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda też nie są duże, ja w udzie mam 52cm więc nie wiele mniejsze od twoich ;-) ale w pasie mam 72 :-( biust mam duży - jedyna część ciała z której jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądałam wczoraj ekstremalne odchudzanie, nie do wiary jak tak mozna sie zaniedbać , ale pełen podziw za silna wolę i wytrwałość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragolina di bosco*
Hej, Dziewczyny przyłączam się. Wprawdzie nie chciałabym schudnąć 10 kg, ale tak z 5. Jutro rano się zważę i zmierzę i podam w stopce moje wymiary. A tak w ogóle to dieta 1000 kcal jest genialna. Schudłam na niej w zeszłym roku 14 kg w 3,5 miesiąca. W sumie wagę utrzymuje do dziś, może troszkę przytyłam (max. 2 kg), ale nie wiem ile, bo ostatnio się nie ważę. Mój plan działania to przede wszystkim rzucić palenie, zamiast fajeczki sport (hula hop, basen, bieganie, rower), no i dieta 1000 kcal. Wyliczyłam, że zjadłam dziś już 700 kcal, więc jeszcze z 500 zjem, bo nie wytrzymam do wieczora i zaczynam od jutra pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a walczycie z cellulitem?Zazwyczaj przy tluszczyku on sie pojawia :( A rozstepy ...u mnie sie pojawiaja przy wahaniach wagi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam rozstępów ale cellulit tak, szczególnie wewnątrz ud. jestem po 2 masażach bańkami chińskimi, podobno pomagają po 10 zabiegach widać efekty zobaczę po 10 zabiegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka slyszalam o tym,ale to podobno nie dla osob z pekajacymi naczynkami ,a ja oczywiscie takowe posiadam...ehhhh ...peelingi kawowe itd tez nie wchodza wgre,wlasnie tym sobie pogorszylam stan skory...pozostaja wiec kremy i masaz rekawica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko kochana:) U mnie pas to ideał, ale uda 55 cm x2 to wygląda przy pasie bardzo nieproporcjonalnie. to tak, jakby ktoś przykleił mi dół od innej osoby. Niedawno widziałam się z ciotka- wiecie- taką co sie widuje na weselach i pogrzebach- i ona powiedziała głośno. OO - Monika ale schudłaś, ale z ud to ci nie zeszło jak naszej Oli:/ QWiecie jak mi się przykro zrobiło:( Kiedys wazyłam prawie 70 kg, jakoś zleciało to ze mnie w przeciągu kilku lat, ale z udami nie moge sobie poradzic. Jest lepiej niż kiedys- bo było 60 cm w udzie, ale i tak nie jest dobrze, bo moge się złapac za fałd tłuszczu i skóry więc widze ile mam do stracenia, eh. Zreszta to naukowo udowodnione,że figura gruszki najciezej odchudza się w dolnych partiach, a jabłko- w górnych. dziewczyny- to co ja wypróbowałam na sobie- to moge polecic: pasaże pod prysznicem mega szorstka gabką, póżniej balsam- perfecta slim. kosztuje ok 15 zł, ale jest wydajny i skóra lepiej po nim wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cellulit polecam gabkę Syrena. Przeczytałam kiedyś o niej na wizażu i postanowiłam spróbować (kosztuje w Rossmanie chyba z 3 zł). Efekty były zdumiewające, tylko trzeba się regularnie masować, tak z 2 razy dziennie najlepiej. Niestety po zapprzestaniu masaży cellulit powrócił u mnie :( Na rozstępy nie mam rady, a posiadam to paskudztwo i uczę się z nimi żyć, bo chyba nie da się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądałam ekstramalne odchudzanie:D I byłam w szoku, jak ten facet co schudł ponad 260 kg!!!! To jest wynik:D Ale skóra okropna...wiecie- właśnie po to ćwiczymy,żeby potem nam nie zwisała:P oczywiście oni to inna bajka, bo my mamy do zrzucenia 10, a nie 200 kg...Ale mimo wszystko, ćwiczenia sprawiają,że skóra jest bardziej spreżysta i napieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane damy radę, dobrze że jest nas tyle;-) w grupie łatwiej :-) piszcie o swoich postępach i sprawdzonych metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolina ja tez mam rozstepy,pojawily sie w ciazy i teraz zauwazylam ,ze przy wahaniach wagi sie gdzies tam nowy pojawi:( Tez nie znma sposobu na likwidacje tego paskudztwa...probowlam kremow itd i zero efektow....a wlasnie mam na biodrach ,udach i tylku ...tam gdzie waga mi skaka najczescxiej ....no i piersi ....ale tam po ciazy zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
villlemo, ja też sie przeraziłam jego skórą po odchudzeniu :-( przykry widok, no i te wszystkie operacje auć tak jak piszesz mamy do zrzucenia 5-10 kg a nie 200 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam gotowac obiadek i w miedzy czasie porobie brzuszki...na poczatek mysle ,ze jak 30 dam rade to max:) no i skakanka z 10 minut ...jakis postep juz bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja- powodzenia!!!:) ja tez znikam gotowac obiad,eh. A na noc do pracy!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja, no ja też po ciąży się dorobiłam rozstępów. Żadne Mustele nie pomagały, więc dałam sobie spokój. Dzieć nam podrósł, więc w tym roku wybieramy się na jakieś wakacje na plażę i na pewno będzie je widać, no ale nic nie jestem w stanie zrobić. jedynie zawalczę ze skórą na brzuchu i cellulitem. To i ja znikam, jutro się odezwę. Jestem pełna determinacji i oby się ona utrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUU ile wpisów aż nie nadarzam czytać super im więcej tym lepiej :) Zgadzam się 1000 kcal to fajna dieta +ruch to już w ogolę elegancko:)Witam wszystkie uczestniczki:)Mam nadzieje że za jakiś tydzień, dwa będziemy się mogły chwalić straconymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka tak kiedyś tak jako modelka:)Ale teraz chce dla siebie bo zawsze byłam chuda a potem jakoś się tyło... Naprawdę super sprawa być takim lekkim (nie anorektycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już z Wami ;-) jak tam odchudzanie??? ja na kopenhaskiej 1 dzień i głód daje o sobie znać :-( ale nie poddam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) jaki jadłospis na dzisiaj???? ;-) ja na razie jestem po 1 kawie, ale dużej i po 1 szkl. wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj wyprobowalam nowa skakanke- z 10 lat nie skakalam 35 min. 2630 skokow :) 300 kcl spalonych nie pamietam ile gr tluszczu Koszulka cala mokra :) Polecam skakanki z licznikiem bo to bardzo mobilizuje. Milego dietkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratuluje, 35 min skakania? wow super :-) skakankę ma córka wystarczyły by tylko chęci których brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie 🌻 jestem z wami :D Myszko kochana- nie forsuj się tam za bardzo,żebyś miała czas i siłę do nas pisać tu na forum!! Już jeden dzień za tobą. Byle do celu!! A potem z nami na 1000-czek:)_ Madlen- trafiłaś w dziesiątkę z topikiem- silna grupa wsparcia to jest to! Fragolina di bosco, sumeja- dziewczynki meldować nam się tu!! I trzymamy dietę!! Dietko slim fast- mamy podobne wymiary w tych nieszczęsnych udach, wiem co czujesz...bo mam tak samo,eh. Dziewczyny- wczoraj wtrąbiłam 2 litry niegazowanej, dziś podobnie. Woda to chyba najlepszy detoks dla organizmu. Zaraz robię sałatkę gyrosa dla mężusia a dla mnie zostaje sama kapusta, ewentualnie z kurczakiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. Wczoraj nawet nei nagrzeszyłam za bardzo, bo poszłam spać o 21 i w sumie to niewiele ponad 1000 kcal przekroczyłam. Dziś było ważenie i moje dane w stopce. Zastanawiam się czy nie będę za chuda, ale jak patrzę na Wasze cele, to chyba nie. Jestem po sniadaniu - 264 kcal. Dziś mam w planach rower i hula hop. Czas wyrzeźbic ciało :) Skakanka fajna rzecz, ale dla ludzi z prostym kręgosłupem. Mnie strasznie bolał jak skakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×